Conținut recent de slash26ro

  1. slash26ro

    Setare lume de joc

    Viteza joc: 4 Viteza unitati: 4 Tip sfarsit de joc: Olimp Sistem cucerire: Nou (revolta) Bonus de noapte: 23-06 Alianta: 50 Timpul de infiintare a orasului: 8 Timpul de cucerire a orasului: 8
  2. slash26ro

    Now playing

  3. slash26ro

    O RUGAMINTE

    Ma bucur ca mai exista pe jocul asta oameni care stiu sa piarda elegant. Si, btw, nici voi nu ati fost un competitor de neglijat; felicitari si voua dar, mai ales, samurailor care au finalizat 4 minuni.
  4. slash26ro

    O RUGAMINTE

    Stai relax si tu ca mie mi se cam rupe daca fac minuni sau nu; nu pentru asta am intrat. Doar ca niste jucatori din carton se dau cu curu' de pamant ca ne-au batut de ne-au rupt la ceva event in conditiile in care si-au pus chiloti de tabla si singurul lor mod de joc este antijocul...se vede la...
  5. slash26ro

    O RUGAMINTE

    uite aici un "event" care chiar conteaza...restul e doar praf in ochi....
  6. slash26ro

    O RUGAMINTE

    refaceti calculele si o sa vedeti ca nu aveti dreptate; cat despre centuriste, limbajul tau e mai aproape de al lor...avem si noi ceva soferi de TIR...daca vrei, va fac cunostinta, pote iti mai recuperezi din banii "investiti" in joc.
  7. slash26ro

    O RUGAMINTE

    vezi sa nu te strici la cap de atata stres
  8. slash26ro

    O RUGAMINTE

    plin de jucatori din carton.....ma pun sa mai mananc niste pufuleti....poate iese vre-o minune....
  9. slash26ro

    Spam

    Pe tine se pare ca nu te-a ferit...cel putin de una dintre ele...si nu sunt medic sa-mi dau cu parerea
  10. slash26ro

    Spam

    nu stiu...e interzis?
  11. slash26ro

    Spam

    ce drept ai tu?......
  12. slash26ro

    Spam

    daca vrei neaparat sa vorbesti cu Tavi, trimite-i mesaj pe privat. daca tot te-ai trezit mare postaca...citeste cu atentie tot ce s-a scris pana aici....nu sunteti sub nici o forma castigatori; ba mai mult, nu stiti sa pierdeti......ati facut ce?....ati rezistat cu stoicism si singuri....de unde...
  13. slash26ro

    Spam

    pune si tu aia de atacatori aliante...aici nu arati decat ca jucati un fel de farmville cu ziduri si deff. instant sau poate, totusi, faci calculul ala cu orase pierdute in favoarea deathrow....nu te mai invarti in jurul cozii
  14. slash26ro

    Spam

    nu a functionat bine clickerul? mama lor azi....nu sunt instare sa faca si ei un boot calumea.....da-i in judecata
  15. slash26ro

    Spam

    ai palpitatii?... ia aspacardin! de batut parte-n parte, o cam facem de ceva timp....fa si tu un calcul la cuceriri deathrow vs. lupi. pana atunci, mai antreneaza-ti tu gleznele....
Sus