Conținut recent de phoeniix

  1. phoeniix

    Conexiune comuna

    Deoarece asta este regulamentul , așa am putea juca toți cu cate 5 conturi și ne-am putea susține singuri ,pe viitor ai grija că dacă ataci un jucător ce a fost atacat de contul cu conexiune comuna primești interdicție 72 ore parcă atât este nu știu exact pe orașul ce a atacat colegul cu...
  2. phoeniix

    Lumea LATO

    Salutare ,ce Alianțe sau adunat, ceva batali frumoase?
  3. phoeniix

    Kasmenai V.2.0

    Până la urmă ce alianțe sunt pe lumea asta, că îmi este lene sa intru sa vad.
  4. phoeniix

    Kasmenai

    Salutare tuturor ce alianțe sunt pe lumea asta jucători potențiali de o bătălie frumoasa, fara jigniri etc , este o lume frumoasă? Sau ca 70%dupa Ro fake minimale etc. Seara frumoasă tuturor
  5. phoeniix

    - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    La mulți anii tuturor ,cu întârziere va doresc o viață cât mai frumoasă sa vi se îndeplinească toate visele "mai puțin pe Grepolis;' un An nou fericit tuturora Răspunde
  6. phoeniix

    Dionysia 2022

    (firai al naibii domnule @Stil te-ai dat cu Austria vrei doar bani.. Pt .Ro nu faci nimic tu sa fi bine , :;la anul la cules de căpșuni in Spania cu tine;; ... Capsunare
  7. phoeniix

    Dionysia 2022

    Fa în așa fel Man sa îți atragi jucători înapoi , că o să mergi la cules de struguri în Franța sa bagi pe joc.
  8. phoeniix

    - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    Aici cine câștigă ?alianțe adversari etc?
  9. phoeniix

    Extern-2022

    Exact ce ți-am spus mai sus , încerci să faci jucători să creadă ce vrei tu , in loc să gândești pozitiv ,fiecare lume își are scopul ei , îți dau un ex uite eu nu mai știu pe ce lume m-am certat cu iuli și am intrat la gina , și am fost dușman , asta nu a ins că pe următoarea lume ar fi trb sa...
  10. phoeniix

    Extern-2022

    Daia nu te primește nimeni Man , vezi ai o gândirea tâmpită ... Încearcă să te maturizezi sa gand că un om matur apoi vom mai vb ,nu totul se rezuma la victorie totul se rezuma la prieteni crede-mă victoria egal 0
  11. phoeniix

    Extern-2022

    Moșule vezi Daia nu te primește nimeni pt că nu îți cunoști limita , ști BN am vrut sa te bag pe sv la Hu ai inceput cu tâmpenii că fata aceia face 18 anii că ce ii cumperi ,scriind asta unui om cu familie cu doi copii acasă e urât că vede nevastasa etc etc , Daia te refuza Man lumea tu in...
  12. phoeniix

    Spam Resurrected

    Despre ce lume este vb că de când este colegul nostru moderator se vb pe unde apuca fiecare important este sa fie o saramura picanta observ , unde o mai taie el cu o roșie....
  13. phoeniix

    Spam

    Măcar să fie revolta
  14. phoeniix

    Spam

    @Deoxys la ce spun oameni ăștia pe aici .. du-te tăticule pe sv tau pe IT lăsai că sunt slabi , du-te joaca la tine acolo cu oameni grei lasă români, dar îți spun cv nu știu dacă jucai grepo sau erai născut sau aveai 5,6 ani când alianță iad a intrat pe IT va dat cu harta in cap , .. cam atât...
  15. phoeniix

    Spam

    Chiar te rog frumos sa banezi pe ăștia de înjur vb vulgar etc, însă nu șterge un subiect doar că este mai ușor , nu da cu buretele peste munca altora , șterge și baneazal pe ăla de nu merita sa stea pe acest forum . Fi frate stăpân pe situație nu decurge la lucrurile ușoare , efortul aduce...
Sus