Conținut recent de ovidiu28091994

  1. Abdera - Lumea greilor

    A ti mai pierdut o lume. Era cineva aici care le numara =)))))
  2. Abdera - Lumea greilor

    e prima nava dupa event pe care reusiti si voi sa o tineti =))))))
  3. Abdera - Lumea greilor

    Mananci cacat. Se numeste impunere, se numeste organizare. Voi? Globale, amenintari, tichete, recrutari cat mai multe. Daca a ti putea, a ti recruta si de pe alte lumi...
  4. Abdera - Lumea greilor

    plangi putin asa in sufletul tau. daca nu aveai nava nu te mai pisai pe el =)))
  5. Abdera - Lumea greilor

    Buna dimineata David! =)))))))))))
  6. Abdera - Lumea greilor

    Mai atat de terminat nu poti sa fii, deci nu te mai termina... ca le dai astora de la "recorduri mondiale" scorul peste cap.
  7. Abdera - Lumea greilor

    Daca as mai fii copil, la unii v as dona alocatia smr io... asa mila imi este...
  8. Abdera - Lumea greilor

    amenintari alea alea. mai aveti bireme?
  9. Abdera - Lumea greilor

    David la 10:00: n au cum sa sparga, sunt 20k bireme, cate usoare sa aiba. Ora 11:00 "Aceasta cucerire nu mai poate fii afisata" =))))))))))))
  10. Abdera - Lumea greilor

    cand ai bagat nava la 5 noaptea erai ud tot. ai si postat ca topitu pe forum aici de bucurie. aici e david cand a bagat si el o nava si se udase tot de bucurie si a simtit nevoia sa se manifeste. si dupa ce am reusit sa i scoatem nava cica: nu era important orasul. dar ai avut putin orgasm cand...
  11. Abdera - Lumea greilor

    pe alea smeagol le compune. are talent si in photoshop.
  12. Abdera - Lumea greilor

    Ai o laie :))))
  13. Abdera - Lumea greilor

    Vedetele astea ti au scos asediu cu 20.000 bireme nu mai plange atat.
  14. Abdera - Lumea greilor

    Cica nu era oras important dar la 5 dimineata te ai udat tot cand ai bagat nava.
  15. Abdera - Lumea greilor

    Stiam eu dc pastrez sloturi. Abia astept sa va fantomizati astia din Friends :)))))
Sus