Conținut recent de One Sh0t

  1. LUMEA RODOS

    astept rapoartele, cand i-am zis la twi sa puna pe ds ultima data a zis ca m-a confundat... dar poate le ai tu. ...exista raport cu 1200 trupe ala e singurul in 5 zile de spam, sclavule nu mai pune numele meu fara dovezi. cand pui numele meu pac o poze cu dovezi. ms sclav.
  2. LUMEA RODOS

    esti animal, e ultima data cand iti dau atentie. 1. chiar tu mi-ai dat mesaj si ti-am zis cand ajung in tara terminatu puli mele pe nese(chiar si asa am ajuns cu 60 orase la dominatie parca) 2.is prea jucator pentru tine ti-am zis si pe imbros si aici si oriunde vrea pl mea, ma joc doar cand am...
  3. LUMEA RODOS

    adica sunteti bombardieri pe minuni sa inteleg?
  4. LUMEA RODOS

    Nu pot sa cred ca tot baneaza maicutele astea sfinte....aiurea
  5. LUMEA RODOS

    gata raule?:))) rip si lumea asta... next
  6. LUMEA RODOS

    asa afirma betivu ala... ca s-a dat cu harta in cap. dracu poate il crede cineva si zice ca asa e. pana acuma de la banati vostri/inactivi am facut jumate jumate orasele deci e bine, cuceriri tinute avem mai multe, deci despre ce plm de harta in cap vorbim.
  7. LUMEA RODOS

    Lasa jocu ca iti face rau... si jocu si bautura, nici nu mai esti capabil sa vezi ce se intampla pe harta demos a dat cu harta in cap la cine?:))) au 2 cuceriri daca imi amintesc bine sau pe acolo, daca intr-o luna sa iei 2 orase e dat cu harta in cap, inseamna ca noi v-am zapacit si plictisit...
  8. LUMEA RODOS

    nu mai e nimic de vazut... situatia e critica, vedeti ca va face cineva calculele gresite:))))))))))))))
  9. LUMEA RODOS

    ok, dar sa fie 2 nave... ne grabim putin ca trece timpu, tic tac.
  10. LUMEA RODOS

    o asteptam pe urmatoarea...daca puteti mai mult def, nu pleaca atacurile pt atata.
  11. LUMEA RODOS

    Cum sa ramanem fara orase daca voi pana in momentul asta... ati luat o fantoma pana in event... pe event nu s-au bagat nave deci 0 luate si acuma 3 interne de la noob...cam astea sunt realizarile pe harta. pana in event nu ati tinut o nava, ba chiar am cucerit noi TU fiind unul din aia cuceriti...
  12. LUMEA RODOS

    in teorie... dar cand n-ai timp si vrei doar sa fermezi lumea daca se poate, daca nu aya e. nu se poate pune in aplicare ce zici tu:) e greu de jucat cand el nu a trecut 4orase.... pe v5 in 1 luni csf, ce organizare ce 10h pe zi :))))))) daca pot sclavi sa ia lumea si el sa ia toti lauri la...
  13. LUMEA RODOS

    s-a terminat contractu si la asta... aolooo noob bombardiere ai terminat si lumea asta ?:))))))))))))))))))))))eu cand ti-am zis ca esti prost si e mai bine sa taci uneori decat sa vorbesti.. aya e.
  14. LUMEA RODOS

    cine a ajuns sa-l mute din nucleu lor...:)))))))))))situatia e critica
  15. Kasmenai - Zona de Razboi

    joci aici? de cand esti jucator sa-ti dai cu parerea? avocatul neplatit merita muit:)
Sus