Conținut recent de Negrul cavaler

  1. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Multumesc de raspuns, o zi buna sa ai!
  2. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    @Stil ma scuzati ca va iau din timp...Dar cand apare eventul cu Marea Egee?Astazi am primit anunt despre acest event, dar mini game-ul inca nu a aparut, de ce?
  3. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    La voi va apare eventul?Stil spunea ca la ora 10 apare, dar cred ca intarzie:)
  4. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Se mai intampla si cu reflexul asta :))
  5. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    @asdphones inca isi tine traditia, joaca cu demolari...
  6. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Prea multa cearta, ceea ce pe revolta nu prea se intampla:)
  7. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    In sensul ca se imbina lumea de asediu cu cea de revolta...Aliantele de asediu vin pe revolta si dau piept cu ally care joaca revolta
  8. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Multi bombardieri pe asediul asta, toti cu gurile mari pe aici :( Nu e bine cand se imbina aliantele de pe asediu cu cele de pe revolta, prea mult haos se face:))
  9. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    @mr.sunshine forum se pare ca s-a trezit saracu sa dea globale in alta alianta pt resurse, se pare ca nu-i ajunge goldul ce-l baga flerp si asdphone:)
  10. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Mersi de raspuns
  11. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Lasand certurile voastre cu Wild si Sons cu asediul vostru, am si eu o intrebare...Lumea asta speciala se aplica si la colonizari?De exemplu daca am un anumit numar de puncte imi da orasul colonizat la un anumit nr de puncte?
  12. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Se vede ca pe revolta au venit aliantele de pe asediu:)) Cearta ca la usa cortului
  13. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Mai lipseau Grepo top si Cainii Infernului si era cel mai top server:) Oricum, succes tuturor aliantelor!
  14. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Ma cunosti, dar nu vrei sa-ti aduci aminte:)
  15. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Cei buni se vad in joc, *vedetele* se scriu ;)
Sus