Conținut recent de Necunoscutu Fantoma

  1. Abdera - Lumea greilor

    acum ne copiati :))))))))))
  2. Abdera - Lumea greilor

    sa traiesti :))
  3. Propunere pentru domnul Stil

    Pentru asta, te rog frumos sa mergi la en.forum.grepolis.com si sa propui asta doar ca in engleza deoarece acolo sunt administratorii ai Innogamesului. ori beta.forum.grepolis.com sunt acelasi lucru dar nu stiu. tu stii cel mai bine. Si propune asta dar sunt sigur ca ti vor refuza, deoarece si...
  4. Lumea Bhritos ! V4

    Ce-i ma asta, regulament de cacat. I-auzi ba pula la punctul 5... e doar un oras nu-i capat de lume.. zii lu axel74 ca astept sa il ard cand voi veni langa el, sa traiasca cu frica.
  5. Bug tabara banditilor

    Si tu ar trebui sa fii rezolvata, te vaneaza mopmop200.
  6. Abdera - Lumea greilor

    Inainte de FRIENDS FAKE..... De acum 2 ani.. Am inteles.. Esti handicapat.. Ai probleme cu ochii... Am zis acum 2 ani, ce dracu e asa greu de inteles? Ori esti betiv? pe lumea Kos. Si app. Ce treaba are Hakuna cu FRIENDS cu 3 si 8 aliante? Stai linistit ca peste cateva luni vezi singurul FRIENDS...
  7. Abdera - Lumea greilor

    Pai daca tu iti este frica sa imi dai adresa... acum 2 ani ti-am cerut adresa de pe whatsapp, nu mi-ai dat atunci. Te ascundeai... Tin minte ca si acum 2 ani te rugai de mine sa te bag in alianta, apoi am vorbit cu david658, si mi-a spus ca nu te primeste la ce jegos ordinar esti... Daca vrei...
  8. Abdera - Lumea greilor

    Esti retardat sau ai probleme cu ochii? In pizda ma-tii de jegos ordinar.
  9. Abdera - Lumea greilor

    Macar daca mi s-ar scoate banul si as intra xD stii vorba aia pe care mi-ai zis tu.. cine nu intra pe contul masa-i tac-su? Bine spus... oare tatal tau e mama ta?
  10. Abdera - Lumea greilor

    Ok.. intrebarea este, aveti voi dormeze la 7 dimineata ? =))))))))))) rad grav.
  11. Abdera - Lumea greilor

    Repet, eu sunt moldovean in rasa ma-tii.. iar david658 e rus, in pizda ma-tii. Crezi ca el sta sa si piarda timpul cu voi?
  12. Abdera - Lumea greilor

    pai si atacati nu puteti? ati vazut 40k bireme gata v-ati cacat pe voi ..
  13. Abdera - Lumea greilor

    Eu sunt eu, nu e david658 pe cont, el nu e genu care sa faca o multime de cont.. habar n-ai cine sunt eu, intr-o zi cand va vom freca, tu esti urmatoarea tinta in care vei fi cucerit si scos de pe lume. Par eu genu care scrie exact ca david658 sau cum? vezi ca eu sunt moldovean neauzitule...
  14. Abdera - Lumea greilor

    ne auzim peste o luna cu peste 300k terestre, atunci sa mai mancati o pl
  15. Abdera - Lumea greilor

    pofta buna.. vezi acolo 40000 bireme ? cam in jur de 150k terestru... sa ai pofta mare inainte latrati ca avem doar 10k maxim bireme ca avem dormeze =))))))))) astia la hakuna au zis, nu mai atacam ca au strans mii de bireme esti nebun tata ne vedem peste o luna cu 100k bireme <3 <3 <3 <3
Sus