Conținut recent de Mr Jack

  1. Mr Jack

    Versiune de joc 2.167

    Versiunea 2.167 Dragi jucători, Vă aducem la cunoștință că în data de 11 Iulie , se va face actualizarea jocului la versiunea 2.167, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente. Sumar Cu această actualizare am adăugat la joc primele animații pe hartă...
  2. Mr Jack

    Sa umplem de spam!

    Partea cu navele nu cred ca mai merita explicata, Cat despre server nu ati fost singurii afectati, nu a fost singurul server afectat, au fost tickete facute si aseara si azi dimineata ca merge greu, eu am avut aceasi problema, daca nu dadeam vraji pe nave nu imi ramanea altceva de facut decat...
  3. Mr Jack

    Versiunea 1.126

    Dragi jucatori, Datorita unei neintelegeri interne urmatoarele schimbari nu au fost anuntate intr-un mod foarte clar si nici scopul modificarilor nu a fost clar pentru toti jucatorii. - Insulele cu minuni vor avea mereu de acum inainte 20 de locuri disponibile pentru orase . - Daca se incepe...
  4. Mr Jack

    Bonus orase Grepolympia 2016

    Dragi jucatori, Grepolympia a ajuns la final. Din pacate pe parcursul evenimentului au fost niste erori in urma carora bonusurile castigate de aliante in urma fiecareri discipline nu au fost active pe toate orasele. Pentru a recompensa aceasta pierdere am prelungit efectul tuturor...
  5. Mr Jack

    Spam

    dupa ce aduni cele 6 pietre nu trebuie neaparat sa iti iei recompensa cu cele 6 bonusuri de populatie, poti sa mai astepti si sa trimiti in continuare unitatile sa aduca favoruri si argint doar sa nu uiti sa iti iei recompensa inainte de terminarea evenimentului :)
  6. Mr Jack

    Versiunea 2.113

    S-a renunta la aceste lumi a eroilor, nu vor mai aparea, iar cele vechi au fost deschise pentru toti jucatorii
  7. Mr Jack

    Satele de Luptă

    Folosirea punctelor de batalie pentru ridicarea satelor de tarani este un dezavantaj, dar macar asa poate se prind mai multi jucatori ca este un joc unde trebuie sa lupti nu sa iti cresti orasul Cat despre celelalte probleme cu privire la resurse ele nu prea exista. Sunt mai putine sate, dar...
  8. Mr Jack

    Spam

    Pe aceasta lume evenimentul de Paste nu va fi activ PS: Va rog nu trageti in mesager :|
  9. Mr Jack

    Concept Nou -Scor Grepolis II

    Nu doar ca nu iau bani, dar sunt atat de fraier incat mai si bag bani uneori :D De acord ca se pot face mai mult cu ajutorul banilor decat ar trebui pe un astfel de joc totusi daca ar fi fost mai multi jucatori care ar fi cheltuit cate putin nu s-ar fi ajuns aici, dar sa zici ca introducerea...
  10. Mr Jack

    Concept Nou -Scor Grepolis II

    toate problemele alea nu pot fi rezolvate fara sa bage cineva bani joc, nu ?
  11. Mr Jack

    Concept Nou -Scor Grepolis II

    clasamentele fara premii sunt doar un aspect vizual si totusi pentru cei mai multi reprezinta o motivatie
  12. Mr Jack

    Concept Nou -Scor Grepolis II

    Nici clasamentele de pe lumile de joc nu aduc niciun beneficiu dar foarte multi joaca pentru a urca in acele clasamente, totusi este o competite, pentru unii este important sa participe pentru altii este important sa castige, acest nou clasament global nu-i afecteaza cu nimic pe cei care ii...
  13. Mr Jack

    Spam

    Apararea pe wiki la viteza de constructie aceasta explicatie, am trecut acum si la fiecare zeu in parte in tabelul unde sunt descrise vrajile , explicatia nu era completa aici Dar informatia se primeste direct pe joc, cand incerci sa dai vraja negativa pe un oras pe care s-a dat deja primesti o...
  14. Mr Jack

    Spam

    Este vorba de o simpla impartire, se imparte timpul (de constructie, recrutare, durata a unei vraji) de pe un server cu viteza 1 la viteza serverului pentru care vrei sa aflii durata. a postat acelasi lucru si Missis Bella mai devreme
  15. Mr Jack

    Misiune Email

    Monedele se dau la prima inregistrare a contului, nu pentru fiecare server inceput, in cazul tau au fost date in 2013
Sus