Conținut recent de Manastireanu

  1. Manastireanu

    banare fara motiv

    il doare pe Stil fix in pl de tine si de problema ta. El sa o duca bine :))
  2. Manastireanu

    Dimale

    Poponare, tu esti Nr.1 la pule in cur luate... cred ca si pe sf de mata ai depasit-o. Mars si cauta in gunoi, poate o gasesti pe stricata de mata acolo .... :))))
  3. Manastireanu

    Dimale

    Daca trec fiecare alianta care a batut Demos-ul, trebuie sa trec 69-0 :))))))
  4. Manastireanu

    Dimale

    HOPA HOPA PENELOPA :)))) Ce ai patit POPO, iara ai castigat :))))
  5. Manastireanu

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Ma-ta are deja stil, sa vezi cum o pune :)) Zici ca pentru asta sa nascut :)))
  6. Manastireanu

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Ma-ta mi-apus 2 deja pe cap ... 2-0 POPO
  7. Manastireanu

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Auzi la el ca vrea GOLD :))) Bine ca nu ai cerut direct Coronita de la urmatoarea lume care se deschide :)))
  8. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Deci sa inteleg ca pe Paros am fost amatori iar pe Byllis am fost experti!? Iar revolta iara o castigam datorita tie. Multumim... Auzi coaie, tu ce lume ai castigat ma??? :))))
  9. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Pai si de ce nu ai sters ma? De ce te-ai lingusit de noi sa facem fuziune? Si nu doar 1 zi, linguseala a durat peste 1 saptamana... Trebuia sa stergi si cu asta basta, vi acuma si faci tam-tam ca tu ai castigat lumea Paros. Lumea Byllis cum a castigat-o Sons-ul ma? Tot cu ajutorul tau? Se invata...
  10. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Ce grade ma? Hai acuma fi un mic Dumnezeu si zi ca tu ne-ai dat gradele... Coaie, ai uitat ca v-ati rugat de noi sa fuzionam ca daca nu stergeti ?? Si da, tu ai decis Paros-ul prin linguseala ta sa te alaturi Sons-ului....
  11. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Tu esti un fel de zeu ? Ce plm de jucator esti ? Cum sunteti violati, hop, veniti pe extern si sunteti bombardieri de carton.
  12. Manastireanu

    RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Da, da da
  13. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Pai acuma ce sa zici si tu :))
  14. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

  15. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Guci, parca la inceput vroiai sa dai tu coronite la alianta Sons in tura 3-4 ... dar vad ca ai plecat printre primii :))))
Sus