Conținut recent de Homeland Sec.

  1. Homeland Sec.

    Lumea Caristus

    Nu te-a cautat nimeni inca sa dai stergere pe Tegea de pe minuni?
  2. Homeland Sec.

    Versiune de joc 2.308

    Aia din Germania fac setarile in functie de informatiile pe care le primesc de la noi. Daca cei din Germania vad ca suntem 5k playeri pe server, normal ca ii trimit lui Stil felicitari, si fac limita de 100 membri. Ca domnul Stil nu se deranjeaza sa le spuna ca defapt, din 5k playeri, 4.9k sunt...
  3. Homeland Sec.

    Lumea Caristus

    @Stil, putem sa facem petitie pentru limita de 300 oameni? Ca la 100 s-ar putea sa se umple de o alianta
  4. Homeland Sec.

    Felicitari Friends

    Noroc ca n-a organizat Ivan minunile spaniolilor
  5. Homeland Sec.

    Felicitari Friends

    Eu tot n-am aflat ce ai facut cu banii primiti de la God is Back...
  6. Homeland Sec.

    LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    Limita aliantei: 75 Phaha. Sa tii 75 membrii activi pana prin August cand vor fi minunile. #sameargabotul
  7. Homeland Sec.

    LUMEA RODOS

    Sa ne povestesti si despre beta serverul ala pe Mexic pe cale l-ai jucat cu Mayans in anul 500 îen.
  8. Homeland Sec.

    LUMEA RODOS

    Eu propun sa se faca lumile de 2 saptamani, poate asa mai joaca 2 aliante pana la final
  9. Homeland Sec.

    LUMEA RODOS

    Veni, vidi, perdidi A fost frumos As vrea sa fiu primul care-l felicita pe Gucci pentru castigarea lumii.
  10. Homeland Sec.

    LUMEA RODOS

    Am sa las asta aici putin.
  11. Homeland Sec.

    Lumea Olous

    Da Da Cum a fost revolta Sorine? Te-ai obisnuit? Am cumparat si eu o mitraliera...
  12. Homeland Sec.

    Lumea Olous

    ce frumos arata serverul de ES V5 + bonus la constructii/resurse Asediu 6h Fara Moral, Fara Bonus de noapte Limita alianta: 25 poate invata si al nostru Stil ceva
  13. Homeland Sec.

    Kasmenai

    Are 200 lire de la God, il ajunge toata iarna
  14. Homeland Sec.

    Kasmenai

    ii clar
  15. Homeland Sec.

    Spam

    Da Coe, nu-i place cand ii se face si lui Tine-o tot asa, paturica.
Sus