Conținut recent de elias21

  1. Abdera - Lumea greilor

    felicitari friends pentru castigarea lumii abdera...ah stai:rolleyes:
  2. Revizuirea Artefactelor

    nu iti aduna cate lumi ai castigate anterior, iti da doar nivelul echivalent, de exemplu la corn 9/30, tot ai mult de jucat pt celelalte nivele.daca ar reseta valorile ar dura 3 ani de castigat lumi sa ajungi la maxim cu un artefact, speram ca nu mai jucam grepolis inca atat:))) se deschid maxim...
  3. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    ma invata el sa joc:)))))) morrrrrrrrrrr
  4. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Iar vorbesti aiurea, cica jucatorul tau, fmm de prost. Am pierdut vremea 2-3 luni pe gela in alianta "ta" condusa de cyoby cat jucam v2 revolta contra flerp si eram jucatorul tau fmm:))) apropo vezi ca pe ro doar asediu am jucat inainte de edessa:)))) daca chiar simti nevoie sa ma mentionezi...
  5. Aliante?

    setari de vara, doar nu ati fi vrut sa va petreceti toata vara pe joc in cazul unei lumi cu viteza mare:))
  6. Grepolympia de Iarnă

    @Stil inca e iarna, care-i treaba cu olimpiada de vara?
  7. Atac

    Tu vorbesti de lumea Helorus? E o lume ocazionala cu setari speciale care includ si o anumita protectie pentru orasul initial.
  8. Edessa

    sunt ocupati ei cu propaganda, cica e sezon electoral pe grepo
  9. Eroare afișare simulator (cel puțin)

    Incearca un tichet, aici nu o sa gasesti prea mult ajutor.
  10. Cutia Pandorei

    Fac această postare în ideea în care, poate cineva chiar o să își răpească câteva secunde pentru a citi despre ce se vorbește pe aici. O să încerc să fac referire strict la experiența mea cu acest eveniment, doar în cadrul lumii Edessa fiind singura pe care activez după o perioadă destul de mare...
  11. Edessa

    ce a ajuns Grepolis in ziua de azi, tot la 2 zile se sparge cate o alianta pe aicio_O
  12. Spam

    Ce e Cosmine?Au facut altii planul de data asta? Savureaza victoria,ce sa zic... - - - Actualizat - - - Nu era nevoia sa uitam,doar a primit prea multa incredere,incredere acordata pentru ca parea dedicat jocului si aliantei...
  13. Spam

    De ce ai crede ca e imposibil sa fi tradat?Unele informatii se bat cap in cap,din mai multe puncte de vedere.Mai stii al cui e adevarul? Pe ce te poti baza: pe increderea in cineva sau pe dovezile mentionate de echipa grepolis?Nu orice se poate pune aici la bataie,dar incercam sa subliniez ca e...
  14. Spam

    Poate m-am grabit sa dau cu piatra,poate nu e vinovat omul,doar contul.La ce ma refer?Ehh stiti si voi cum se poarta,acum tot copilu' stie ce e ala proxi sau sa lucreze cu tor...sau nu? A fi sau a nu fi? o intrebare fara raspuns,oare la noastra de ce ar exista un raspuns...
  15. Spam

    Mare om,mare caracter.Cum sa spargi toate minunile intr-un minut...
Sus