Conținut recent de ElChapo

  1. ElChapo

    Extern 2023- Spania V5

    Pai multi care intra ,pe byllis cand au jucat au fost violati ,dupa le intram eu sau guta pe conturi ca sa nu mai planga :(
  2. ElChapo

    Extern 2023- Spania V5

    Dragostea mea nu vreau sa fiu raut dar sa te fereasca dumnezeu sa dai de niste handicapati pe asediu pe spania ca iei viol mai rau ca fetele de la gloryhole :( nu i de tine vtm v5 si fara bonus de noapte (linia intai,daca joci a 2 a sau nucleu esti buna de umplutura) Multe succesuri :* P.s...
  3. ElChapo

    Ăștia din Friends !!!

    Ce a fost atat de grav in ceea ce am zis "Doamna Lisa,va luati tratamentul?",ma gandeam la sanatatea ei caci pe ultima lume jucata impreuna ea mi-a spus ca are niste probleme medicale
  4. ElChapo

    LUMEA RODOS

    Aha=)))))) imi dai si interval a?=)))
  5. ElChapo

    LUMEA RODOS

    Pe toate servarele ro,e cum am luat eu cand l am injurat pe stil cu contul ragee =))))
  6. ElChapo

    LUMEA RODOS

    Si ca mi bag pula in fata ta la fel iti asumi=)))))))
  7. ElChapo

    LUMEA RODOS

    =)))))))))) asa si?=)))))))))))))))))
  8. ElChapo

    LUMEA RODOS

    @NihilSineDeo cum poti sa zici ca ti a fost greu cu ciupercile,cand tot servarul doar cu ele te ai batut?Cum pula mea poti sa afirmi ca tu ne prindeai trupele cand pana si dormeza de Capone ajungea sa te curete pe orase ca nu ti mai mergea botul=)))))) Cum pula mea poti sa zici ca tu joci curat...
  9. ElChapo

    LUMEA RODOS

    Pai si cum poti fmm sa te dai drept ?=))))))))))) ca tu joci corect,cand iti e frica sa te bati pe harta cu noi?=)))))))) ca daca nu ti era nu apelai la ciuperci=))))
  10. ElChapo

    LUMEA RODOS

    N am de unde sa stiu ce ai facut tu in astia 12 ani de grepolis ca nu s gucci,eu doar am zis ca tradarea este exprimata in mai multe moduri(nu doar in cel in care se schimba alianta) si cu siguranta la un moment dat ai facut o.
  11. ElChapo

    LUMEA RODOS

    Ai tradat si pe joc (tradarea nu se refera doar la schimbare de aliante,fiecare vede tradarea in felul lui,tradarea are mai multe moduri de exprimare)
  12. ElChapo

    LUMEA RODOS

    D aia ti am dat dupa exemplu cu acelas grad ca ala era prea exagerat. Mereu vei alege cei mai bun pentru tine,asa am facut si eu pe dimale si nessebar :) Cum si pe uk am ales sa sterg ca nu mai suportam un ratat sa l aud pe discord :) Fac si voi face mereu ce e mai bine pentru mine caci eu s mai...
  13. ElChapo

    LUMEA RODOS

    Aici nu e cs ca sa te baneze pe ip sau ceva :) Nu s capabili sa faca asa ceva de 15 ani de cand au jocul si daca te ar bana pe ip,tot degeaba...se schimba instant sau pui un vpn si intri si te joci
  14. ElChapo

    LUMEA RODOS

    Iti garantez ca daca ai fi nevoita sa i intorci spatele celui mai bun prieten in detrimentul familiei,ai face o si se numeste tot tradare,ca ti tradezi cel mai bun prieten Bine e un exemplu prea asa,dar daca ai de ales intre doi prieteni(acelas grad) pe unul il alegi si pe celalalt il lasi deci...
  15. ElChapo

    LUMEA RODOS

    De multe ori conteaza si contextul,in domeniul meu chiar conteaza contextul ca sa intelegi de ce se ajunge acolo,ca sa intelegi persoana de pe partea cealalta sau sa vezi daca iti scapa ceva
Sus