Conținut recent de CrismoS

  1. probleme la misiuni

    Mai taci in p**a mea de prost.
  2. Azilul Emporion

    Daca asa o sa ii fac si lu noobfromro in timp ce doarme sau cand e la ore si nu apuca sa activeze garda, eu as muri de ras si cu lacrimi:))
  3. Lumea Golgi

    Stai ma linistit ca stim ca tu esti ultimul labagiu din tot lume care sta dupa All Stars... Ti-am mai zis si iti zic inca odata, imi vei suge pula si ma-ta la fel. Atat aveam de spus. Esti doar un copil prost care cere atentie si nu si vede de treburile lui. Baga-mi-as pula-n ma-ta si fututi...
  4. Lumea Golgi

    Ce faci nepoate? Tot cu BOT vei folosi si pe lumea asta Golgi? Au au au mamica meaaaaa maaaamaaaaamiiicaaaaaa au auau plangi la mami tau Stil. Iti permiti cam 10 euro pe luna sa folosesti BOT?:)))) Sper sa va placa melodia si sa iubiti femeile cel mai mult.
  5. Lumea Golgi

    Au au au au mamica mea, Mr.SunShine isi anunta prezenta pe lumea Golgi, unde vedeti stiri in fiecare zi cum este violat in fiecare zi de talibanii atat si de moldovenii si nazistii!. Unde este futut zilnic in cur. Au au au, dupa o luna sau 2 luni isi va da stergere cand vede ca da la greu cu...
  6. Spam

    sub 12 ani te rog frumos. mersi.
  7. Abdera - Lumea greilor

    pe whatsapp se face cont fake? de cand ss cu dovezi ca whatsapp se face cu cont fake :))? vezi la ora cum am trimis si ea cum a raspuns si bla bla, nu inseamna ca ii fake:)) acum fiecare crede cine vrea :)) sos sos sos ma doare la banana:))))) si daca voiam sa fac fake, imi luase o ora 2-3 ore...
  8. Abdera - Lumea greilor

    tu cine dracului esti tu? paturile? daca eu zic adevaru, dar daca voi nu ma credeti treaba voastra:)) sa aveti o seara buna si urecheatule, iti urez noapte buna si un somn usor ca maine ai liceu.. si sa nu mai fii atat de mincinos precum superior :))) dedicatie pt urecheatu:))
  9. Abdera - Lumea greilor

    =))) esti prost:)) am vorbit cu ea la telefon a zis ca nu o intereseaza deloc si nu ii pasa de dovezile tale si ca ti bagi in cur :))))
  10. Abdera - Lumea greilor

    Okey=)) Iti urez succes coaiemiu:))) trimite-i tot ce este nevoie, ca ma doare-n cur :)) daca vrei sa iti arat ceva ea stie, si mama stie, si taicamiu stie:)) ce treaba au ei cu mine atat aveam de spus :)) ai vorbit cu sormea si deaia te intelegi? =)) ss cu screenshot si vorbim:)) Aici e forum...
  11. Abdera - Lumea greilor

    Pe cine sa interneze, analfabetule? Tu esti prost la cap? Daca imi sunt prinse miticele si sunt si membru, crezi ca pentru asa ceva intri la interne? Adu muiere cu dovezile ca un membru a fost bagat la interne ca adversarii i-a prins mitice CULCAT!
  12. Abdera - Lumea greilor

    Mars. Iar vrei sa postez din nou ceea ce ti-a zis Alex si dupa ala? Mai bine CULCAT! Vezi ca luni mergi la scoala si ai si bac, lasa-te si invata.
  13. Abdera - Lumea greilor

    Cat e pensia de handicap?
  14. Propunere

    Sa imi sugi pula Tu bagi banii in jocuri? Tu nu ai banii sa schimbi scutece la copii tai ? N-ai bani sa ii cumperi inelul iubitei tale? Daca nu, mi-o dai mie da? Multumesc pentru intelegere CULCAT!
  15. Abdera - Lumea greilor

    Culcat!
Sus