Conținut recent de asdphones

  1. Lumea noua ro101

    Cata drama....
  2. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    Wild Bans...
  3. Lumea noua ro101

    Viteza de joc: 5 Viteza unităților: 5 Viteza negustorilor: 5 Protecția jucătorilor după intrarea pe lumea de joc: 5 zile Limita alianței: 35-40 de membri Moral: NU Cucerire/Revolta Bonus de noapte: 00:00 - 07:00 Timpul de înființare a orașului: 8 ore
  4. Lumea nouă Revolta

    O sa raman ultimul prost care joaca fara bot...
  5. Setări lume nouă

    Viteza de joc: 5 Viteza unităților: 5 Viteza negustorilor: 5 Protecția jucătorilor după intrarea pe lumea de joc: 5 zile Limita alianței: 40 de membri Moral: NU Endgame: Dominatie Sistem nou de cucerire Zei 8 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis, Afrodita si Ares) Bonus de noapte: 24:00...
  6. Lumea nouă Revolta

    Neah... am fost in vacanta o saptamana si m-am relaxat... Multam ca-mi porti de grija :))
  7. Lumea nouă Revolta

    Daca au cu ce....
  8. Extern 2023- Spania V5

    :)))))))))))))))))
  9. Extern 2023- Spania V5

    Stai linistit ca o pierdem impreuna... Nu am construit minuni niciodata si nici nu am de gand...plus ca moral... De castigat sa castige cine o castiga, distractie sa fie...Plus ca ai dreptate, baietii aia de pe la Caini sunt organizati si tin la bataie, aici la noi nu stiu ce sa zic, eu sunt in...
  10. Extern 2023- Spania V5

    Gata sefu', facem cum ordonati! :)))
  11. Extern 2023- Spania V5

    Noi sa fim sanatosi!
  12. Extern 2023- Spania V5

    Cred ca ma confunzi :)
  13. Extern 2023- Spania V5

    Eu sunt incepator...
  14. Extern 2023- Spania V5

    E ocupat sa piarda o lume pe RO...
  15. Propaganda Nagidos

    Se anunta o lume echilibrata.... Oricare din personalitatile lui Gucci poate castiga...
Sus