Conținut recent de AmKing

  1. AmKing

    Azilul Emporion

    Parca erai priceput la calculatoare, Alex, asa am vazut, oricum un hobby mai bun decat sa fi cel mai suspicios taximetrist, hai bafta
  2. AmKing

    Azilul Emporion

    Catun? Mans cu o simpla cautare pe net puteai sa gasesti ca sunt din Bucuresti, si banuiesc ca tu esti din Iasi, daca nu ma insel? Nu stiu cine pe cine numeste catun
  3. AmKing

    Azilul Emporion

    Am pe granita, si ala din 55 la care a avut o incercare mans, si a facut baita, dar in rest mai am doua aproape de mijloc, nu pot sa vin eu in 45 ca sa il ajut mai mult pe sefu ca sa ma atace, macar sa trimita fullurile de grifoni din event, nici asta nu a facut
  4. AmKing

    Azilul Emporion

    Irelevant cate puncte ai, daca eu vorbesc cu mans, nu cred ca are nevoie de secretarul statului sa vorbeasca in numele lui, sau chiar s-a bagat la somn, unless? El a zis ca am orasele in capatul lumii si ca d-asta nu ma ataca, daca ma cauti pe harta poti sa ii sustii opinia fara sa dai un...
  5. AmKing

    Azilul Emporion

    @mans e ora 9:20 timpul sa te bagi la somn Noapte buna <3
  6. AmKing

    Azilul Emporion

    Baiatul meu, unde la marginea hartii, vorbesti pe forum sa te aflii in treaba, sa pari interesant sau nu vezi mapa si crezi ca mijlocul ei e marea 45, adica cei drept cu varsta probabil mai uiti, mai gresesti mijlocul? Eu vorbesc pentru mine, nu pentru altii, ei daca vor sa fie inapoi la caini...
  7. AmKing

    Azilul Emporion

    E cineva in aceasta comunitate, aproape ca a trecut si pe la interne la el in alianta
  8. AmKing

    Azilul Emporion

    Ah ca sa las link ul pentru cine nu l-a vazut, urmatorul promit ca iese mai bine `fost caine, actual sef` mai cringe nu te puteai prezenta cuiva
  9. AmKing

    Azilul Emporion

    @mans deci l-ai vazut, chiar credeam ca nu o sa ajungi la el batrane, nu ti a ajuns ca ai facut baie pe marile din grepolis cand m ai atacat, macar bun de forum esti ca pe joc...lasam de dorit? `Smardoi de buzunar` tataie, latri degeaba, macar stiu ca te-a suparat asa ca o sa ma mai gandesc sa...
  10. AmKing

    Erori de traducere + Text greșit vrăji

    Nu joc de mult am zis să postez just in case. Joc și eu prima mea lume la care nu o să mă las după 1h așa că am făcut postarea mai mult pentru vrajă că așa la prima vedere nu se înțelege dacă ar fi worth sau nu, bine că lumea mea nu e cu temple atunci.
  11. AmKing

    Erori de traducere + Text greșit vrăji

    Erou: Temistocle - „Trimișii și călăreții divini...” (Varianta engleză: „Divine Envoys and horsemen...”) Varianta corectă - „Trimișii zeilor și călăreții...” Vrăji: Se câștigă 2 Furie per 1 Populație
Sus