Conținut recent de Alexanderu

  1. ALIANTE LUME NOUA!

    Lynkseft era in Grepo Top ....Lown D inemiitorul la Ghost Squad II....de pe insula cu mine 2 au dat demisia..cu tot cu protectie de la ei..(nici nui atac..sunt jucatori..al 3 puneti beremi si 5000 fiindca o sa fiti farmat..toti din GHOST SQUARDII care sunt cei mei aproape va atac sa ajung la...
  2. ALIANTE LUME NOUA!

    Gata LynNksefT sa inecat))))...eu nici nu te am atacat pe aceasta lume si tu te ai sinucis(((..esti un bou..si Lown D...doar sunteti unul si acelasi...pazea masea))am sus ca tu esti primul meu dusman..eu cu aliantele mele (pact intre jucatori)..dar ce e legat de tine fat-i stop accaunt si la...
  3. Cerere Avatare

    Ahaha sa te cobori la nivelul meu,esti futut in ochi sau ce-i cu tine?? Sta-i aciolo sus si te rog nu te ma-i cobori,fiindca cund te urcci trebuie sa te ma-i chindeste dar cum ai sa cobori...daca vrai sa sari din pestera in Ceruri it-i zic un Doamne ajuta,,,nu ai vazut poate sf.Petru va fi biat...
  4. Cerere Avatare

    Am 12 clase liceale,,,ma pis pe licenta ta de Istorie si doctorat..fiindca esti foarte foarte destept....eu nu vrau sa ma pun cu voi desteptii,,deoarece chit conversez cutine ma prostesc eu!!!)))
  5. Cerere Avatare

    DAca sta-i la bloc,si locuesti ma-i sus de nivelul 2..te rog fa o tripla rotatie si cu capul in jos...sau iti cumperi fringhie si fati un latz(spinzurate)... Fiindca va nimeri la puscarie un om bun ,daca te impusca pe tine!!! Fa si tu un bine pentru omenire,sa te pomeneasca altii ce fapta eroica...
  6. Cerere Avatare

    Am siz ca esti cel ma-i destept! Nu am ce sa-ti fack-you..te dai tare ca stii gramatica,dar in rest este de dorit sa nu uiti de unde ai provenit si obiceiurile si istoria Care nu tin cont de istorie ,aceia nu au viitor!!!(cam asa am tradus din limba russa) :) ;);););)
  7. Cerere Avatare

    pa-i asa so crezi tu...dar Moldova a fost cu mult timp inainte de Romania,,,,daca o sa spui ca si pe timpul Dacilor sau Tracilor se vorbea limba Romana ..sa stii ca esti cel ma-i destept de pe Terra!!!! Eu ca persoana,im-i place limba pe care o vorbesc...si incerc sa comunic ori curat...
  8. ALIANTE LUME NOUA!

    Pa-i la mine e zeul Bahus !!!! numa-i bautura si veselie! :D :D :D
  9. ALIANTE LUME NOUA!

    :D :D :D o sa fie frumos ma-i ales din partea mea....fii onn nenorocitule si zi si noapte...fiindca toate atacurile o sa vina-n spre tine.... Si camarazii mici care nu-i prea cunosc fi-ti cu bagare de seama,,esti la ei in alianta pina ce cresti apoi orasele mari cucerite de conducerea lor si...
  10. Cerere Avatare

    ))))):):D:D:D Daca o sa am timp il elimin eu,pe LynNkSefT!....Fi-ti aten-ti de el ,fiindca el te ataca dupa ce i-i acorzi ajutor,!!!!
Sus