[Ghid] Marele atac

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început

DeletedUser5208

Guest
di-OBLA.jpg

di-A3S7.jpg

di-FD5P.jpg

+rep daca ti-a placut sau ti-a fost de folos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5208

Guest
Multumesc frumos Sn0p :) Sper sa fie de folos .


+rep daca ti-a placut cu adevarat!:))
 

DeletedUser

Guest
Ma scuzati , poate intreb o prostie dar ... Fara administrator nu pot sa vad in cat timp sunt atacat sau in cat timp imi ajung trupele la inamic ??
 

DeletedUser

Guest
TE IUBESC iTonique E TOT CE-MI TREBUIA, ACUMA SA TRECEM LA JOC
 

DeletedUser

Guest
As mai avea si eu o intrebare.
Nu este obligatoriu sa ai nava de colonizare ca sa cuceresti alt oras?Sau cum se face?
 

DeletedUser5208

Guest
Pai depinde ce intelegi prin oras.

Odata e cucerirea oraselor create de alti jucatori si odata e cucerirea satelor de tarani care sunt in interiorul insulei .

Cucerirea satelor de tarani iti cere un numar de trupe cu care sa poti sa invingi trupele aflate in satele respective.

Iar cucerirea oraselor altor jucatori iti cere nava de colonizare si cercetarea de la academie ( Cucerire ) .

Poti intemeia si un polis avand doar nava de colonizare.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc.
Daca m-ai putea ajuta sa imi explici cum sa creez acest polis?
 

DeletedUser5208

Guest
Pai hai sa facem altfel..ca sa nu vorbim aici si sa fim off-topic , vorbim fie prin mesaje private fie pe skype/yahoo , cum iti e tie mai usor. In cazul in care vrei skype/yahoo . Trimite-mi un mesaj cu id-ul tau si te adaug eu imediat . In cazul in care vrei sa vorbim pe aici prin mesaje private , e ok si asa , scrie-mi doar ce nu intelegi:D
 

DeletedUser9304

Guest
sa stiti la inceput ne este foarte greu dar dupa daca reusimvo putea cucerii toate marile.de exeplu eu am reusit cu ajutor prietenului peu piratus9.
 

DeletedUser

Guest
Frumos iTonique
Ghidurile sunt ca apa in desert pentru incepatori chiar daca nu sunt creeate de ASI ci de jucatori experimentati.
 

DeletedUser9105

Guest
incepatorilor le e de mare folos ghidul tau. Ghidul tau l-am pus si pe forumul aliantei mele de pe pi (am scris si autorul şi te-am laudat pe forum) ca sa-i ajute pe incepatori. Felicitari.
 
Sus