Poze jucatori

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
®Salut acesta sunt eu .
bd6.gif


237378349.jpg



  • Nume: Razvan
  • E-mail :schoolofdj@yahoo.com
  • Varsta:25
  • Ocupatie:Sofer,Producator de loop music,Barman,ecc
  • Hobby : Muzica , Jocurile Calatoriile , Prieteniile
  • Oras :Savona(Italia)


Crazy Frog
01082011135.jpg

18082011177.jpg


20082011188.jpg


19082011183.jpg


20082011189.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
E foarte frumos baietelul tau dar il inveti de mic cu chestii grele :D
 

DeletedUser

Guest
Nea ioane,l-ai vopsit blond pe Junior? De ce tu ai parul negru si el blond? Sa faci testul de paternitate,asculta la nentu bula . Eu i-am zis lu' DOAMNA: Fah daca nu iese copilul NEGRU sa nu mai te intorci acasa de la maternitate ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
tu nu stii, mai Bula ca ce creste in curtea lui se numeste ca-i al lui???ce atatea teste si intrebari? e copilul frumos, destept si alea alea, de unde stii ca ar fi iesit mai bine cu alti cromozomi?
 

DeletedUser

Guest
tu nu stii, mai Bula ca ce creste in curtea lui se numeste ca-i al lui???ce atatea teste si intrebari? e copilul frumos, destept si alea alea, de unde stii ca ar fi iesit mai bine cu alti cromozomi?

Nu. Si sa-ti explic de ce nu-i asa:
La mine la tara la bunica mai vin in vizita pe la ea prin curte niste gaini ale vecinilor . Nu sunt ale ei, logic dar daca mai ma duc o singura data pe-acolo si vad in curtea ei alte gaiini pe care sa nu le recunoasca ca-i apartin,am sa le decapitez . Daca nu-s ale ei, atunci le iau eu in custodie pe zburatoare. Vecinii !!! Nu ma intereseaza ce-or sa zica ....hahaha
 

DeletedUser

Guest
Nea ioane,l-ai vopsit blond pe Junior? De ce tu ai parul negru si el blond? Sa faci testul de paternitate,asculta la nentu bula . Eu i-am zis lu' DOAMNA: Fah daca nu iese copilul NEGRU sa nu mai te intorci acasa de la maternitate ...hahaha

nu-ti bate capu' ca nici eu nu o fac :D:D:D
copilu' e leit tacsu' !
 

DeletedUser

Guest
bula tu ma faci sa bat femeia de 3 ori ziua si o data noaptea, pe principiul "lasa ca stie ea de ce..."

alta:


Nea Ioane,asculat ce-ti zice Domnu Bula ca iti prezinta o vorba mare :
IN FEMEIE TREBUIE SA DAI CUM DA SURDU-N CLOPOT.
Ti-am zis,daca muierea mea nu-mi vine acasa cu un PUI DE NEGRU,asa ca tacsu ,o fac clopotnita .
 

DeletedUser6312

Guest
E frumoasa kinkyshoru.

Dar de ce te-ai cocotzat pe Varfu Omu' doar ca sa faci o poza? :D

Eram intr-un oras pe creasta unui munte si anume Enna din Sicilia, nu eram cocotatanicaieri :D iar ceea ce vezi tu in spate e un sat si anume Calascibetta :D
 

DeletedUser

Guest
Eram intr-un oras pe creasta unui munte si anume Enna din Sicilia, nu eram cocotatanicaieri :D iar ceea ce vezi tu in spate e un sat si anume Calascibetta :D

Nu mai induce lumea in eroare Miss Pinky. Se vede foarte clar ca te-ai cocotat pe cel mai mare deal din zona geografica a satului tau si ti-ai tras poza asta cu accent macaronar . Emancipat-o ,asa ai ajuns sa le spui la macaroane? Paste italiene...hahaha
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus