LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

Gucci.Stallone

Stie Tot
Noi ne-am jucat :) daca voiam sa castigam renuntam inca din protectie si mergeam pe germania unde erau aceleasi setari
Legat de rapoarte...eu zic sa ti dai 2 palme ca erai off cate 5 6 ore si erai curatat de la primul oras pana la ultimul =))))) cel putin de 3-4 ori pe saptamana
Joaca la relax mai mereu ca atunci cand esti in prime iei cate 7 8 boabe...
si dc nu v-ati dus?
asa curatat eram incat am pierdut orase

vezi ca si eu pot modifica rapoarte cu inspect element dar nu ma in injosesc, nu ma cheama RAGE THE PIG - RAGE PORCUL
 

ElChapo

Stie Tot
Nu stiu daca mai e posibil vreodata,sa se joace grepolis
fara charge back,fara ciuperci
e indiscutabil ca aveti si voi si noi,multi jucatori foarte buni
N ar merita oare o lume sacrificata ca sa jucam corect cu totii?
si atunci sa vedem?
Dar asta deja e o utopie
Pai asta era lumea daca nu exista un idiot de ungur,zic eu
 

ElChapo

Stie Tot
Crezi tu ca nu a facut?Doar ca l a dus capul sa mute pe alte lumi=)))))))))))))) sau si a mutat pe nessebar cand a murit servarul,de ce crezi ca joaca cu contul ala fake kwyzks si nu cu al lui?Face experimente,in caz ca nu i ies pierde un cont no name =))) nu ala a lui original
 

DeletedUser17271

Guest
Ba tarane in primul rand esecul se datoreaza din cauza ta si a lui capone ca ati aparut bombardieri aici , cu pla mare sa invitati aliante la joc .
Apoi prostul pli , daca ati vazut ca aia scot ciuperci pe banda la care au acces pe voi ce morti tai te a retinut sa faci 5k ciuperci ?????
Parca era nu stiu ce secret ca vor aparea aia cu ciuda pe Demos si vor face antijoc , si era si secret mare ca exista script ce face ciuperci , sau la o adica le faceai manual daca nu te duce capul sa folosesti CGTP , Sau mergeai draq pe futurepedia si alegeai un Ai ce face scripturi , si aveai si tu script .

Dar repet orice se putea intampla pana la dominatie , daca nu va manca in cur cu chargeback de vo banat juma de ally , acolo e problema ... oare cum ar fi fost daca adversari vostri erau vreo 10 20 banati pt chargeback , oare mai era poblema ciupercilor .

Degeaba va kkti uni pe aici , coie da ati tinut zona uni , jos palaria , dar ca sa castigi trebuie sa avansezi harta , lucru care voi nu l ati facut .

Cius , pa , nb , app nu m cac pe mine nici ca lider nici mare strateg , dar soluti ar fi fost , voi , v ati trezit ca pierdeti dupa ce ati vazut 3k ciuperci :))) wtf :))))))))))))))))))))))))))
 

ElChapo

Stie Tot
Ba tarane in primul rand esecul se datoreaza din cauza ta si a lui capone ca ati aparut bombardieri aici , cu pla mare sa invitati aliante la joc .
Apoi prostul pli , daca ati vazut ca aia scot ciuperci pe banda la care au acces pe voi ce morti tai te a retinut sa faci 5k ciuperci ?????
Parca era nu stiu ce secret ca vor aparea aia cu ciuda pe Demos si vor face antijoc , si era si secret mare ca exista script ce face ciuperci , sau la o adica le faceai manual daca nu te duce capul sa folosesti CGTP , Sau mergeai draq pe futurepedia si alegeai un Ai ce face scripturi , si aveai si tu script .

Dar repet orice se putea intampla pana la dominatie , daca nu va manca in cur cu chargeback de vo banat juma de ally , acolo e problema ... oare cum ar fi fost daca adversari vostri erau vreo 10 20 banati pt chargeback , oare mai era poblema ciupercilor .

Degeaba va kkti uni pe aici , coie da ati tinut zona uni , jos palaria , dar ca sa castigi trebuie sa avansezi harta , lucru care voi nu l ati facut .

Cius , pa , nb , app nu m cac pe mine nici ca lider nici mare strateg , dar soluti ar fi fost , voi , v ati trezit ca pierdeti dupa ce ati vazut 3k ciuperci :))) wtf :))))))))))))))))))))))))))
Spor tie la facut ciuperci pe viitor :*
Si la orice ora invitam pe cine vrea pula noastra,ca avem coaiele mari si cine accepta invitatia sa vina sa joace cu coaiele pe masa,nu cu ele ascunse
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Spor tie la facut ciuperci pe viitor :*
Si la orice ora invitam pe cine vrea pula noastra,ca avem coaiele mari si cine accepta invitatia sa vina sa joace cu coaiele pe masa,nu cu ele ascunse
dar fara gold fals va tine sa jucati ? ati fost top la luptatori multi dintre voi datorita trupelor facute cu gold fals

bine... aici e si greseala innogames ca nu rezolva eroarea payment issue.... voi doar profitati si primiti ban pe capete

ati sters din cauza banurilor, nu din cauza ciupercilor...
 

ElChapo

Stie Tot
dar fara gold fals va tine sa jucati ? ati fost top la luptatori multi dintre voi datorita trupelor facute

bine... aici e si greseala innogames ca nu rezolva eroarea payment issue.... voi doar profitati si primiti ban pe capete

ati sters din cauza banurilor, nu din cauza ciupercilor...
Domnule bipolar iti mai repet,daca nu existau ciupercile baietii nu faceau chargeback.Sper ca adormi acum mai linistit
 

ElChapo

Stie Tot
Ciupercile sunt ultima problema?Poate vom avea ocazia sa te vedem intr o situatie de genul :)
Iar goldul indiferent ca e chargeback sau bagat din buzunar daca nu stii sa l folosesti e egal cu 0 si goldul devine inutil dupa ce s a depasit pragul de 10 15 orase pe asediu
Conteaza doar activitatea
 
Sus