LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

ElChapo

Stie Tot
S au facut trupe pe ele =))) cum ce am rezolvat?=))))))) noi n am avut opulenta de a da colonizari asa multe pe insulele de pe granita ca nu aveam acces la ciuperci
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
curatat e una
si nu la nivelul ala
luat oras e alta..si n ati luat..indiferent ca mi a explodat inboxul de la cat ati spamat
Presupun ca dormeam..mai doarme omul
 

ElChapo

Stie Tot
Odihna e mereu pe primul plan,desigur.Ma bucur ca tu intelegi ca viata mai inseamna si altceva
Ai un ungur printre cunostiinte,poate invata si el asta
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Rectifica
Chitu a luat nava dupa ce i a fost dus orasul l 2 3k demolat toata ziua
Gucci poate veni cu un raport ca am fost curatat eu pot veni cu 10 cel putin doar dupa gucci...deci raportul nu se pupa...
Iar eu nu sunt frustat sau ba da sunt frustat ca ati venit bombardieri sa demonstrati cat de slabi suntem dar v au trebuit cacaturi ca sa puteti sa ne faceti fata=))))))))))
Inafara de chitu care a fost demolat si dus orasul de la 10 11k la 2k aveti vreo alta realizare?
Edit:ia uite ati avut o actiune si pe last de care nu mi aduceam aminte gg voua pentru incercare,alta aveti?
eu pot veni cu 20 cel putin, tu doar cu 10 , difernta. te-am prins si pe retur cand incercati sa ma demolezi, te prindeam fie eu, fie flame pe retur

desi in alea 10 am fost prins de 2 sau 3x dintre care 1 data sau de 2 x de tine.

si tine cont ca am jucat relax, e o lume de vacanta cum ar spune @1Sheri Vi Mihaela3
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
pe cand tu ti-ai dat sufletul incercand sa castigi. Inclusiv astazi ma atacai in disperare si nu prindeai nimic :))
multi v-ati dat sufletul sa incercati sa castigati si ati luat-o in freza din pacate mister @ElChapo

tu , danygbr si inca cativa pe care ii numeri pe degete ati fost cinstiti si nu ati facut check back.
 

ElChapo

Stie Tot
Noi ne-am jucat :) daca voiam sa castigam renuntam inca din protectie si mergeam pe germania unde erau aceleasi setari
Legat de rapoarte...eu zic sa ti dai 2 palme ca erai off cate 5 6 ore si erai curatat de la primul oras pana la ultimul =))))) cel putin de 3-4 ori pe saptamana
Joaca la relax mai mereu ca atunci cand esti in prime iei cate 7 8 boabe...
 
Sus