LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38
cica avantaj, si tu ii permiti la ungur sa futa serverul, esti foarte pervers ca om daca asa esti si in realitate probabil iti iei capace ca la pizde dar de la cine? de la nemti? aia sunt niste pizde ca tine :)))

de aia esti un sclav pe afara de cativa ani,

si nici nu va mai raspund aici ca bag pula in mamele voastre
 

Anubis.K

Stie Tot
eu vorbesc strict de joc si tu vi direct cu aia de afara, ia mai date n slobozu mati ce i l am dat in gat de sclavete in Romania
 
tu anubis esti ca si restul de pe aici care isi gasesc locul in jocul asta sa mi bag pula daca nu :)))

stai si razi ca ultimu prost pe discord si ai muci la cur toata ziua sa mi bag pula

sclav ce esti, ca va rup aia spatele pe afara si tie si la neamu tau

tu tot imi dai mie sageti pai baga mi as pula in ma ta aia zici ca e mumie in plm :))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
asta ai facut mereu traiesti pe un joc si pe un extern, da pai tu esti un lake ca din 2 capace ce iti dau te bolanzesc de cap pisam as pe tine de sclav si pe ma ta neaparat ca nu putem sarii peste femeia ce a dat nastere la un sclav, ca ai iesit cu picioarele baga mi as pula in curu ei sa ii fac fantana gaoza


coaie singuru care traieste pe joc esti tu si ivan eventual si alti cativa =)))))))))))))
dute in gatu mati si muta gold sau cara niste pizza, fa ceva folositor cu viata ta =))))))))))))

ce capace sa mi dai tu mie ma pisatule, iti faci poza pe bucatarie cand iti ghiortaie stomacul la cat de sarac esti. Ce plm te tot dai smecher pe un joc inutil bagamias pula in sufletul tau de ghertoi
 
n ai cum sa o dai cu mine ca esti prea mic sclavule :)))) te chinui degeaba iti dai duhul mai adu 2-3 ajutoare poate atunci imi faci fata :)))))))))

ti ai cautat o cu mine stai ca atunci iti dau fututi siciriu ma tii sa ma cac in el sa aibe cacatul la gura sa doarma pe veci cu el in groapa
 

Anubis.K

Stie Tot
coaie tie iti tremura mana cand scrii drogatul pizdi =)))))))))))))))))))))))

vorbesti singur pe extern sobolan cu ochelari ce esti =))))))))))
 
pai ce sa fie...

el imi da mie sageti mereu fara sa ii zic nimic e clar ca traieste in jocul asta

nici macar nu il bag in seama dar el ma aduce in subiect si mai imi da si repost fara sa l bag in seama :)))

e clar ca are ceva cu mine si nu stie cum sa faca sa ma suga de pula

du te in plm de neauzitu pulii ca pana la lumea byllis nu stia nici pula mea de tine, te au luat pe paros si pe tine si ai prins radacini intre baieti ceva de genul
 
pai pe adevar cum pula mea sa vorbiti de mine

un chior cu strabism,

un bolnav psihic pe care chiar nu il pot lua in serios

un sclav pe germania aruncat de familie la neamuri gen

sa mai zic?

Voi radeti de mine ca livrez pizza si ca am poza pe masa in bucatarie wtf

da coaie asta sunt eu, eu daca vreau acum numai lucrez pentru ca pot sta lejer nu ma trimite nimeni la munca:))

Mie nu imi e rusine sa ma postez, dar sunt frustrat pe chestia cum plm veniti voi si vorbiti de mine wtf :))))

Eu lucrez de la 18 ani sunt invatat cu munca de aia nici nu ma opresc din a muncii.

Dar cum sa va pot lua in serios? pe bune acum...
 
Sus