LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38
Si pe baza la ce faci afirmatia asta?Daca ai fi jucat in Demos pe vreo lume ai stii ca este o conducere (nu un conducator),deciziile se iau dupa o consultare intre 5 6 persoane,nu decat de o persoana :) dar oricum esti prea prost ca sa stii treaba asta
Sanatate :*
=)))))))))))))))))))))))))stiu comunismul,o singura persoane decide acolo.
 

twistdark1

Stie Tot
Daca erai asa inteligent probabil nu ajungeai sa ti strici vacantele ca sa stai sa bagi boti pe o lume pe care sustii ca oricum nu o joci ...
 

Mr.mucigasul

Membru activ
De cand astept o lume cu 3 -4 alianțe bune care se bate care pe care fără pacte...Plm...v-ati unit toți împotriva cuiva ....ptr ca va e frica... ...ba care va credeti lideri si si sunteti bazați jucați fără alianțe...
Hai sa facem o lume pe ro cu cele mai bune alianțe care pe care
...
 

twistdark1

Stie Tot
Apropo , astept sa mai intrii pe o lume sa ti iei iar 7 boabe intr-o seara , practic sa fii spectator la fel cum esti aici pe forum.
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
AM VAJUTO LA TIN3
MULT3 LUMI INC3PUT3 IN GALOP APOI PARASIT3.....
GOLDUL TAU 3 P3 R3VOLTA ...P3 AS3DIU 3STI Z3RO
te ai batut tu vreodata cu mine 1 la 1?
pai intreaba i pe ai tai de cheltuiesc sute k de argint sa mi sparga pestera,noaptea,de ce fac asta..
speranta sigur,moare ultima
ca sa nu mai mentionez ca nu faci parte din nici una din aliantele pe care eu le consider bune
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Vorbesti urat,n ar merita sa iti raspund
In ce priveste lumile terminate,compara profilul tau,cu al meu
La mine adauga si externul,care nu se vede
Candva am discutat civilizat noi doi..se vede treaba ca frustrarea primeaza in fata bunului simt

App,nu bag gold pe lumea asta decat in cazuri extreme..e o lume de antrenament,cum bine a spus stie tot ul pe care il respect si cu care castig lumi
 

Mr.mucigasul

Membru activ
Vorbesti urat,n ar merita sa iti raspund
In ce priveste lumile terminate,compara profilul tau,cu al meu
La mine adauga si externul,care nu se vede
Candva am discutat civilizat noi doi..se vede treaba ca frustrarea primeaza in fata bunului simt

App,nu bag gold pe lumea asta decat in cazuri extreme..e o lume de antrenament,cum bine a spus stie tot ul pe care il respect si cu care castig lumi
joc m3r3u p3 timpul si p3 bani vostri ....
 
Sus