Propaganda Nagidos

DeletedUser17271

Guest
Sunt dormeza , dar din ce am citit pe grupuri cei din Cainii Infernului au reusit sa ii scoata Ghost Squad-ul din ecuatie ... vad ca multi au modul vacanta activ .
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
ce liniste este pe lume unde nu este rage , capone... doar 2 pagini de discutii... ma dezamagiti

MUIE CAPONELA
MUIE DEMOS KRATOS
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Acolo la fel o pagina...nu știu cum nesebar are atâtea pagini...

Strica atmosfera rage , twist, caponela și dabidenko .. toți 4 sau doar 2 3
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
la fel ca pe dimale... nu ca rage era wow. este wow doar pe bataie in vorbe

tania a pierdut orase ca ramasese izolata dupa migrarile de la noi in demos.... si bineinteles datorita pierderilor de orase de la dormeze precum eu , brontozaur si care au mai pierdut... E logic ca nu ai ce face izolat

p.s.: am devenit dormeza dupa tradarile din wild... imi pierise cheful de joc oarecum si doar am asteptat sa inceapa minunile sa trag tare la minuni

cat am jucat, am bagat ceva nave inclusiv pe caponela

is mandru de recordul meu de 9 boabe incasate intr-o noapte.
 
Ultima editare:

Gucci.Stallone

Stie Tot
Eh, totul e bine cand se termina cu bine. Ma bucur ca demos nu a castigat nici dimale dar nici nesebar.

Poate la tomana vor avea sanse, cine stie... ce playeri vor mai avea.

sper sa fie v5 sa vad iar sons vs demos :)))))))
 

CaponeM

Stie Tot
ce liniste este pe lume unde nu este rage , capone... doar 2 pagini de discutii... ma dezamagiti

MUIE CAPONELA
MUIE DEMOS KRATOS

Pai în general nu-i liniște, pt că apar agarici ca tine, cu reacții de genul, chiar dacă n au nici o legătură. Din 10 posturi, 9 is ale tale, dintre care 8 legate de demos.. pt unii, numai când pronunțati demos, deja sunteti uzi.

Să I sugi pe ștèviè.
 
Sus