- FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

TLCNDMM

Stie Tot
Schema e alta,aia e fata mea de la 14 ani=))))))))))))))))) ce am pus eu e fata ta de la fucking 21 de ani sau cati mm ai=)))))))))))))))))))))))
 

Xergio

Stie Tot
rizi tu rizi da' tot mai sexy e unu slab decat unu de ii atarna burta peste pl si sanii peste burta, miss balena uceegasssha
Tu deocamdata ai stat dupa 1 fata 1 an si....care acum e cu cel mai bun prieten al tau
Esti intr o situatie cam rusinoasa...nu stiu daca ai drept de apel la chestia asta
 

TLCNDMM

Stie Tot
A zis puisorul meu altele despre tine =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ii bagai degetele ce miroseau a laba in ochii,yacssssssssssss =))))
Daca esti tare pe tine cum arati mergem pe strada in Bucuresti sau in Poli (ca poate asa ai si tu o sansa si pe baza unor prietenii sa ai noroc de o conversatie cu vreo tipa) si vedem cate stau la o discutie/dau insta-ul etc etc?=)))
P.s Laura ar zice in momentul de fata toate lucrurile rele despre mine =))))))) cu gura ei a afirmat ca a trecut prin multe din cauza mea=))))))) ii face placere sa manance ciocolata despre mine =))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
A zis puisorul meu altele despre tine =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ii bagai degetele ce miroseau a laba in ochii,yacssssssssssss =))))
Daca esti tare pe tine cum arati mergem pe strada in Bucuresti sau in Poli (ca poate asa ai si tu o sansa si pe baza unor prietenii sa ai noroc de o conversatie cu vreo tipa) si vedem cate stau la o discutie/dau insta-ul etc etc?=)))
ti am mai zis, daca te duci la boschetare sa le ceri instagram-ul, ca le dai un leu nu se pune :))))))))))))
 

TLCNDMM

Stie Tot
Ba dar de ce n ai tupeul sa zici da ba facem asa=)))))) mereu cauti scuze =))))))) hahahahahahahahahahahahahahahahaha
Du te n plm de fraier ca doar gura e de tine =))))) din toate punctele de vedere=))))
 

TLCNDMM

Stie Tot
=))))))))))))))))))
Coaie lesin de ras =))))) de la lucruri ce tin de aspect fizic a dat o in ale jocului =)))))))
Hahahahahahahahahaha=)))))))
 

TLCNDMM

Stie Tot
El vorbea de irelevanta =))))))))))))) dar singurul care n are argumente si e irelevant e el insusi =)))))))))))))) hahahahahahaha
 

TLCNDMM

Stie Tot
=)))))))))))) da ma a zis o tipa caruia i am facut calvar viata timp de o luna de zile =))))))))))
De esti asa bazat pe aspectul tau fizic ma anunti si vine seful tau un weekend in Bucuresti si te plimba prin cele mai smechere localuri,cluburi si vedem cu cate tipe ai un dialog tu si cu cate am eu =)))
 
Sus