UEFA FRIENDS LEAGUE - GOLGI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

TereX

Membru activ
@ElChapo
Puiule, in viata mea nu am vazut un baiat mai indragostit de mine decat tine...Toata ziua numai sperante si vise, iar sperante si iar vise:)))
Acum cine a ajuns ultimul penal? Ai ajuns sa pui prostii de pe net in speranta ca poate, poate imi mai atragi si tu putin atentia.
Termina si revino cu picioarele pe pamant.
Cu drag, sefa ta
P.S. Ly, @RAGNARAR.
fata mea nu.ti mai arata pizdanu pe internet :)
 

Anubis.K

Stie Tot
sa ne iei coaiele in gura, sons demos wild, la toti impreuna.

smigol ochii despartiti care se lauda cu apartament cumparat din bani lui tasu in bucuresti, fereasca sfantu
alelelelelelelelelelele FACEM SHOW CA LA PARIS
 

ElChapo

Stie Tot
@ElChapo
Puiule, in viata mea nu am vazut un baiat mai indragostit de mine decat tine...Toata ziua numai sperante si vise, iar sperante si iar vise:)))
Acum cine a ajuns ultimul penal? Ai ajuns sa pui prostii de pe net in speranta ca poate, poate imi mai atragi si tu putin atentia.
Termina si revino cu picioarele pe pamant.
Cu drag, sefa ta
P.S. Ly, @RAGNARAR.
Sunt cel mai indragostit=)))))))))))))))
E vina mea ca esti victima colaterala?Tineti cainele in lesa cu botnita ca d aia s a ajuns aici=)))))))) si nu vreau sa ti atrag atentia asta nu intelegi=)))))))) esti doar o modalitate prin care ii dau teroare capului tuguiat=))))))))))))) esti o oarecare=)))))))))
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Sunt cel mai indragostit=)))))))))))))))
E vina mea ca esti victima colaterala?Tineti cainele in lesa cu botnita ca d aia s a ajuns aici=)))))))) si nu vreau sa ti atrag atentia asta nu intelegi=)))))))) esti doar o modalitate prin care ii dau teroare capului tuguiat=)))))))))))))
Te poti lega de el fara sa te iei de laura dacă ești inteligent..
Ce i aia să faci pariu ca dacă îi iei 5 orase lui david să stea laura capra ? Asta arata ca suferi după ea și că ești încă îndrăgostit în loc să treci mai departe.

Te a respins... asta e, nu e singura si ultima femeie. Ia te doar strict de david fara sa o incluzi pe laura
 

ElChapo

Stie Tot
=))))) pai cand vine si zice d alea de genul "v am luat femeile" clar ca atac la ea nu?=))))))))))))))))))))) poate cu show ul din seara asta nu o mai atrage dupa el si isi va vedea strict de grepo=))))
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Imi place de tine ca nu esti in stare sa distribui iar acele video mai departe ca să spui că este laura.... esti constient ca fata este matură și te poate denunța și nu ajungi bine deloc
 

ElChapo

Stie Tot
Aviz amatorilor=))))))))))) daca nu era treaba adevarata,iubitelul nu se ataca in halul asta=)))))) putina psihologie asa la mintea cocosului =)))))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus