Lumea Carfi-Olymp

un1catul

Membru activ
De la inceput a fost dezechilibrata lumea asta..sa fim seriosi..plus ca pe all stars ia tinut Codruta in spate cu goldul ei nelimitat...cine nu recunoaste asta nu are habar de grepolis...
 

twistdark1

Stie Tot
Am fost o ally vs restul hartii , nu stiu ce a fost dezechilibrat in asta . Codruta si a facut partea ei de treaba , nu a castigat singura lumea , a spart 2 temple din 28 ... A fost o saptamana si in vacanta si tot 10 nave pe zi bagam .

Parerea mea este ca a fost mai multa organizare in tabara noastra , probabil si experienta pe olimp a catorva lideri de aici ... Nu cred ca au fost jucatori rai in Legend , dar de la pozitionarea de la inceput pe harta pana la alegerea templelor , cred ca se putea mai bine .
 

Demos06

Stie Tot
De la inceput a fost dezechilibrata lumea asta..sa fim seriosi..plus ca pe all stars ia tinut Codruta in spate cu goldul ei nelimitat...cine nu recunoaste asta nu are habar de grepolis...
A ținut pe draq Codruța
Cu sau fără ea,All are prima șansă…oamenii sunt mai organizați +faptul că au grupul lor care se cunosc între ei
În Legends nu sunt jucători răi dar sunt mulți culeși de pe hartă
 

NoobFromRo

Stie Tot
În numele All Starsului , sa ne băgăm pula in familia acestui personaj disperat de prost care suna la 4 dimineața sa se milogeasca de o coronita

#MuieDavid
#87LaRand
 

Atașamente

  • Screenshot_20220630-035408_Phone.jpg
    Screenshot_20220630-035408_Phone.jpg
    83,1 KB · Vizualizări: 39

NoobFromRo

Stie Tot
wow, @Bobbo all good copilu'? frustrat putin, no'?

in loc sa dai minimale, mai bine incercai sa scoti nava aia pe burta, oh wait, da botu minimalele =))))
 

NoobFromRo

Stie Tot
Ai fane Sorinele, nu mai fura gagicile la oameni ca ne suparam
si asa n am mai luat interne de ceva vreme, parca ar merge cateva ;)
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
wow, @Bobbo all good copilu'? frustrat putin, no'?

in loc sa dai minimale, mai bine incercai sa scoti nava aia pe burta, oh wait, da botu minimalele =))))
Ba, da cum ai ajuns ma tu prostul jocului ca esti un fel de azog da mai mic sa comentezi de Bobo, care din cate vad e top, si a fost top pe toate lumile unde a jucat!
Cand o sa ajungi la nivelul lui..ma anunti..ups stai ca tu nu o sa ajungi pana se inchide sv roman:)

HAi ca intelegeam sa comenteze Twistdark, Xergio, etc, dar tu fiind pielea pulii:)))) Cand eram pe lindos erai o petarda..acuma tot asa ai ramas..doar ca ai gura mai mare!
 
Sus