Abdera - Lumea greilor

RAGNARAR.

Stie Tot
Iar ca lider, ești praf, 0barat!

Pe sinope, ai avut o echipă ( luată individual ) egală cu celelalte ally ( wild, all stars, demos ) și totuși, ai fost primul care a clacat.

Ți ai bătut joc de oameni, de timpul & banii investiți in joc. Încă încerc sa mi dau seama ce problemă au oamenii care încă te urmează, pt ca sincer, oamenii ori au o problemă sus la mansarda, ori pur si simplu nu pun accent pe timpul investit degeaba pe jocul ăsta, alături de tine:))))
Nu mi am batut joc de nimeni , decizia a fost luata la comun impreuna cu echipa sa renuntam din cauza magariilor facute de demos cu all stars , cei care au vrut sa continue le a fost dat accordu sa intre in demos fara probleme , ca daia am stat si am urmarit tot ce faceti dupa ce m am lasat , si inca vad :)) Apoi a fost vorba sa asteptam o lume noua sa intram .

Pe sinope s a gresit mult la noi , prima data ca am intrat in sudu lui 45 si nu am avut cu cine sa ne batem sa facem puncte si am fortat granita cu voi si aveam drq 1.5k orase vs 4.5k orase voi , deci nu mi poti spune ca am avut echipe egale , a doua oara cu jocul murdar si a 3 a oara cu atacurile in blindaj si nu in ultimul rand pactul cu all stars care au tradat . Greselile noastre ca conducere si ni le asumam nu ne e rusine ca #30kdepozite #3mari
 
Inginerule.
Cum ajuti tu bajetii cind saracii tot iau nave?
smiley-emoticons-thumbs-down-new.gif
 
Intra in toamna contra la sons daca tot esti cel mai tare lider si ai cea mai tare alianta dupa Romania , atunci sa te lauzi pana atunci gura mica ca esti praf , ai luat mumu pe ultimele 2 servere pe care ai avut adversar :)) marssshhh !
Nu, ca mergem pe extern,daca Demosul doreste sa ramana pe RO sa mai castige un srv asa...cu ally slabe e alegerea lor:)).Nu chem pe nimeni cu forta,care doreste sa vina e oke,care nu....sa stea acasa:)).
 

Anubis.K

Stie Tot
Nu mi am batut joc de nimeni , decizia a fost luata la comun impreuna cu echipa sa renuntam din cauza magariilor facute de demos cu all stars , cei care au vrut sa continue le a fost dat accordu sa intre in demos fara probleme , ca daia am stat si am urmarit tot ce faceti dupa ce m am lasat , si inca vad :)) Apoi a fost vorba sa asteptam o lume noua sa intram .

Pe sinope s a gresit mult la noi , prima data ca am intrat in sudu lui 45 si nu am avut cu cine sa ne batem sa facem puncte si am fortat granita cu voi si aveam drq 1.5k orase vs 4.5k orase voi , deci nu mi poti spune ca am avut echipe egale , a doua oara cu jocul murdar si a 3 a oara cu atacurile in blindaj si nu in ultimul rand pactul cu all stars care au tradat . Greselile noastre ca conducere si ni le asumam nu ne e rusine ca #30kdepozite #3mari


ai gresit mult la viata ta, sa-mi bag pl
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Scuza noua pentru Pricalist : oricum e ultimu nostru server pe romania si nu am jucat serios sa facem minuni :))

Elias : Oricum eu intru doar pe extern de acum incolo .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pai degeaba ai bostat tu 15 oameni cand restu is paleta :)) in fine nu stau sa ti explic ce gresesti . te las in continuare pe drumu tau ca mergi bine .
 

CaponeM

Stie Tot

Parosul, d.p.d.v personal, nici nu îl iau în calcul =))). Acolo am renunțat din cauza fake-urilor, nu din cauza adversarului.

Dacă tu, sau oricare altu din sons considera ca este o lume câștigată pă teren, ce sa zic, felicitări!

Tot d.p.m.d.v, dacă o luăm pe bune, sons-ul s bătut demos-ul ( pe teren gen ) doar pe billys.
 
Sus