Abdera - Lumea greilor

Gucci.Stallone

Stie Tot
N ai șanse la 4 / 7. Vei vedea.

Și e normal că live Tm sa fie cu Hakuna cum tu ești cu Anonymous și pokemons.

Nu mai editați mesaje. Îl știu și cunosc pe @sNNd și știu că nu ar trăda fie că pierde. El nu joacă pe lumea asta că să câștige. Are echipă daca vrea să câștige printre care și pe mine mă are în echipa. Acum joacă pentru distracție. Știe și el prea bine că doar o singura alianța va face 4 / 7.

Dc sa fie curva ta când poate juca pt distracție.
 

DeletedUser17271

Guest
Ne udam toti cand intra 7puli=)))))))
Coaie el a intrat in pact din prima zi cu Demos pe Sinope si se da jucator coaie=)))
Te-a violat All Stars pana ti-ai dat stergere si tu ai pretentii sa bati aliante gen Sons sau chiar Demos mortu pulii mele
Avea dreptate biata Mihaela cand zicea ca doar gura e de tine si ca esti un păpușel defapt=))))
Sunt absolut sigur ca te uzi la bucii si iti las si apa in gura cand intru eu pe o lume , tu iti dai seama ce m-a violat All Stars =))))))))))))))))
Mai ales All Stars ma violat care stateam cu orase in mijlocul lor , si pana sa renuntam la lume aveau zilnic minim 10 asedii de la noi si toti aia bunii erau vacanta =)))) Asa viol mi-a dat All Stars =)))))))) .
Wtf asta vorbeste din auzite coie =))))))))))))) .
Si bai lake pisa-m-as pe mortii tai de lake oparit , esti asa de tentativa si paralel cu jocul asta si habar nu ai ca asta nu e prima lume pe care eu Intalnesc Demos sau Sons in harta =))))) Fmmm de lake care tot iti dai cu parerea .
De 2 ori am intalnit Sons in harta fmm pe lake odata se chemau Grepo All Stars si odata Sons pe Zakros si Farsala . Si alte 2 dati Demos pisa-m-as pe tine de lake odata se numeau Doctorii si odata sa numeau Cheliosii . Fmm de oparit , pana sa ne intalnim pe Hermossa si Sinope , lakee care tot iti dai cu parerea fmm de zdreanta .
Apoi lake zi-mi si mie cu ce nick joci lindicule ,sau care sunt realizarile tale ca pana acum doar dai din bucii pe langa pula sculata .
Zi-mi o lume castigata sau dusa la capat, pisa-m-as pe mortii ma-tii .

ps. bai bipolarule te-am facut de cacat in ultimii ani de m -am plictisit , te-am lachit pe unde te am prins fmm de lake .
Si ba ragee cand mai incerci sa o faci pe bipolar si te ascunzi dupa conturi nu mai scrie papusel fmm de basina ce esti .
 
Ultima editare de un moderator:

Raresq1

Membru activ
Sunt absolut sigur ca te uzi la bucii si iti las si apa in gura cand intru eu pe o lume , tu iti dai seama ce m-a violat All Stars =))))))))))))))))
Mai ales All Stars ma violat care stateam cu orase in mijlocul lor , si pana sa renuntam la lume aveau zilnic minim 10 asedii de la noi si toti aia bunii erau vacanta =)))) Asa viol mi-a dat All Stars =)))))))) .
Wtf asta vorbeste din auzite coie =))))))))))))) .
Si bai lake pisa-m-as pe mortii tai de lake oparit , esti asa de tentativa si paralel cu jocul asta si habar nu ai ca asta nu e prima lume pe care eu Intalnesc Demos sau Sons in harta =))))) Fmmm de lake care tot iti dai cu parerea .
De 2 ori am intalnit Sons in harta fmm pe lake odata se chemau Grepo All Stars si odata Sons pe Zakros si Farsala . Si alte 2 dati Demos pisa-m-as pe tine de lake odata se numeau Doctorii si odata sa numeau Cheliosii . Fmm de oparit , pana sa ne intalnim pe Hermossa si Sinope , lakee care tot iti dai cu parerea fmm de zdreanta .
Apoi lake zi-mi si mie cu ce nick joci lindicule ,sau care sunt realizarile tale ca pana acum doar dai din bucii pe langa pula sculata .
Zi-mi o lume castigata sau dusa la capat, pisa-m-as pe mortii ma-tii .
Bipolarule .
scuze ca intervin Iuliane :) dar nu confunda sons cu grepo all stars :))) te rog frumos. nu de alta da i se face greata lui @Anubis.K
multumesc. tu n-ai jucat nicio lume contra Sons. singurul loc unde te-ai batut cu cativa dintre noi, a fost pe Hermonassa unde te-ai lasat.
si repet, CU CATIVA DINTRE NOI. am fost 5 sau 6, numarati. Sons are cca 50 de playeri+-.
 

DeletedUser17271

Guest
scuze ca intervin Iuliane :) dar nu confunda sons cu grepo all stars :))) te rog frumos. nu de alta da i se face greata lui @Anubis.K
multumesc. tu n-ai jucat nicio lume contra Sons. singurul loc unde te-ai batut cu cativa dintre noi, a fost pe Hermonassa unde te-ai lasat.
si repet, CU CATIVA DINTRE NOI. am fost 5 sau 6, numarati. Sons are cca 50 de playeri+-.
=)))
Tu nu cred ca jucai grepolis in vremurile alea , nu stiu cum dreaq vorbiti man cand voi nu aveti habar ma jur .... tu imi spui de Hermossa ?! Wtf man ?!
Stai ca poate mai gasesc ceva printuri sa iti arat ce jucatori erau in Grepo All Stars ....

Nu stiu cum dreaq uni dintre voi va dati jucatori Sons dar nici nu stiti istoria SONS. =)))) .
Daca iti spun ca Sons s-a infiintat pe o lume unde era Wild in pact cu Demos , Demos a picat , In Wild erau liderii eu maximus2727 , bestanimal ,cristi.89, Mr.Jack , danutryo, amy7amy s.a si ne-am certat intre noi , si mi -am dat stergere eu si apoi maximus2727 a schimbat numele din Wild Fangs in Sons of Anarchy ma crezi ?!
 

DeletedUser17271

Guest
Degeaba uni va dati baieti coie cand dosarele spun altcv =)))))
 

Anubis.K

Stie Tot
=)))
Tu nu cred ca jucai grepolis in vremurile alea , nu stiu cum dreaq vorbiti man cand voi nu aveti habar ma jur .... tu imi spui de Hermossa ?! Wtf man ?!
Stai ca poate mai gasesc ceva printuri sa iti arat ce jucatori erau in Grepo All Stars ....

Nu stiu cum dreaq uni dintre voi va dati jucatori Sons dar nici nu stiti istoria SONS. =)))) .
Daca iti spun ca Sons s-a infiintat pe o lume unde era Wild in pact cu Demos , Demos a picat , In Wild erau liderii eu maximus2727 , bestanimal ,cristi.89, Mr.Jack , danutryo, amy7amy s.a si ne-am certat intre noi , si mi -am dat stergere eu si apoi maximus2727 a schimbat numele din Wild Fangs in Sons of Anarchy ma crezi ?!

pai de atunci a evoluat treaba, singurul din sonsul ala care mai joaca sub numele sons e thebestanimal. Restul tot pe la Wild, anonimous sau pe unde mai sunt ei sunt ;)
 

Anubis.K

Stie Tot
Dar ce mai conteaza, oricum tu esti prea orgolios sa recunosti o infrangere :)))))
oriunde ai avut posibilitatea sa demonstrezi ca ai echipa puternica contra unor adversari puternici, te-ai lasat si ai demoralizat alianta.
Atata s-a putut, macar locul 1 ai fost :)))))))) cred ca la tine despre asta e jocul, sa fi pe locul 1
 

DeletedUser17271

Guest
Intodeauna evolueaza aliantele ca se numeste Wild , Sons, Demos , Friends s.a .
Ideea e ca cum plm vi si imi spui ca pe lumea aia nu era Sons .... cand tu habar nu ai .
Gen cum rade stupefy si rade la Cheliosii si Doctorii si ei erau vreo 50 din Demos toti greii , asumati in plm si castigurile si pierderile
 

Anubis.K

Stie Tot
Intodeauna evolueaza aliantele ca se numeste Wild , Sons, Demos , Friends s.a .
Ideea e ca cum plm vi si imi spui ca pe lumea aia nu era Sons .... cand tu habar nu ai .
Gen cum rade stupefy si rade la Cheliosii si Doctorii si ei erau vreo 50 din Demos toti greii , asumati in plm si castigurile si pierderile

eu la sons am inceput pe paros si de atunci sons nu a mai pierdut nicio lume, dar cunosc istoria si nu am negat niciodata castigurile wild-ului. Dar am auzit cum ai castigat de exemplu farsala vs sons, da pe foaie e victorie, dar manevrele din spatele victoriei sunt cel putin la fel de grave cum zici tu ca a facut demosul pe sinope :)))))))))))))

Si mi se pare de prost gust sa vi sa zici ca acuma nu se mai joaca grepolis, de ce ? ca nu mai ai putere sa conduci wild-ul ?
se joaca si acuma numa ca tu ai o problema de personalitate :))))))
 
Sus