Abdera - Lumea greilor

seby9717

Membru
Davide eu zic sa te abții acuma pe bune oricum noroc ca nu a intrat wild ca dacă intra nu aveai jumate de alianță și cei care nu au jucat în wild sunt niște trompete v-ati chinuit sa luați niște orase de la Bib și acuma ești tare în clont... oricum îți garantez ca nu câștigați lumea ca sunteți niște palete ;)
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Davide eu zic sa te abții acuma pe bune oricum noroc ca nu a intrat wild ca dacă intra nu aveai jumate de alianță și cei care nu au jucat în wild sunt niște trompete v-ati chinuit sa luați niște orase de la Bib și acuma ești tare în clont... oricum îți garantez ca nu câștigați lumea ca sunteți niște palete ;)
Alt neauzit care sa trezit sa vorbeasca , situatia nu mai putem schimba :))
 

TereX

Membru activ
Wild Friends cica=)))
La cat de disperata e petarda de @7bile sa mai castige o lume dupa ce a luat viol pe ultimile servere jucate nu m-ar mira nimic=))))
 
Clasamentul ala e asa fake si ca si numele la alianta ta

holyyyyyyyyyyyyyyyyy
smiley-emoticons-drunk.gif
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Clasamentul ala e asa fake si ca si numele la alianta ta

holyyyyyyyyyyyyyyyyy
smiley-emoticons-drunk.gif
Ce moare gascanu asta de ciuda :))))

Nu are sens sa ti dau vreo explicatie cand toata lumea stie ca alianta din care eu fac parte in momentul de fata este FRIENDS , cu accordul lui versace si la liderii vechi dintre care multi sunt cu noi in momentul de fata in afara de versace care nu poate juca grepolis din cauza lipsei de timp .
 

DeletedUser17271

Guest
Wild Friends cica=)))
La cat de disperata e petarda de @7bile sa mai castige o lume dupa ce a luat viol pe ultimile servere jucate nu m-ar mira nimic=))))
Bai lake eu am castigat pana acum lumii de joc cat nu ai tu jucate sau duse pana la capat .
Ce viol mi-am luat eu ma mucosule ?! Sau mai bine zis de la cine ?! Ca am orase pierdute mai putine ca tu lumii de joc jucate , fi-mi-ar scarba de tine de lindic oparit , s-a gasit el sa vorbeasca la adresa mea .
Daca si eu sunt pedarda de jucator pe jocul asta nu stiu ce sa zic .....
De asta in plm cand intru pe o lume va cacati toti la cur .
 

DeletedUser17271

Guest
a intrat pentru gold cica
Bai ciora borata , eu imi asum si sv pierdute si sv castigate .
Unde mortii tai am zis eu 7bal vreodata ca am intrat pentru gold ?! Ti se pare ca eu sunt ca x si y sa nu am 10 20 euro sa donez sa imi iau administratorii fmm si tie de pripas .
Prea te crezi buricul pamantului pizdo , si prea iti dai cu parerea tigane despre ce fac eu .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Bai lake eu am castigat pana acum lumii de joc cat nu ai tu jucate sau duse pana la capat .
Ce viol mi-am luat eu ma mucosule ?! Sau mai bine zis de la cine ?! Ca am orase pierdute mai putine ca tu lumii de joc jucate , fi-mi-ar scarba de tine de lindic oparit , s-a gasit el sa vorbeasca la adresa mea .
Daca si eu sunt pedarda de jucator pe jocul asta nu stiu ce sa zic .....
De asta in plm cand intru pe o lume va cacati toti la cur .
Pai cand te vad pe tine le o ia mintea razna vreti sa va mint , a intrat bila intrati 10 aliante contra lui , acum nici in partenerii in pact nu mai poti avea incredere ca si aia vor sa te faca pe la spate , domne sa l facem pasta cumva sa nu castige , e normal Bila , asa sunt oile :)))
 

TereX

Membru activ
Ne udam toti cand intra 7puli=)))))))
Coaie el a intrat in pact din prima zi cu Demos pe Sinope si se da jucator coaie=)))
Te-a violat All Stars pana ti-ai dat stergere si tu ai pretentii sa bati aliante gen Sons sau chiar Demos mortu pulii mele
Avea dreptate biata Mihaela cand zicea ca doar gura e de tine si ca esti un păpușel defapt=))))
 
Sus