Abdera - Lumea greilor

CrismoS

Membru activ
pai si inregistrare avem?Daca nu avem inregistrare e irelevanta declaratia ta.
tu cine dracului esti tu?
paturile?
daca eu zic adevaru, dar daca voi nu ma credeti treaba voastra:))
1651435857591.png
sa aveti o seara buna
si urecheatule, iti urez noapte buna si un somn usor ca maine ai liceu.. si sa nu mai fii atat de mincinos precum superior :)))
dedicatie pt urecheatu:))
 
tu cine dracului esti tu?
paturile?
daca eu zic adevaru, dar daca voi nu ma credeti treaba voastra:))
Vezi atașament 6059
sa aveti o seara buna
si urecheatule, iti urez noapte buna si un somn usor ca maine ai liceu.. si sa nu mai fii atat de mincinos precum superior :)))
dedicatie pt urecheatu:))
cine altul?;))Pai video cu refresh unde e?Sa vedem daca nu e cont fake sau cv...intru eu in actiune atunci:))
 

CrismoS

Membru activ
pe whatsapp se face cont fake?
de cand ss cu dovezi ca whatsapp se face cu cont fake :))?
vezi la ora cum am trimis si ea cum a raspuns si bla bla, nu inseamna ca ii fake:))
acum fiecare crede cine vrea :)) sos sos sos ma doare la banana:)))))
si daca voiam sa fac fake, imi luase o ora 2-3 ore dar am trimis instant :)) nu s cu photoshop nici cu edit :))))))
 

IndeedWise

Membru
I-a cam zis-o @CrismoS...trebuie sa recunoasteti
smiley-emoticons-biggrin.gif
 
pe whatsapp se face cont fake?
de cand ss cu dovezi ca whatsapp se face cu cont fake :))?
vezi la ora cum am trimis si ea cum a raspuns si bla bla, nu inseamna ca ii fake:))
acum fiecare crede cine vrea :)) sos sos sos ma doare la banana:)))))
si daca voiam sa fac fake, imi luase o ora 2-3 ore dar am trimis instant :)) nu s cu photoshop nici cu edit :))))))
pot sa vorbesc cu cineva si sa-i spun ce sa scrie si pur si simplu eu sa ii schimb numele;))
 

colinw

Membru activ
ce sa faca daca si.au spart miticile intre ei berbecii:)))acu nu au sa sparga la zid 0 o nava :)))usoarele au fost sparte primele:))))imi arata un berbec defapt 2 cum fac ei puncte:))))si au dat la mine la zid 25 cu mitice:)))
 
Sus