Abdera - Lumea greilor

CrismoS

Membru activ
1650137952065.png
1650137988574.png
Si unde am subliniat eu, este Nucleul lui Hakuna si restul verde este granita intre hakuna si cu sprijin permanent:)) MAI ALES EU ca sunt langa TINE! Asteapta macar pana cand nu iti dai stergere, in maxim 3-4 luni va vom urmari pe toti si cand revii din vacanta ai sa vezi tu printre FRIENDS pe insula, ai sa iti dai stergere. Daca nu aveai Hakuna in spatele lor, erai cucerit si scos de pe lume de mult... Dar daca ducem lupte grele, pana mea tu te lauzi mult si prost ca nimeni nu a reusit sa te cucereasca...nici nimeni pe hakuna..citeste rapoarte pe forum alianta cand ai timp, pana atunci CULCAT!
 

ciclin

Stie Tot
Cea mai proasta alegere a mea de când ma știu :))))
Am crezut ca pot face o schimbare, dar situația nu mai putem schimba, ie clar.
Fantomite Fantomite sa fiee
 

Anubis.K

Stie Tot
smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
 

tages0rin

Membru activ
Atâta citesc de cuvântul familie……. Și totuși mulți din voi aveți timpul necesar si nu aveți nici o jena in a purta războaie ale alarmelor fake urilor cacanariilor. Un jucator cu familie prefera acțiunile curate pe granița. Concluzia: stați cuminți ca nu faceți parte decât din comunitatea Grepolis, familii poate urmeaz sa va faceți. Sa nu mi aud vorbe: mesajul e valabil pt cei mai mulți jucatori din toate alianțele de asediu nu doar de pe acesta lume.
 

tages0rin

Membru activ
Cea mai proasta alegere a mea de când ma știu :))))
Am crezut ca pot face o schimbare, dar situația nu mai putem schimba, ie clar.
Fantomite Fantomite sa fiee
Sunt absolut convins ca păturica te aștepta pe extern la toamna. Cu siguranța un plus pt romani. Aia nu poate fii o alegere proasta chiar dacă ne luam bătaie doar cu aurul ne pot bate străinii.
 

DeletedUser17271

Guest
La multi anii , celor ce isi serbeaza ziua de nume .
si Paste Fericit, celor catolici de pe aici !
 
Sus