Lumea Zeilor aka S I N O P E

Ma baiatule pe katane intreabal tu pe cioara liderul tau ca era ferma mea in plm si eu sunt jucator slab rau ce dracu te lauzi tu acolo :))) katane italia spania??? Pe ro cioara pe katane lam futut si din fata si din spate despre ce vorbesti tu acolo mai copil prostovan si chiar stie jucam cu yoga , baaa trezitiva dracu la realitate lasati ilegalele alea, vezi ca stie si versace ca doar cioara conducea accc lui :)))
si daca imi amintesc bine.... nu erai tu tipul care l-a intrebat pe altul "ce e de capul astuia?" iar dupa cand ti-am dat mesaj nici macar n-ai avut tupeul sa imi raspunzi :(, sau gresesc si era altul?
 

DeletedUser15497

Guest
pe katane ai futut-o probabil pe sarata de pe contul lui cioara dupa ce i-a cedat, dar pe iulian niciodata in viata ta :)))))
Mai dai doua mesaje la colegi tai, apoi iti spun eu iti vei da doua palme, vei intelege ca vorbeste gura inaintea creierului tau, o seara frumoasa sa ai. Ne auzim prin august.
 

DeletedUser6507

Guest
Iar ca idee, vezi ca ( din ce știu eu ) sunt cam singurul care a ținut o alianta pe picioare minim 5 servere, dintre care toate câștigate, asa ca ia cu paine si du te n mortii tei de muc.
Servere de genul cum esti acum pe v4?Sau cum a castigat bila?Fara adversari?:))
 

saca 24

Stie Tot
cygaro.gif
 

DeletedUser14615

Guest
Servere de genul cum esti acum pe v4?Sau cum a castigat bila?Fara adversari?:))

Eu am jucat ce s-a deschis în momentele respective, adica de la v2, pana la v6!

Cauta singurel ce alianțe/jucatori au fost pe serverele pe care am activat, castigat sau pierdut, iar apoi mai discutăm. Pana atunci, iw cu pâine!
 

DeletedUser6507

Guest
Eu am jucat ce s-a deschis în momentele respective, adica de la v2, pana la v6!

Cauta singurel ce alianțe/jucatori au fost pe serverele pe care am activat, castigat sau pierdut, iar apoi mai discutăm. Pana atunci, iw cu pâine!
Adevarat...si pe ultimele 2 ce ai facut?Ca ai avut si jucatori din wild, toate prostaturele la un loc;)).
 

DeletedUser14615

Guest
Adevarat...si pe ultimele 2 ce ai facut?Ca ai avut si jucatori din wild, toate prostaturele la un loc;)).

Pai pe primul server am decis sa renunt din cauza fake-urilor, minimalelor, demolarilor, etc, si asta dupa vreo aproximativ 3 de luni de incasat. Cat timp s-a jucat ok, ne-am lesinat adversarii ( cu ajutorul oceaniei, ce-i adevarat ) si marele sons, dar si methodul care avea 3,4,5 academii, si asta cu un demos format aproape 2 aliante ( aproximativ vreo 50 de membri ) si asta dupa ce-au plecat si cei din brigada aia de bombarderi care a ''castigat'' lumea pt si sub drapelul demosului pe delos + new life ( oceania ) care erau formati din 2,3 aliante parca ( sper sa nu gresesc ).

Iar mai apoi, parosul l-am pierdut din mai multe motive, cel mai important fiind eu, la modul ca NU eu am format echipa la inceput de joc ( sau cele 3,4,5 academii, ori cate cct au fost ) ci altcineva, eu doar am preluat munca altora pe care evidenta ca a trebuit s-o ''modific''! iar din august pana la sf lumii ( inclusiv la minuni, adica de la inceputul lui oct. pana la jumatatea lui ) am jucat exclusiv dupa tlf, lucru care nu mi-a permis sa ma implic asa cum mi-a si fii dorit eu, lucru care la final s-a vazut.

Iar intr-un final, oricat de bun ai fii, ce alianta, ori jucatori ai avea, la un moment dat va veni si infrangerea, fie ea una decenta, ori rusinoasa. In cazul meu, pe ultimul server a fost cea mai rusinoasa de cand joc eu grepo, dar astea sunt lucruri care se intampla si-n viata de zi cu zi, lucru pe care oricum tu n-ai sa-l intelegi, cel putin, nu prea curand ( din pacate pt tine ).

Ps. Si ce jucatori din wild am avut eu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14615

Guest
Adevarat...si pe ultimele 2 ce ai facut?Ca ai avut si jucatori din wild, toate prostaturele la un loc;)).

Dar daca vrei sa stii ce-am facut, iti dau cateva fapte ( si asta dupa ultimele 2 servere ) :

- singura alianta care ti-a bagat tie sau lui xynar 6 boabe dintr-o bucata.
- singura alianta care a rupt 60k bireme ( cei drept, si cu ajutorul oceaniei ) dar grosul a venit din demos.
- singura alianta care a rupt 1.5mil terestru.

Mai sunt si altele, dar nu mai rost sa dezvolt subiectul!

Ce conteazza intr-un final, este ca demosul a fost, si va fii probabil singura alianta care a reusit sa-si castige 6 seervere consecutive, indiferent de adversaarul pe care la intalnit, iar demos-ul, fa sluga, chiar a avut adversari. Dar in acelasi timp, demos-ul a fost si singura alianta care a trait cele mai mari rusini de pe acest joc in toata istoria grepolisului... pentru ca un brand puternic, care reuseste sa se mentina '' pe piata'' indiferent de probleme, obstacole, adversari, etc. la un moment dat va avea parte si de esecuri, unele mai mult, sau mai putin penibile.. dar din nou, n ai cum sa intelegi aceste lucruri... pt ca pana nu reusesti sa intelegi cat de putin viata ( ori tu, care esti bagat in autoizolaare singur ) n-ai cum s-o faci.

Spor.
 
Ultima editare de un moderator:
Dar daca vrei sa stii ce-am facut, iti dau cateva fapte ( si asta dupa ultimele 2 servere ) :

- singura alianta care ti-a bagat tie sau lui xynar 6 boabe dintr-o bucata.
- singura alianta care a rupt 60k bireme ( cei drept, si cu ajutorul oceaniei ) dar grosul a venit din demos.
- singura alianta care a rupt 1.5mil terestru.

Mai sunt si altele, dar nu mai rost sa dezvolt subiectul!

Ce conteazza intr-un final, este ca demosul a fost, si va fii probabil singura alianta care a reusit sa-si castige 6 seervere consecutive, indiferent de adversaarul pe care la intalnit, iar demos-ul, fa sluga, chiar a avut adversari. Dar in acelasi timp, demos-ul a fost si singura alianta care a trait cele mai mari rusini de pe acest joc in toata istoria grepolisului... pentru ca un brand puternic, care reuseste sa se mentina '' pe piata'' indiferent de probleme, obstacole, adversari, etc. la un moment dat va avea parte si de esecuri, unele mai mult, sau mai putin penibile.. dar din nou, n ai cum sa intelegi aceste lucruri... pt ca pana nu reusesti sa intelegi cat de putin viata ( ori tu, care esti bagat in autoizolaare singur ) n-ai cum s-o faci.

Spor.
sa te pisi in gura noastra ca pe mochlos am spart 60k bireme pe bonus =))))))))))))))))))) @RAGNARAR.
 
Sus