RHAMMUS, lumea aliantelor de top

Facsafiebine1

Membru activ
Si asta scoate capul =)))))) pe lumea trecuta cand era la adninii se ruga de MINE SA II APARAM ORASELE CA IL CUCERISE ITALIENII SAU ALIANTA LUI GUCCI NU MAI TIN MINTE BINE , DAR TIN MINTE CUM IMI DADUSE IN 10 ORE 40 MESAJE SA IL AJUT CU SPRIJIN... =))))))
Vezi ca manci caca boss
Ți-am zis dacă vrei sa spargi o nava :))
Care da a fost băgat de no name da pana sa bage ei nava m-am pisat pe alianță lui :)
 

DeletedUser16184

Guest
Si asta scoate capul =)))))) pe lumea trecuta cand era la adninii se ruga de MINE SA II APARAM ORASELE CA IL CUCERISE ITALIENII SAU ALIANTA LUI GUCCI NU MAI TIN MINTE BINE , DAR TIN MINTE CUM IMI DADUSE IN 10 ORE 40 MESAJE SA IL AJUT CU SPRIJIN... =))))))
Plm o fost bombardier pe pandosia si l-au luat pe sus pustiu de noob cu alde cioara si a sters pana la urma...jargoane urate pe el
 

DeletedUser17370

Guest
Mari bombardieri ăștia de pe aici in special mr.sunshine, ragee și 7coaie. :))
bombardier eu ? bombardier este idolul tau david care a complotat cu mans sa fii eliminat pe nysa... cu mine nu ai jucat niciodata adica ma refer sa iti fiu lider pe cand cu david ai jucat chiar si pe ultima lume ai jucat >> MOCHLOS
asta este doar un exemplu sa nu mai joci cu lideri incompetenti precum david si mans vreodata
chiar si pe hermonosa cand ai scpat de sub aripa lui adnini, te-ai dus cu contul iunie la david

eu ... sunt un simplu muritor pe aici , nu bombardier, nu zeu
 

DeletedUser16184

Guest
Exista un site grepolife,cautati nick-ul vechi iunie47 si vei gasi cand ai jucat cu adnini.Nu s politist sa scot caziere
 

Facsafiebine1

Membru activ
@asdphones suntem slabi... da

bombardier eu ? bombardier este idolul tau david care a complotat cu mans sa fii eliminat pe nysa... cu mine nu ai jucat niciodata adica ma refer sa iti fiu lider pe cand cu david ai jucat chiar si pe ultima lume ai jucat >> MOCHLOS
asta este doar un exemplu sa nu mai joci cu lideri incompetenti precum david si mans vreodata
chiar si pe hermonosa cand ai scpat de sub aripa lui adnini, te-ai dus cu contul iunie la david

eu ... sunt un simplu muritor pe aici , nu bombardier, nu zeu
Mans a vrut sa ma dea afara și ce ai făcut tu, a avut motiv.
nu am scăpat din aripa lui adnini boss eu îl cunosc de pe 2 lumi hermerossa și încă o lume acolo unde ai câștigat cu no name.
min rest nu am avut tangente cu el.
 

DeletedUser17271

Guest
Coaie, dc bagi scuze cand te-a facut cum a vrut pula lui?
Pula mea, din gura toti suntem buni, pe joc se vede cine ramane cu orasul
Tu esti ala care te a bagat pe Pandosia Wild ul lui Laucop si adyiai impreuna cu ragee in vacanta =)))))) ?????
Si da ii ofeream respect cum am facuto si cu fiul ratacitor de la ei daca era mai putin arogant .
Pai tu te crezi mare jucator cand ai 50k si 5 orase mari impotriva la unul de 4k , la 4 dimineata , da-te-n plm :))))))
Nu ca ar fi facut nu stiu ce mare actiune ... plm

aTgO6TH.png
avioane
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Haideti sa va explic frumos si clar jucati contra la sons si acolo chiar sunt jucatori care ti stau toata lumea pe joc stiu secunda tot niste maniaci , voi asa zisi crema grepolisului pe revolta goldisti tot tacamu , sunteti band combinat cu fear ati batut ghostu cu lupii si tot tacamu pe myonia , problema e ca sunteti niste pensionari trogloditi , vremea revoltei si a voastra nu mai inseamna ceva de la calydon incoace doar ca sunteti prea mandrii sa recunoasteti , mai sunteti si prea putini fata de ce ati fost deci pentru mine e clar deja cine va castiga lumea .
 

DeletedUser16184

Guest
Tu esti ala care te a bagat pe Pandosia Wild ul lui Laucop si adyiai impreuna cu ragee in vacanta =)))))) ?????
Si da ii ofeream respect cum am facuto si cu fiul ratacitor de la ei daca era mai putin arogant .
Pai tu te crezi mare jucator cand ai 50k si 5 orase mari impotriva la unul de 4k , la 4 dimineata , da-te-n plm :))))))
Nu ca ar fi facut nu stiu ce mare actiune ... plm

aTgO6TH.png
avioane
Pe Pandosia facea cu David conturi mici de pe care dadeau fake-uri si apoi au luat pula in gura ca intr-o saptamana s-au destramat,david stergere asta in vacanta pe vecie =))))
 

DeletedUser17370

Guest
Haideti sa va explic frumos si clar jucati contra la sons si acolo chiar sunt jucatori care ti stau toata lumea pe joc stiu secunda tot niste maniaci , voi asa zisi crema grepolisului pe revolta goldisti tot tacamu , sunteti band combinat cu fear ati batut ghostu cu lupii si tot tacamu pe myonia , problema e ca sunteti niste pensionari trogloditi , vremea revoltei si a voastra nu mai inseamna ceva de la calydon incoace doar ca sunteti prea mandrii sa recunoasteti , mai sunteti si prea putini fata de ce ati fost deci pentru mine e clar deja cine va castiga lumea .
tu speri sa castige sons ca suntem in band eu si @Facsafiebine1 ? mai baga o fisa
stiu ca ai ura pe noi dar hai pe joc si tu . te primeste sons ?
 

Facsafiebine1

Membru activ
Haideti sa va explic frumos si clar jucati contra la sons si acolo chiar sunt jucatori care ti stau toata lumea pe joc stiu secunda tot niste maniaci , voi asa zisi crema grepolisului pe revolta goldisti tot tacamu , sunteti band combinat cu fear ati batut ghostu cu lupii si tot tacamu pe myonia , problema e ca sunteti niste pensionari trogloditi , vremea revoltei si a voastra nu mai inseamna ceva de la calydon incoace doar ca sunteti prea mandrii sa recunoasteti , mai sunteti si prea putini fata de ce ati fost deci pentru mine e clar deja cine va castiga lumea .
Davideee nici nu ai habar ce sa întâmplat atunci când și-a dat ghost stergere
Din punctu meu de vedere ghost este și va fi cea mai buna alianță pe revolta:)
 

DeletedUser17271

Guest
Haideti sa va explic frumos si clar jucati contra la sons si acolo chiar sunt jucatori care ti stau toata lumea pe joc stiu secunda tot niste maniaci , voi asa zisi crema grepolisului pe revolta goldisti tot tacamu , sunteti band combinat cu fear ati batut ghostu cu lupii si tot tacamu pe myonia , problema e ca sunteti niste pensionari trogloditi , vremea revoltei si a voastra nu mai inseamna ceva de la calydon incoace doar ca sunteti prea mandrii sa recunoasteti , mai sunteti si prea putini fata de ce ati fost deci pentru mine e clar deja cine va castiga lumea .
Deci ii mananca Sons , sa vezi ce intra handicapatul ala de paturile in ei la 3 4 dimineata :))))))))))))))))))))
 
Sus