RAGNARAR VS OLYNTHUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16184

Guest
Tu crezi ca mi e frica de tine ma :))) ?

Vii aici de te vezi mare jucator ca ai castigat cacatu ala de lume :)))) ma frate hai sa ti zic ceva la ce echipa am in toamna nici daca vii cu rachetele si cu bombele nucleare nu ma mai opresti sa vin sa te fut .
Pe cat batem la pariu ca alde bobbo saratu si restul bombardierilor tai daca primesc invitatie alaturi de muritori in toamna te lasa balta?=))))))
 

DeletedUser16974

Guest
Câteva... dar am niște vocale super tari:))))))
 

Atașamente

  • Screenshot_20210630-165918_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210630-165918_WhatsApp.jpg
    462,2 KB · Vizualizări: 16
  • Screenshot_20210630-165839_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210630-165839_WhatsApp.jpg
    461,3 KB · Vizualizări: 16
  • Screenshot_20210630-165718_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210630-165718_WhatsApp.jpg
    451,2 KB · Vizualizări: 14
  • Screenshot_20210630-165700_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210630-165700_WhatsApp.jpg
    439,8 KB · Vizualizări: 14

DeletedUser17024

Guest
Tu crezi ca mi e frica de tine ma :))) ?

Vii aici de te vezi mare jucator ca ai castigat cacatu ala de lume :)))) ma frate hai sa ti zic ceva la ce echipa am in toamna nici daca vii cu rachetele si cu bombele nucleare nu ma mai opresti sa vin sa te fut .

:)))))))
N-are treaba castigarea serverului Hermonassa cu faptul ca esti slab :)))))))
Ambitioneaza ne ptr la toamna ca iti intram cativa activi ;) nici nu ma intereseaza sub ce nume joc. Dar cand vad terminati ca tine si @mr.sunshine forum pe forum intru in sevraj de grepolis
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pe cat batem la pariu ca alde bobbo saratu si restul bombardierilor tai daca primesc invitatie alaturi de muritori in toamna te lasa balta?=))))))
Tu crezi ca noi suntem certati ? In plm stam cate 20-30 insi seara de seara pe discord ( aceeasi oameni ) si restu mai rar da intra si ei , comunicam radem ne jucam si alte jocuri , e ca o familie friendsu in plm ce sa stii tu fantomel :)))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
:)))))))
N-are treaba castigarea serverului Hermonassa cu faptul ca esti slab :)))))))
Ambitioneaza ne ptr la toamna ca iti intram cativa activi ;) nici nu ma intereseaza sub ce nume joc. Dar cand vad terminati ca tine si @mr.sunshine forum pe forum intru in sevraj de grepolis
Intra in sevraj odata da te drq .

Iti dai seama de la curva lu rage la curva lu capone si acum curva oceaniei(Sons+demos) esti un mare lider !!!!
 

DeletedUser16184

Guest
Daca joci intr o alta alianta inseamna ca esti curva?Am inceput cu CLA,am continuat cu Demosul ca apoi sa fiu cu method sons oceania si in final wild=))))) deci sunt si eu o curva=)))) il sustin pe voj sa joace in orice alianta unde e placut sa joci si sa ai un nivel ridicat=)))
P.s cand ajungi sa joci in mai multe aliante ce au castigat atatea servare cum a facut el inseamna ca e bun si nu slaban ca tine=))))
 

DeletedUser6507

Guest
Să-ți trag muie! si ție, și lu mă-ta, alături dă toți bombarderii mei !

PS. Acum ceva timp, te tot legai dă soră mea pe aici, iar acum ți-o arzi pă d-astea, futuți mortii tei penal obosit!

PS.2 La fiecare tag pe care mi-l dai, revin cu cate un răspuns legat dă mă-ta! So, hai cu tagul, sau mai bine spus, cu MĂ-TA!
Pai e vina mea ca e buna sora-ta?;))Si vezi ca n-am zis nimic de sora-ta pe aici;)),cred ca Rageee a facut-o:)).
 

DeletedUser16184

Guest
Apropo Oceania dintotdeauana a avut jucatori ei (varu sandel,zmeu,soul,brugner,voj si multi altii nu mi trec prin cap acum) dar din cauza unuia caruia nu i a tacut gura au ajuns sa vina si jucatori sons demos s a m d ca sa i inchida gura asta nu inseamna ca oceania este o fuziune dintre doua aliante sau vreo academie ceva :) in toamna ai sa vezi jucatori de prin toate aliantele ca sa ti dea la muie ca esti prea prost =))))))))) conteaza doar ca numele nu e plagiat sau furat ca la tine=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Pai e vina mea ca e buna sora-ta?;))Si vezi ca n-am zis nimic de sora-ta pe aici;)),cred ca Rageee a facut-o:)).
Eu am zis cand ma certam cu el,dar cu siguranta nu esti nici tu prea sfant=))))) tu te iei si fara sa te certi cu el=))))))))) atata te duce capatana=))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Bai bulache am tot dreptul sa folosesc numele asta , mi a fost incredintat de predecesorul meu care o sa fie si el in toamna ca sa va inchida gura definitiv :) nu mai zic mai multe .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Aaaa si diferenta intre mine si bila e ca eu am echipa acum formata ( oameni de top care stiu ca intra ) , la bila erau toti pe cale sa se pensioneze la cat v2 au jucat si i a adus vs sons+demos=oceania , hai ca era usor rau :))))

Si va mai dati si mari zmei aici ca ati batut o alianta de pensionari fara niciun jucator din conducerea wild veche , majoritatea era lume noua nu wild zii ca era wild 10% , hai sa fim seriosi , nu va mai dati filme proaste .
 

DeletedUser16184

Guest
Bai bulache am tot dreptul sa folosesc numele asta , mi a fost incredintat de predecesorul meu care o sa fie si el in toamna ca sa va inchida gura definitiv :) nu mai zic mai multe .
Bai prostule Versace e deja un om prea copt la minte ca sa si mai piarda timpul cu jocul asta=)))))))))))) e constantean de al meu il doare in peleu de joc (desi a ajuns la o varsta inaintata sa speram ca nu l doare din cauza unor motive medicale)=)))))) si mai ales niciodata nu s ar asocia cu bombardieri ca tine =)))))))))))) cand multi dintre noi juca cu el sau vs el tu erai cu acadeaua in gura=)))))
 

DeletedUser14615

Guest
Intra in sevraj odata da te drq .

Iti dai seama de la curva lu rage la curva lu capone si acum curva oceaniei(Sons+demos) esti un mare lider !!!!

Cristi nu a fost niciodată curva mea, sau a demos-ului!

În schimb a fost un aliat/jucător de baza, pe care demos-ul sa bazat foarte mult.

PS. Ai grija cum te comporți cu Cristinel, ca el a fost unul din pilonii principali ai oceaniei, acolo unde tu ai retrogradat.. iar el a luat campeonatul!
 

DeletedUser17024

Guest
E misto sa fii si curva in timpul liber , va inteleg , fiecare om cu complexele lui , e acceptabil .

Esti prost informat, eu joc cu Oceania de aproape 10 de ani ( un grup mic de oameni).
Da, s a castigat hermonasa ptr ca au veniti jucatori din demos + sons ptr a da o lectie Wildului.

Curva lui ragge? Pe apollonia am intrat de plictiseala o luna apoi v-am cedat orasele frumos.
Pe byllis am intrat cu demos pentru ca m-am inteles cu Caponne pe Paros.

Si da, e interesant sa joci in mai multe alianta, mai legi o prietenie, mai aflii o informatie.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Cristi nu a fost niciodată curva mea, sau a demos-ului!

În schimb a fost un aliat/jucător de baza, pe care demos-ul sa bazat foarte mult.

PS. Ai grija cum te comporți cu Cristinel, ca el a fost unul din pilonii principali ai oceaniei, acolo unde tu ai retrogradat.. iar el a luat campeonatul!
N am retrogradat ca voi n ati inteles ceva eu pe hermonossa jucam la sto si totusi eram 1 detasat , nu am jucat la campionat eu eram mai mult spectator la loja :)))
 

DeletedUser16974

Guest
Esti prost informat, eu joc cu Oceania de aproape 10 de ani ( un grup mic de oameni).
Da, s a castigat hermonasa ptr ca au veniti jucatori din demos + sons ptr a da o lectie Wildului.

Curva lui ragge? Pe apollonia am intrat de plictiseala o luna apoi v-am cedat orasele frumos.
Pe byllis am intrat cu demos pentru ca m-am inteles cu Caponne pe Paros.

Si da, e interesant sa joci in mai multe alianta, mai legi o prietenie, mai aflii o informatie.


Eu o leg pe.ma ta.ro
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus