Friends Mochlos Olympus

DeletedUser17358

Guest
taci drecu wei parlitule si nu iti mai da atata importanita , tu nu iti dai seama esti un pisat cu tot cu ciurucurile alea de jucatori din asa zisul friends al vostru?niciun jucator de doamne ajuta nu vrea sa vina la voi,linisteste-te putin ca prea iti dai filme aici
te rog frumos sa ma crezi , chiar nu vreau sa imi bat joc de tine dar voi provocati sila jucatorilor buni si mie mi se face mila de tine cand vad ca iti dai tie si colegilor tai de 2 bani atata importanta
 

DeletedUser17358

Guest
ca sa iti dai seama cat de lipsit de creier esti tu si ragnarar , mergi mai sus pe topicu asta si uite.te mai atent cand va laudati ca bateti formatia marinica namol . Pai ba baiatule tu esti aerian? aia sunt 1 sau 2 jucatori si voi va comparati cu ei , totusi cred ca glumesti , imi vine greu sa cred ca vorbiti pe bune iar daca vorbiti pe bune ar trebui sa parasiti grepolis definitiv pt a nu va face de ras si mai tare
 

DeletedUser17370

Guest
taci drecu wei parlitule si nu iti mai da atata importanita , tu nu iti dai seama esti un pisat cu tot cu ciurucurile alea de jucatori din asa zisul friends al vostru?niciun jucator de doamne ajuta nu vrea sa vina la voi,linisteste-te putin ca prea iti dai filme aici
te rog frumos sa ma crezi , chiar nu vreau sa imi bat joc de tine dar voi provocati sila jucatorilor buni si mie mi se face mila de tine cand vad ca iti dai tie si colegilor tai de 2 bani atata importanta
Ok pwned/guta..............vine si intrebarea mea.... De ce nu ne arati pe harta ceea ce poti ? cucereste orase de la mine spre exemplu sau chiar da la ragnarar... Poti ? nu poti.. Intreabarea este de ce nu poti ? penrtu ca esti slab simplu
 

DeletedUser17358

Guest
ce pwned/guta ma tu esti rupt in 2 . tocmai ce ti.am explicat cat de prosti sunteti pt ca va comparati la o alianta cu 2 jucatori si tu lansezi alte provocari
 

DeletedUser17358

Guest
macar taceti acolo daca vreti adversar in toamna ca nu va mai ia nime in serios daca sunteti asa gaoaze guralive
 

DeletedUser17370

Guest
59a658e608
 

DeletedUser17358

Guest
asa e ai dreptate , cum de ati ajuns la asemenea performanta? as vrea si eu sa imi platesc locul in friends sa invat de la cei mai buni , ma primiti?
 

DeletedUser17370

Guest
asa e ai dreptate , cum de ati ajuns la asemenea performanta? as vrea si eu sa imi platesc locul in friends sa invat de la cei mai buni , ma primiti?
Stii cum e vorba aia... odata vede nasul puta finei, asa si in cazul acesta. Ai fost in friends, ai tradat. acum ramai cu formatia ta de rahat
 
Iti dai seama, Uite lansez eu o provocare!!!

Daca eu iti bag nava gucci sau lui david, nu are voie sa atace alianta, O dam doar noi parte in parte. Eu cu rockeru si tu cu david.

Nu are voie sa intervina aliantele, asa ne-am masura forta de la egal la egal nu?

Ce spui de asta?

Daca eu iti bag tie nava ti-o scoti singur. . fara ajutor.

Dar ma indoiesc ca se va accepta :))), v-as lasa fara orase in 5 zile.
 

DeletedUser17370

Guest
Iti dai seama, Uite lansez eu o provocare!!!

Daca eu iti bag nava gucci sau lui david, nu are voie sa atace alianta, O dam doar noi parte in parte. Eu cu rockeru si tu cu david.

Nu are voie sa intervina aliantele, asa ne-am masura forta de la egal la egal nu?

Ce spui de asta?

Daca eu iti bag tie nava ti-o scoti singur. . fara ajutor.

Dar ma indoiesc ca se va accepta :))), v-as lasa fara orase in 5 zile.
De acord ! si la tine la fel, sa participi doar tu cu draven iar la noi eu si david

nici cu fake-uri nu cerd ca ne-ai lasa fara orase, e grele cu noi
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Formatia au fost aproape 20 de insi dar nah nu va mai zic nimic , mintiti va singuri si cu partenerii lor la pact erau vreo 450 de jucatori si noi 100 de jucatori dar ce sa i faci cand nu va iese o da ti cum vreti voi ca formatia sunt 2 jucatori si cati au mai ramas acum din inamici daca ajungeti la 150 .

Friends nu e bun 100% daia ati ramas din 450 de jucatori 150 maxim , ce sa va mai zic noapte buna petardierilor :)))
 
Formatia au fost aproape 20 de insi dar nah nu va mai zic nimic , mintiti va singuri si cu partenerii lor la pact erau vreo 450 de jucatori si noi 100 de jucatori dar ce sa i faci cand nu va iese o da ti cum vreti voi ca formatia sunt 2 jucatori si cati au mai ramas acum din inamici daca ajungeti la 150 .

Friends nu e bun 100% daia ati ramas din 450 de jucatori 150 maxim , ce sa va mai zic noapte buna petardierilor :)))
sa mi bag pula in mortii ma-tii daca minti?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Coae stiu secundele ca pe tatal nostru doar de la voi am invatat :)))

in secunda cu nava aveai bireme si in secunda navei usoare erau baietii pe discord si pot confirma , hai noapte buna :)
 
Sus