Cateva exemple de cum se joaca cu adevarat grepolisul

  • Autor subiect DeletedUser13052
  • Data de început

DeletedUser13052

Guest
Pentru ca doar putini stiu sa joace cu adevarat grepolis, iar restul nu stiu nimic, o sa va dam aici exemple de cum sa atacati pe asedii, cu ce eroi si cu ce vraji pe atac, puse in aplicare de dragii nostri prieteni din angels care astazi ne-au facut puncte, vorba aia, "cacalau":p
NT9lmPM.png
oNzhaLA.png
GIRSjTM.png
Aasql7w.png


hjc3Jor.png

QGxC3OV.png
3DEM56j.png
 

DeletedUser16184

Guest
Copilas iti curg mucii din nas :))))) du-te si fa sport ca de la cata shaorma bagi in tine te faci mai ceva ca un butoi
 

DeletedUser6507

Guest
Pentru ca doar putini stiu sa joace cu adevarat grepolis, iar restul nu stiu nimic, o sa va dam aici exemple de cum sa atacati pe asedii, cu ce eroi si cu ce vraji pe atac, puse in aplicare de dragii nostri prieteni din angels care astazi ne-au facut puncte, vorba aia, "cacalau":p
NT9lmPM.png
oNzhaLA.png
GIRSjTM.png
Aasql7w.png


hjc3Jor.png

QGxC3OV.png
3DEM56j.png
Sa vezi ce fain o sa iti arat eu tie cum se joaca grepolis,nici nu o sa visezi,si vezi ca ai jucat in Angels pe farsala,ca mine,si ai cam frecat menta,ca de jucat n-ai jucat nimic,trb sa te tin online toata noapte sa nu iti bage Pinguinul nava.Ca tu nu auzi alarmele.
 

DeletedUser13052

Guest
inca cateva lectii de joc de la colegii din angels
credeau ca ne dau lectii, pana ne-au ajuns sagetelele pe zona

2AMnt6g.png

H6351tw.png
 

DeletedUser16184

Guest
=))))) va pune bila sa scrieti in locul lui,ca vrea sa para exemplu acum=))))) hahahahahaha ce catei=))))) zilele astea apar si eu pe granita :) are careva curaj din wild sa faca pariu cu mine ca in maxim o saptamana unu din wild isi da stergere?=)))
 

DeletedUser16935

Guest
Tu esti si important .
Asta e a treia a oara cand revi pe lumea aceasta de joc .
Eu daca ma scotea cineva din joc odata nu mai reveneam daramite de trei ori .
Importantule !
Cat despre Angels si I.A.D . eu nu am vazut macar o actiune .
Doar nave bagate la 2 ,la 3 , la 4 dimineata si atat .
 

DeletedUser16184

Guest
Tu esti si important .
Asta e a treia a oara cand revi pe lumea aceasta de joc .
Eu daca ma scotea cineva din joc odata nu mai reveneam daramite de trei ori .
Importantule !
Cat despre Angels si I.A.D . eu nu am vazut macar o actiune .
Doar nave bagate la 2 ,la 3 , la 4 dimineata si atat .
Trebuie actiunii ca sa iei orase?=))))) am uitat ca aveti morcovul in cur si amenintati ca "o sa regreti ca l-ai luat pe ragee" de ce sa regrete?=)))) isi joaca cartea castigatoare =))))) ca ii voi lua lejer 50-60 de orase si cel putin o fantoma fac din wildul ala =))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16510

Guest
Trebuiesc actiunii ca sa iei orase?=))))) am uitat ca aveti morcovul in cur si amenintati ca "o sa regreti ca l-ai luat pe ragee" de ce sa regrete?=)))) isi joaca cartea castigatoare =))))) ca ii voi lua lejer 50-60 de orase si cel putin o fantoma fac din wildul ala =))))

Nu am auzit in viața mea acest "trebuiesc"
 

DeletedUser13143

Guest
Ați rămas fără dușmani sau e " clasica trădare " a se lui bila când se vede cu sacii în căruță ?
 

saca 24

Stie Tot
eu trebuia sa fiu printre fondatorii Angels :)))) de pe lumea byzantium parca mi se trage
olteanco,zi ca nu-i asa :D :))) tii minte?

ps:ce-i cu scandalu' asta p'aici?faceti circ fara mine? :D
 

DeletedUser16935

Guest
Tarfo , boarfo , mai si deschizi gura aia ce iti miroase a sloboz de somalezii dupa ce ai facut tot ce ti-a stat in putere sa strici relatiile dintre Wild si Angels .
Parasuta naibi !
 
Sus