Petitie - Schimbare sistemului de cucerire

  • Autor subiect DeletedUser14960
  • Data de început

DeletedUser14960

Guest
Salutare . Ma numesc Adrian, joc acest joc de ceva ani si nu am mai vazut asemenea decizie de a se deschide 2 lumi consecutive cu acelasi sistem de cucerire... Si de aceea , eu si alti zeci de jucatori vrem sa se schimbe aceasta decizie , sa se schimbe din revolta in asediu... Suntem multi care asteptam lumea noua cu asediu... . Si deja este o lume deschisa recent cu revolta... Deci nu vad rostul la 2 lumi cu revolta. Nici eu nici colegi mei. Toate cele bune doresc si respect atat Jucatorii cat si Adminii. Dar nu e corect pentru noi jucatorii de asediu sa se deschida 2 lumi cu revolta... .

Cine doreste sa sustina aceasta petitie il rog sa apese reply si sa se scrie acolo. O sa fac lista mai jos .

Participanti:
Razors1999
7ball
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16759

Guest
Eu votez ca systemul de cucerire sa fie cu revolta .
De ce ? Deoarrce este.mai interesant,pe asediu ce e de facut? De dat fake si de tradat.
 

DeletedUser13722

Guest
Revolta suna mult mai bine, mai ales ca mie nu`mi place dominatia, minunile sunt excelente pentru sistemul cu revolta.
Sa ramana sistemu cu revolta.
Da voua cand va deschideau 2 lumi consecutive cu asediu, iar noi celor carora ne place revolta au stat pe tusa sau am plecat pe extern, crezi ca ne`a convenit?
Asteptati si voi sau plecati pe extern, nu e greu.
 

DeletedUser16886

Guest
Votez pentru sistem revolta!
Daca revolta a fost facuta revolta sa fie!
Consider ca suntem mult mai multi jucatori de revolta decat jucatori de asediu
 

DeletedUser16785

Guest
Apreciez initiativa ta Adrian mi se pare ff aiurea ca sa se deschida inca o lume cu revolta cand nu mai este o lume activa cu asediu .
Poate imi explica gucci sau alt hater care a scris ca este impotriva petitiei cum si pe ce lume asediu pot intra daca doresc in momentul de fatza sa fac cv sa am sanse sa ajung in prima alianta pt minuni sau dominatie sau sansa de a ajunge in top .
Cand pe delos si baris trebuie sa ajung la peste 100 orase sa am sanse sa fiu bagat pe minuni si de asemeni minim 50 orase ca sa ajung pe dominatie pe idalium . Asa ca va rog pe voi sa imi explicati unde pe ce lume asediu sa activez sa am sanse sa fac ceva ca si jucator ?
Daca se scoate numai lumi cu revolta atunci sa scoata numai lumi cu revolta .
Desi spunea careva ca asa mai multi jucatori sunt de revolta :))))))))) , amice mai multi jucatori sunt de asediu de 10000 de ori mai mare competitia interesul si de 100000 de ori mai mult gold bagat pe asediu fata de revolta .
E bataie de joc fata de jucatori de asediu care nu mai au acum lume unde activa pt ca farsala sa inchis si celelalte lumi cu asediu sunt app gata .
 

DeletedUser16759

Guest
Oameni buni, cand vi se deschidea cate 2 lumi la rand cu asediu nu mai aveati de ocmentat?
va fac poza?
Cand vi s-a deschid 3 lumi consecutiv la rand de asediu cum a fost baietii mei ?
JUKTAS + KNOSSOS + NAXOS. aaa stati a fost bine
lasa sa se deschida si cu revolta
aebf1d758b
 

DeletedUser16785

Guest
dupa Knossos sa deschis Lamia prietene :)))) de asta niciodata nu o sa se faca ceva pro jucatorii , ca la noi romani intodeauna apare cate unul din asta gen gucci sau altul care el este impotriva :))).
Buna initiativa ta Adi . Pacat ca nu e cu cine .
 

DeletedUser14960

Guest
@Mr.SunShine prea tarziu . Fugi la somn si asteapta o lume cu revolta. Multumesc adminilor. Va iubesc
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Se poate inchide subiectul daca se doreste
 

DeletedUser16410

Guest
Pro pentru asediu.Si ca sa argumentez, am incercat si sistemul de revolta pe lumea Kos insa m-am plictisit foarte repede, in schimb pe asediu este mult mai multa actiune. Pe revolta totul tine de alianta, poti sa fii jucator bun si tot degeaba daca nu primesti ajutor din partea aliantei, in schimb pe o lume de asediu te poti apara si singur
 

DeletedUser16870

Guest
Revolta sa fie nu asediu nu imi place asediu si are si viteza ok sa nu se schimbe nimic iar daca asta a fost cu revolta dar dominatie nu se compara cu revolta normala cu minuni asa ca admini si moderatori nu schimbati nimic e bine asa .Pacat ca se tine cont numai de parerea a doar cativa jucatori si se modifica imediat ce sare unul si altul caruia nu ii convine ceva .Asta e faceti cum doriti
 

DeletedUser14960

Guest
Revolta sa fie nu asediu nu imi place asediu si are si viteza ok sa nu se schimbe nimic iar daca asta a fost cu revolta dar dominatie nu se compara cu revolta normala cu minuni asa ca admini si moderatori nu schimbati nimic e bine asa .Pacat ca se tine cont numai de parerea a doar cativa jucatori si se modifica imediat ce sare unul si altul caruia nu ii convine ceva .Asta e faceti cum doriti

Mai citeste odata la Anunturi
 

DeletedUser16870

Guest
De aia nu are ursul coada pentru ca se doreste decat a face placerea catorva jucatori si da am citit acum sper ca esti multumit tu si cei cativa jucatori
 

DeletedUser14960

Guest
aprox 100 de jucatori urmau sa sustina aceasta petitie. Si nu numai... Daca anuntam pe mai multi ca se va deschide inca una cu revolta mai adunam oameni... Dar nu mi sa parut corect avand in vedere ca aveti o lume cu revolta deschisa recent
 

DeletedUser16886

Guest
Ia ziceti domnilor chiar asa de neatins
Oare conducerea stie cum va spraevaluati
 

Atașamente

  • Screenshot_20190402-171940_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20190402-171940_WhatsApp.jpg
    494,6 KB · Vizualizări: 39
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16889

Guest
eu nu stiu la ce alternanta visati voi, stiu insa ce am vorbit cu cel putin 30 de insi de cand a avut cineva extrem de proasta idee cu asediul. si absolut toti au refuzat sa joace pe asediu. fara exceptie.
 
Sus