Lumea lui Stil

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Cum dreaq sa deschizi doua lumi cu revolta consecutiv : Asta si kos
Cand lumi cu Asediu nu sunt . chiar nu ai unde activa frate .
Farsala inchisa .
Baris in asteptare de minuni Delos la fel .
Idalium inca o luna si un pic si intra in dominatie .
Stil spune ne si noua astora care nu ne place sistemul cu revolta unde mm sa activam ?????
Si te mai miri de ce au ramas 2.000 playeri pe grepolis.ro iti zic eu pt ca esti un incompetent si nu sti sa ti si de oameni aia care ii mai ai in comunitate daramite sa aduci altii.
 

DeletedUser16759

Guest
daca esti baiat destept, adopti calea externului.. Ca trupa ai. Cum a facut mik jun, joaca pe Olanda, cum a facut maximus2727 a jucat pe Franta...
E mai bine asa, cu trupa pe care o ai poti castiga un server extern
 

DeletedUser16785

Guest
e chiar nesimtire ce face omul asta ma jur .
Numai palme ca la bulangi merita
 

DeletedUser14960

Guest
Si pe extern e la fel... 2 lumi cu revolta consecutive asta vine de la inno... El nu are nici o treaba... Din pacate
 

nicol 10

Stie Tot
Mici diferente exista :) nu credeam ca voi mai vedea minuni de cand cu Dominația asta :) bine, acum .....daca stam sa ne gandim ....nici elfi nu credeam ca voi vedea vreodata pe Grepo :) trag speranta la o pacaleala de 1 Aprilie :)
 

nicol 10

Stie Tot
Cum dreaq sa deschizi doua lumi cu revolta consecutiv : Asta si kos
Cand lumi cu Asediu nu sunt . chiar nu ai unde activa frate .
Farsala inchisa .
Baris in asteptare de minuni Delos la fel .
Idalium inca o luna si un pic si intra in dominatie .
Stil spune ne si noua astora care nu ne place sistemul cu revolta unde mm sa activam ?????
Si te mai miri de ce au ramas 2.000 playeri pe grepolis.ro iti zic eu pt ca esti un incompetent si nu sti sa ti si de oameni aia care ii mai ai in comunitate daramite sa aduci altii.
Ti-ai primit lumea cu asediu :))
 

DeletedUser16653

Guest
Pe lumea asta e liniște ca peste tot grepolisul. Ușor ușor se duce... Și e evident pt ca jucători complet noi sunt tot mai rar. Adolescenții din ziua de azi am observat ca sunt pe învățat jocurile tip shooter. Ce zic adolescenți, ca de mici încep. Asta e prea greu și trebuie studiat prea mult. Sper sa ma înșel dar nu cred. Cei care au fost cândva pusti acum au crescut. Se axează pe întemeiat familii, serviciu etc. Deci ușor ușor se lasă sau joaca și ei când le permite timpul. Nu foarte tare evident. Probabil au rămas doar cei pasionați și cu ceva timp sa joace la nivel înalt. Dar luptând se între ei devine monoton. Cred ca fără marketing puternic sa atragă jucători noi comunitatea se va diminua pana nu va mai merita investit de către inno și se va închide jocul. Pt ro cel puțin.
 

DeletedUser15868

Guest
Nu mai sunt dusmanii ori aliante puternice cu care sa jucam si noi ,
 
Sus