LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16830

Guest
i1DRUrvCr.png


"Ataca Fetele?" - nu , fetele nu ataca, fetele iti rup gura!

Ati vrut macel ? ->
1bGEPZSMY.png



V-am dat de v-am indoit ! ->
zuXxgq3Dg.png
 

DeletedUser16825

Guest
zuXnLrc4m.png


93uVoZeZi.png


93uVxu8fp.png


sAcgAru8z.png


Pfai.. ba tata, cum se poate ma ca niste amatori asa slabi, condusi de o asa dormeza sa va dea asa clasa :))) ?

Agpadi, razboinicule... unde esti fa? nu te vad... nu te mai vad nici in 55, nici pe joc.. aaa, stai, esti in vacanta... razboinicul vietii!
gKVhZIcjZ.png


S-a dus biluta.. La prima actiune pe el, poc si nava.. apoi inca 4 nave in decurs de cateva ore de la bajetii veseli din demos, ca mai apoi sa fuga ca o vrabiuta inapoi de unde a venit, adica din fundul m44, ahahahaha

Se pare ca cei mai slabi dusmani, tocmai v-au tras o muie dubla.. ahahahahaha

i1DRUrvCr.png


Analfabetule, tocmai ai fost futut in cur de catre niste fete slabe si amatoare, ahahahaha, prostu satului!
 

DeletedUser16833

Guest
bai nu am treaba cu nimeni, dar am cautat pe statistici. Cel mai smecher de pe extern e si cel mai fraier jucator pe care il vad - RAGEE. asta e clar.
stergete fraiere pe la gura, ca mananci atat kkt, de miroase tot forumul.
O cautare simpla prin statistici: ti au tras o astia din demos prin toate gaurile. Tazmania si ai lui ti au luat orase cand au vrut!
Lasa i fraiere pe altii sa vorbeasca, ca tu esti bufonul grepolisului!
 

DeletedUser16831

Guest
urat.. m ai dezamagit fiule... cred ca te trimit la orfelinat. Nu sunteti in stare sa sustineti o nava.. cred ca o sa ma duc la capone in alianta, stie cum sa satisfaca o femeie.. jos legendary:rolleyes:
 

DeletedUser16759

Guest
urat.. m ai dezamagit fiule... cred ca te trimit la orfelinat. Nu sunteti in stare sa sustineti o nava.. cred ca o sa ma duc la capone in alianta, stie cum sa satisfaca o femeie.. jos legendary:rolleyes:
Saru'mana Tanti Mariana :) Ce mai face fiul dvs. ?
 

DeletedUser16831

Guest
Sta in pomnul din fundul gradinii si le da fake uri la baietii astia din demos.. dar l am legat pe azorel langa pom, nu se mai da jos prea curand.. a plans toata dimineata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16759

Guest
Sta in pomnul din fundul gradinii si le da fake uri la baietii astia din demos.. dar l am legat pe azorel langa pomn, nu se mai da jos prea curand.. a plans toata dimineata
Proasta alup{cititi invers} a fost la curul dvs.Tanti .. Dc nu ati facut avort ? :))
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser16831

Guest
Mi a placut ciocanul, ce sa fac.. data viitoare stiu ce am de facut
 

DeletedUser16737

Guest
Si inca o data provocati cearta=)))) BA SLABILOR V-AM DAT CLASA CAND AM SCOS NAVA DE PE ANDREY UNDE ERAU 60K BIREME NU 30K CA ACUM.CAT TIMP VOI FACETI GLUME PE SEAMA LUI MAMA EU IMI BAG PULA IN SORSA LUI CAPONE IN SORSA LUI GUCCI IN MA-SA LUI XYNAR SI RES =)))))) VAI MARE RAHAT CE ATI FACUT ATI BAGAT DEFF TERESTRU PE O CUCERIRE.OANA CUM AI FACUT ACUM PUNCTELE ASA DE USOR AI FACUT SI BANI DIN SUPT PULA LA TOTI DIN LEGENDARY SI DEMOS=)))))) SI EU CUM SUNT JOC SI II SPARG NAVE LUI CAPONE SI XYNAR CA EI SUNT SLABI=)))) SI TOT CEI MAI SLABI ADVERSARI SUNTETI=)))) ATI SPART O NAVA MARE RAHAT CE ATI FACUT=))))) TOT JUCATORI DE LA NOI DIN ALIANTA SAU DIN ALIANTELE CARE V-AU FOST ADVERSARE VA RIDICA NU VOI=)))))) NU AR TREBUI SA VA NUMITI DEMOS NICI 5 LA SUTA DIN EI NU SUNTETI
 

DeletedUser16831

Guest
vezi ca te-ai murdarit la gura, lasa pe mami sa te stearga
smiley_emoticons_irre4.gif

Mai ai putin si-ti dau lacrimile.. da sa te pupa mama, baiatul mamei frumos si destept de impunge cu capu-n gard
 

DeletedUser16737

Guest
Imi curg lacrimile din pula dar mi le sterge sorsa lui capone sau mi le sterg in barba lui xynar
 

DeletedUser16737

Guest
bai nu am treaba cu nimeni, dar am cautat pe statistici. Cel mai smecher de pe extern e si cel mai fraier jucator pe care il vad - RAGEE. asta e clar.
stergete fraiere pe la gura, ca mananci atat kkt, de miroase tot forumul.
O cautare simpla prin statistici: ti au tras o astia din demos prin toate gaurile. Tazmania si ai lui ti au luat orase cand au vrut!
Lasa i fraiere pe altii sa vorbeasca, ca tu esti bufonul grepolisului!
Esti cont nou facut deci esti un demosar =)))) ori esti chiar tazmania ori proasta aia de elena
 

DeletedUser16549

Guest
OANA CUM AI FACUT ACUM PUNCTELE ASA DE USOR AI FACUT SI BANI DIN SUPT PULA LA TOTI DIN LEGENDARY SI DEMOS=))))))
chill, puiule, că nu îți fur meseria, mai ales când știu că ești făcut pentru asta
smiley_emoticons_irre.gif

ce-ți mai face borcanul, vă distrați împreună?
 

DeletedUser16737

Guest
Daca esti invidios , iti dau eu niste maruntis sa faci si tu bani in Demos. Si asa oricum altceva nu stii sa faci ! Aia si clar fake fake fake fake fake fake ...
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
Macar nu tradez curva masculina si nu fug din romania ca tine ca sa ma duc la cersit in anglia,
stai linistit ca noi nu bagam in seama toate ramele! Dupa cum am mai spus: eu am un caras auriu mai inteligent ca tine!
Tu prietene ma sugi de coaie ti-am zis pe joc ce sa faci cand vrei sa vorbesti cu mine :)
chill, puiule, că nu îți fur meseria, mai ales când știu că ești făcut pentru asta
smiley_emoticons_irre.gif

ce-ți mai face borcanul, vă distrați împreună?
Hmm borcanul???A da scuze am uitat ti-am luat bani din el dupa munca de ieri prestata.Curva si pe joc si in realitate macar aduci bani frumosi
 

DeletedUser16830

Guest
Bai copile , vezi de lungul nasului :
- cearta e una (voi ati provocat asta prin numele orasului lui Dracu)
- ai grija cum vorbesti , controleaza-ti limbajul , vorbesti cu oameni , nu singur cu tine
- vezi ca de pe orice insula in care n-ai fost blindat mai cap de gura mare ai fost scos instant asa ca shh , lasa jos aerele de jucator bun ca nu esti
- ce ati scos voi ma la Andrey ? 60k bireme ? pe vremea aia nu erau in tot Demos-ul 60k dar pe cucerire acolo , ati atacat ca spartii in 7k+ sprijin ce venea iar noi v-am dat 6 ore sa bagati sprijin in marea pe care sunteti majoritari asa ca shh , joc de glezne si mergi la refacut !
 

DeletedUser16737

Guest
=)))) vorbesc cat vrea pula mea daca esti smecher zici ce sclavete esti din demos erau 60k bireme stai linistit puiut doar liut a avut atunci pe nava 10k pe nava de bireme plus ce ati venit voi din 45 si 55 cu ele asa ca taci din gura si suge-ma pe joc si suge-ma si la constanta si oricine mai vrea sa ma suga sa vina fata-n fata nu aici :)
 
Sus