Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6507

Guest
Si aici e vrajeala,prima lume de de dominatie prima lume castigata de farsalul Ionut=))),si pe grupu de wapp te striga astia Ionut?;))ca mi-a zis Onul ca l-ai acuzat de spionaj:)),cand gina mi-a spus cand inca era Angels ca te cheama Ionut=)))),ceau ceau.
 

DeletedUser16785

Guest
Noobete o singura persoana stia ca ma cheama si Ionut aia e mihaela :)
 

DeletedUser6507

Guest
Noobete o singura persoana stia ca ma cheama si Ionut aia e mihaela :)
Gresit,si gina stia ca te cheama Ionut cand am vorbit cu ea la telefon cand inca eram in Angels;),a da:)),daca chiar credeti ca aveti spion pe wapp n-aveti decat sa-l cautati;)).... chiar si vreau asta,va mai dau de lucru.Cum a zis Onu...." omul asta e paranoic=))))".Spor la cautat:),dar cum am spus... sa-si aminteasca gina cand mi-a spus ca te cheama Ionut;),din cate imi amintesc...cred ca chiar tu i-ai spus pe skype acu mult timp.Ceau ceau:Z,ramas bun farsarul Ionut.
 

DeletedUser6507

Guest
Am conturi dar n-am de dat,10 conturi o sa iasa din Wild fangs cand incepe ultima reduta,si sunt in jur de 200+orase.Ceau ceau;))
 

DeletedUser16785

Guest
iti trebuie 400 ca sa ne intreceti :)))))) baga mare :))) si inca creste :)))) si voi nu mai aveti ce cuceri de la academii.

2 Sons of Anarchy 1771 24.69%
6 Sons of Anarchy II 322 4.49%
7 Sons of Anarchy III 287 4%
8 Sons of Anarchy Prospect 226 3.15%

acum sa imi calculezi tu daca ajungi la 3000 orase ca sa intrati pe ultima reduta :)
 

DeletedUser6507

Guest
Ti-as trimite niste vocale pe care mi le-a trimis Alice:)),dar mai bn nu o tradez,ceau ceau.
 

DeletedUser16759

Guest
9b5e6353c5
 

DeletedUser16759

Guest
Paturile, sa vezi distractia dracu cand vede ca o barfim aici :)) :)
 

DeletedUser6507

Guest
iti trebuie 400 ca sa ne intreceti :)))))) baga mare :))) si inca creste :)))) si voi nu mai aveti ce cuceri de la academii.

2 Sons of Anarchy 1771 24.69%
6 Sons of Anarchy II 322 4.49%
7 Sons of Anarchy III 287 4%
8 Sons of Anarchy Prospect 226 3.15%

acum sa imi calculezi tu daca ajungi la 3000 orase ca sa intrati pe ultima reduta :)
Vezi daca reusesti tu sa ajungi la ultima reduta fara Angels,ceau ceau.
 

DeletedUser16785

Guest
pai de aia sunt alaturi de noi ca ajungem la ultima reduta :)
 

SoulOfOcean

Membru
Mie tare mult mi-o plăcut lumea asta. Şi acuma ţin minte cum stăteam singur pe o insulă, savuram o bere peste drum când am intrat să mai farmez nişte resurse. Atunci prin multele raporte cu invitaţii am văzut una care mi-a sărit în ochiu drept, ăla cu care văd mai bine. Am fost invitat în Oceania.
Mă, stau şi mă gândesc, De unde mi-s cunoscuţi?? Mă uit la ei la formaţie, jucau 5-4-1 (5 pe o insula, 4 pe alta, 1 pe insula mea). Hai că intru zic, or fi ăia de pe Pella.
Nici nu am intrat bine că mo luat -brunger- -Bă mai şti că noi doi am discutat atunci de fuziune? -Da, voi sunteţi? Că nu eram sigur, acuma îmi amintesc!
În 2-3 zile cu ei parcă eram de 5 ani împreună, oameni deschişi, prietenoşi. După 3 - 4 luni de când e deschisă lumea vieţii chiar mă bucur că fac parte din gaşca lor. Eu asta am câştigat aici.
Fiecare cu munca lui, jocul să fie fain, să margă uns ca berea pe gâtlej când se deschide supapa.

Băgaţi o pesă, trageţi o ţigară şi lingeţi o bere!
 

DeletedUser16785

Guest
Mie tare mult mi-o plăcut lumea asta. Şi acuma ţin minte cum stăteam singur pe o insulă, savuram o bere peste drum când am intrat să mai farmez nişte resurse. Atunci prin multele raporte cu invitaţii am văzut una care mi-a sărit în ochiu drept, ăla cu care văd mai bine. Am fost invitat în Oceania.
Mă, stau şi mă gândesc, De unde mi-s cunoscuţi?? Mă uit la ei la formaţie, jucau 5-4-1 (5 pe o insula, 4 pe alta, 1 pe insula mea). Hai că intru zic, or fi ăia de pe Pella.
Nici nu am intrat bine că mo luat -brunger- -Bă mai şti că noi doi am discutat atunci de fuziune? -Da, voi sunteţi? Că nu eram sigur, acuma îmi amintesc!
În 2-3 zile cu ei parcă eram de 5 ani împreună, oameni deschişi, prietenoşi. După 3 - 4 luni de când e deschisă lumea vieţii chiar mă bucur că fac parte din gaşca lor. Eu asta am câştigat aici.
Fiecare cu munca lui, jocul să fie fain, să margă uns ca berea pe gâtlej când se deschide supapa.

Daca nu ar fi panarame care sa rupa fake'urile sa sune cu nr privat la 1- 2-3-4 dimineatza ar fi o lume echilibrata . Dar cand distrusi din astia ca si @paturile , gucci care tin de 2 saptamani impreuna cu alti 2 frustrati de pe gela , si cu inca o sageata @CristiDeac sau cum slbz il cheama , dar nah pretenti la asemenea caractere .... si mai naspa e ca voi liderii Sons acceptati asa ceva acceptati jocul lor murdar , m am plictisit sa ii scriu lui dragoshxxx , maximus2727 , manastireanu ,jussepe si sa nu e ia nici o masura si nu neaparat din cauza fake urilor dar din cauza apelurilor cu nr ascuns ......

Cam asta e pe grepolis.ro cand esti incapabil sa bagi o nava prin actiune curata incepi cu fake uri , cand nu mai ai ce sa ii faci unei aliante incepi cu spioni ,fake uri ,imbarligaturi circulare s.a . ..... Dupa va intrebati unde sunt vremurile din 2011-2016 de pe grepolis.
Astfel de panarame nu ar avea voie sa activeze pe grepolis.

Nesemtiti sunt astia 3. + perlandez ( @paturile )

1.
lw7xKaJ.jpg


2.
fhZfPDL.jpg

NR TEL :0730413117

3.
ao8tGb4.jpg

NR TEL:0721432213

Si la o adica nu fake urile ar fi problema dar baieti suna cu nr ascuns la 2 3 4 dimineata pe absolut toti colegi desigur la care le stiu numerele de tel.
jqqDSK8.jpg

0mS4Jy6.jpg

OfF22jX.jpg
Mai jos iti pun cateva poze cu fake uri sa nu crezi ca glumesc.
t3u1eZG.jpg

t3u1eZG.jpg

IIGPyXS.jpg


 

DeletedUser16759

Guest
Daca nu ar fi panarame care sa rupa fake'urile sa sune cu nr privat la 1- 2-3-4 dimineatza ar fi o lume echilibrata . Dar cand distrusi din astia ca si @paturile , gucci care tin de 2 saptamani impreuna cu alti 2 frustrati de pe gela , si cu inca o sageata @CristiDeac sau cum slbz il cheama , dar nah pretenti la asemenea caractere .... si mai naspa e ca voi liderii Sons acceptati asa ceva acceptati jocul lor murdar , m am plictisit sa ii scriu lui dragoshxxx , maximus2727 , manastireanu ,jussepe si sa nu e ia nici o masura si nu neaparat din cauza fake urilor dar din cauza apelurilor cu nr ascuns ......

Cam asta e pe grepolis.ro cand esti incapabil sa bagi o nava prin actiune curata incepi cu fake uri , cand nu mai ai ce sa ii faci unei aliante incepi cu spioni ,fake uri ,imbarligaturi circulare s.a . ..... Dupa va intrebati unde sunt vremurile din 2011-2016 de pe grepolis.
Astfel de panarame nu ar avea voie sa activeze pe grepolis.

Nesemtiti sunt astia 3. + perlandez ( @paturile )

1.
lw7xKaJ.jpg


2.
fhZfPDL.jpg

NR TEL :0730413117

3.
ao8tGb4.jpg

NR TEL:0721432213

Si la o adica nu fake urile ar fi problema dar baieti suna cu nr ascuns la 2 3 4 dimineata pe absolut toti colegi desigur la care le stiu numerele de tel.
jqqDSK8.jpg

0mS4Jy6.jpg

OfF22jX.jpg
Mai jos iti pun cateva poze cu fake uri sa nu crezi ca glumesc.
t3u1eZG.jpg

t3u1eZG.jpg

IIGPyXS.jpg

vezi ca esti cam nestimtit. cine te sunara cu ascuns ? eu n nici un caz. cristideac ? in nici un caz.
invata sa nu mai aduci acuzatii .
 

DeletedUser16759

Guest
si nu am dat fakeuri pe voi. :) doar pe cine a dat si anume darkice :) intereseaza-te inainte pula
 

DeletedUser16785

Guest
nu tu doar adaugi in comferinte imbarligi lumea vi cu printuri fake ameniti colegii , injuri colegii zici ca din partea mea , dai atacuri cu 10 prasti la 3 dimineatza .. s.a ... uite unde era nevinovatul.
Deac ala la fel... ma adauga acum 2 seri in nustiu ce comf unde erau nesimtiti aia de mai sus ... sa pun poze cu fake urile ce le da sageata asta penala????
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus