Raport pentru rezervare

  • Autor subiect DeletedUser16765
  • Data de început

DeletedUser16765

Guest
Salutare!
Propun ca atunci cand un aliat face o rezervare pe un oras in care eu am sprijin sa pot sa primesc un raport de genul: "Jucatorul X a rezervat orasul Y [In care ai A, B, C trupe]".
Acest tip de raport cred ca ar fi util in situatiile in care sa zicem ca trimit sprijin unui inactiv in ideea de a nu fi cucerit de o alianta inamica.
Iar daca un aliat doreste sa cucereasca acel oras sa nu isi sparga trupele de spijinul trimis de mine.
Acest tip de notificari sa poata fi dezactivat din setari. In mod implicit aceste rapoatre sa fie dezactivate, iar cei ce au nevoie sa poata sa foloseasca o astfel de optiune.
 

DeletedUser16910

Guest
joaca in extern nu juca pe siteul romanesc ca aici fac piata de gold cum vor cei din conducere ca gina si acolitii care baga bani in grepolis
 

nicol 10

Stie Tot
Salutare!
Propun ca atunci cand un aliat face o rezervare pe un oras in care eu am sprijin sa pot sa primesc un raport de genul: "Jucatorul X a rezervat orasul Y [In care ai A, B, C trupe]".
Acest tip de raport cred ca ar fi util in situatiile in care sa zicem ca trimit sprijin unui inactiv in ideea de a nu fi cucerit de o alianta inamica.
Iar daca un aliat doreste sa cucereasca acel oras sa nu isi sparga trupele de spijinul trimis de mine.
Acest tip de notificari sa poata fi dezactivat din setari. In mod implicit aceste rapoatre sa fie dezactivate, iar cei ce au nevoie sa poata sa foloseasca o astfel de optiune.
Aliatii au rezervarile la comun si un oras poate fi rezervat de catre unul singur. De preferat este sa fii tu cel care rezervă si astfel faci ce doresti pe acel oras. De nu rezervi.....sa fii atent la rapoartele de atac asupra sprijinului tau de pe acel oras si decizi ce faci mai departe :)
 
Sus