Edessa

  • Autor subiect DeletedUser16510
  • Data de început

DeletedUser16743

Guest
Din anumite motive am renunțat la lumea asta.. Ce pot spune e că grepo nu mai este ce era odată.. Ca o concluzie, pe serverul ăsta există o singură alianță, aceea este Legiunea Albă care a cam devenit un Demos Kratos sau un Wild(singuri împotriva tuturor).Fear Factory există pentru că îl au pe flerp care bagă gold de nu știe ce e cu el, în rest o alianță subțire care bineînțeles au pact cu toată harta în timp ce Legiunea e doar ea și academia.. Personal cred că pe final cei din Legiune se vor impune, nu doar prin faptul că există mai mulți jucători cu nume, ci datorită faptului că Fear=Flerp/Fear-Flerp=?.. Vreau să menționez că eu am jucat în alianța Sparta, nu am avut tangenta nici cu fear nici cu legiunea.. Și înainte să mă înjurați, e doar o părere, și cred ca am și argumentat cât de cât.. Vom vedea la final, dar repet dacă oameni din legiune vor rămâne uniti cred că vor avea sorți de izbândă.
 

DeletedUser16682

Guest
Greu cand te lupti din toate punctele cardinale :) Multumim Marcus pt sustinere pot sa spun:D
 

DeletedUser16745

Guest
Din anumite motive am renunțat la lumea asta.. Ce pot spune e că grepo nu mai este ce era odată.. Ca o concluzie, pe serverul ăsta există o singură alianță, aceea este Legiunea Albă care a cam devenit un Demos Kratos sau un Wild(singuri împotriva tuturor).Fear Factory există pentru că îl au pe flerp care bagă gold de nu știe ce e cu el, în rest o alianță subțire care bineînțeles au pact cu toată harta în timp ce Legiunea e doar ea și academia.. Personal cred că pe final cei din Legiune se vor impune, nu doar prin faptul că există mai mulți jucători cu nume, ci datorită faptului că Fear=Flerp/Fear-Flerp=?.. Vreau să menționez că eu am jucat în alianța Sparta, nu am avut tangenta nici cu fear nici cu legiunea.. Și înainte să mă înjurați, e doar o părere, și cred ca am și argumentat cât de cât.. Vom vedea la final, dar repet dacă oameni din legiune vor rămâne uniti cred că vor avea sorți de izbândă.
Se vede ca nu sti nimic despre nici una din alianțe
Fear Feactory are un singur pact și acela este cu Refugiații și pot sa ți garantez ca pana acum pactul acela a fost doar un PNA
Cât despre Legiune , habar nu ai
De 3 saptamani ma zbat eu și flerp sa le zburam spioni de la noi , dacă tu ai respect pentru o astfel de alianță....
Ai zis ca Legiunea are mai mulți oameni de valoare
Sincer as vrea sa ii vad și eu
Joc din 2012 și nu am dat de vreunul din ei pe vreo lume
Comentariu tau este absolut absurd
Dar ma rog , asta fac jucatori slabi
 

DeletedUser16745

Guest
Din anumite motive am renunțat la lumea asta.. Ce pot spune e că grepo nu mai este ce era odată.. Ca o concluzie, pe serverul ăsta există o singură alianță, aceea este Legiunea Albă care a cam devenit un Demos Kratos sau un Wild(singuri împotriva tuturor).Fear Factory există pentru că îl au pe flerp care bagă gold de nu știe ce e cu el, în rest o alianță subțire care bineînțeles au pact cu toată harta în timp ce Legiunea e doar ea și academia.. Personal cred că pe final cei din Legiune se vor impune, nu doar prin faptul că există mai mulți jucători cu nume, ci datorită faptului că Fear=Flerp/Fear-Flerp=?.. Vreau să menționez că eu am jucat în alianța Sparta, nu am avut tangenta nici cu fear nici cu legiunea.. Și înainte să mă înjurați, e doar o părere, și cred ca am și argumentat cât de cât.. Vom vedea la final, dar repet dacă oameni din legiune vor rămâne uniti cred că vor avea sorți de izbândă.
Și încă ceva
Tu cred ca vorbești de Demos Kratos din auzite dacă ai ajuns sa compari o alianță ca Legiunea cu ei
E diferența de la cer la pământ , te asigur am jucat in Demos mai mult decât ai jucat tu grepo
 

DeletedUser16745

Guest
Nu mai vorbiți de spioni voi ăștia care știți să jucați numai murdar, și 2 cască ochii mai bine și poate o să vezi :)
Te asigur ca eu fata de voi am mândrie și nu ma înjosesc atat de mult
Cât despre vedetele voastre
Dacă tu zici ca exista te cred pe cuvânt
 

DeletedUser16745

Guest
Eu nu am zis nimic de nici o vedetă, dacă vrei înțelegi idee mea, dacă nu aia e :)
Tipul de mai sus într-adevăr a și exagerat,demosul este și va fi o forță ca alianță pe asediu cel puțin,însă eu cred că a vrut să scoată ca idee că faptul noi jucam singuri, ceea ce îmi mare parte e adevărat..
Și legat de voi ca alianță, tu zici de noi că nu ne-ai văzut pe nicăieri.. Da voi? Fără goldist ce v-ați face? E singurul din alianța aia care iese în "evidență",și știți și voi care ar fi situația fără el.. No hate, serios, dar fii mai modest
Ești amuzant
Dar nu are rost sa continuam discuția aici , facem spam degeaba
 

DeletedUser16743

Guest
Și încă ceva
Tu cred ca vorbești de Demos Kratos din auzite dacă ai ajuns sa compari o alianță ca Legiunea cu ei
E diferența de la cer la pământ , te asigur am jucat in Demos mai mult decât ai jucat tu grepo

Tinere, uită-te bine în alianță la tine. Știi ce vezi? 2 3 jucători adevărați,restul va face flerp care a întrecut orice limită de fair play cu goldul, un jucător care fără el ar fi mâncat, el pe asta și a făcut nume, pe gold. Din cauza jucătorilor ca el își dau jucători buni delete și pleacă pe servere străine . Ar trebuii să fie o limită de fair play jocul a luat-o razna! Vezi tu, aroganta asta a voastră o să vă ducă în jos ;)
Și ca să știi când jucători ca Cojocaru Gabriel, slaur *Marika*, OriginalFeeling aveau nume respectate pe alte servere, tu te uitai la scobby dop. Seară bună
 

DeletedUser14447

Guest
Cojocaru gabriel sobolanescu ?:)) cum plm sa il dai exemplu pe ala ma ? mai mare sobolan nu a fost pe lumea asta decat ala , marika ? om mai praf ca ala mai rar ...cand ne bateam noi contra toata mapa era ok , da ? acuma ca au ajuns legiunea acolo tot datorita conducerii lor cine e vinovat ? probabil ca nu mai avem asa multi jucatori activi pt ca e o lumea inceata rau si majoritatea nu avem asa timp/chef in contiunare..da cu toate astea suntem peste voi , cat despre flerp , daca omu isi permite care e problema ? cand au fost in coalitia voastra oameni care baga mult gold pe noi ne-a durut in c.. de ei si tot am jucat , nu ne-am plans ca fetitele de cat gold are ala , cat despre ala din sparta care comenteaza pe aici , din moment ce ai zis ca nu ai tangente cu nici una din alianta de unde spartan ai tu idee care e situatia ? cand voi acolo in sparta sunteti niste insecte cu scopul de incurca lume :))) auzi acolo ca cojocaru gabriel si marika au nume respectate , inca nu pot sa ma opresc din ras
 

DeletedUser16745

Guest
dacă asta e "mândria" voastră atunci aveți respectul meu! Succes în continuare la scormonit cârtițe :*
Vezi atașament 2673
Eu am specificat foarte clar ca eu am mândrie
Vad ca tu vorbești iar la general
Și mulțumesc ca ai postat asta
Acum se vede clar ca nu avem spioni la voi
Cât despre Wolf e alegerea lui ce renume își face
 
dacă asta e "mândria" voastră atunci aveți respectul meu! Succes în continuare la scormonit cârtițe :*
Vezi atașament 2673


Ce vrei ma:)) daca aia sunt cartite..daca esti prost si ii ai in alianta,ce stai sa comentezi pe aici!
Daca nu stii sa inviti jucatori cu cap,se mai intampla si dastea! Chiar se putea sa fie cartita,daca ii dadeam gold:) ! Jocul se poate juca oricum..unde scrie ca nu ai voie cu spioni sau nu,daca ei spioneaza care-i vina mea ?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser16750

Guest
Salutări
Puteți să îmi recomandați o lume în care sa gasesc ceva acțiune și colegi activi?
Mă numesc Florin am 22 de ani și m-am cam plictisit de alianțe care se dezbina după 2 săptămâni
 

nicol 10

Stie Tot
nu prea are relevanta varsta, daca vrei sa te promovezi poti spune astfel: ma numesc Florin si joc Grepo de.......ani, cu pauze/fara pauze, pe sistem nou/vechi, in aliantele....
 

DeletedUser16749

Guest
Sall baeti vad ca aveti discuti interesante pe tema edesa o lume dupa parerea mea interesanta dar nu pe stilul meu are sistemul nou de cucerire si mereu mia displacut sistemul acesla dar in rest am observat ca muti jucatori cunoscuti chiar se implica acolo.
Am fost si eu pasager prin lumea edesa si cei frept Fear Factori sunt forta acolo , dar au si o tona de dusmani.
Am observat ca si prin alianta Sparta sunt catva jucatori cu potential foarte ridicat si uni sunt eperimentati
 

DeletedUser16741

Guest
Sall baeti vad ca aveti discuti interesante pe tema edesa o lume dupa parerea mea interesanta dar nu pe stilul meu are sistemul nou de cucerire si mereu mia displacut sistemul acesla dar in rest am observat ca muti jucatori cunoscuti chiar se implica acolo.
Am fost si eu pasager prin lumea edesa si cei frept Fear Factori sunt forta acolo , dar au si o tona de dusmani.
Am observat ca si prin alianta Sparta sunt catva jucatori cu potential foarte ridicat si uni sunt eperimentati
Care tonă de dușmani?
 

DeletedUser16743

Guest
Sall baeti vad ca aveti discuti interesante pe tema edesa o lume dupa parerea mea interesanta dar nu pe stilul meu are sistemul nou de cucerire si mereu mia displacut sistemul acesla dar in rest am observat ca muti jucatori cunoscuti chiar se implica acolo.
Am fost si eu pasager prin lumea edesa si cei frept Fear Factori sunt forta acolo , dar au si o tona de dusmani.
Am observat ca si prin alianta Sparta sunt catva jucatori cu potential foarte ridicat si uni sunt eperimentati
E clar că vorbești în necunoștință de cauză, Fear are pact cu toată harta împotriva Legiunii=))))) sigur, exagerez puțin dar în mare parte cam așa stă situația.. Statisticile spun la fel, și dacă ne uitam la luptători alianțe cam tot asta reiese. Zi faină
 

DeletedUser12126

Guest
Dupa parerea mea in momentul de fata Actium e cea mai buna lume cu revolta. Atat pt viteza cat si pentru lupte.
Saptamanile astea oricum se va deschide lume noua, ramane de vazut cum va fi.
 

DeletedUser16743

Guest
Dupa parerea mea in momentul de fata Actium e cea mai buna lume cu revolta. Atat pt viteza cat si pentru lupte.
Saptamanile astea oricum se va deschide lume noua, ramane de vazut cum va fi.
Nu te contrazic.. Pe edessa cel puțin viteza e varză, de asta m-am și lăsat.. Și Lamia a fost bunicica, dar și acolo primele doua alianțe aveau pact, mă rog..
 

DeletedUser16761

Guest
Aveti idee cand se deschide noua lume, Gela cred? Se cam intarzie destul de mult cu deschiderea...
Va fi tot cu dominatie? Din cate am inteles, se cam schimba nitel treaba cu dominatia pe revolta, cine poseda informatii rog frumos sa nu se abtina la "a comenta"
Toate bune.
 
Sus