Spam

  • Autor subiect DeletedUser16406
  • Data de început

DeletedUser16214

Guest
asta stiu si eu ca wild nu joaca la capacitate maxima
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Wildul nu e wild bre înțelege ca nu-s toți jucatorii mei acolo ce nu pricepi.
Ca îți desenez cu un creion 3D sa pricepi.
Uite cum sta treaba sunt câțiva jucatori maxim 10 din wild intrați din respect pt luana.
Restu sunt pe zakros cu mn.
Wildul e alianta de viteza bre.
Hai pe viteza 4 sa vezi cum sta treaba sa fi bubuit din toate partile.
Sa ai adevăratul wild in “coasta” ta îți zic eu ca nu îți mai vine sa intri pe alta lume cu noi.
Așa ca ia mai bn sa te informezi u de ce înseamnă wild și cn anume este wild.
Așa ca ia nu te mai ambala atât ca nu tine.
Și ia gata cu fotosinteza ca îți acordai prea multă atenție și te crezi important pe urma.
Ciocul mic și joc de glezne și zi saru’mana când vezi wildul.
:)))
 

DeletedUser16609

Guest
haide wild,voi nu vedeti?pierdeti oras la o alianta de locul 19(acel jucator al wildului e prin top 20)
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Mai intereseazate pana sa vorbesti de Wild . Eu iti propun ca urmatoarea lume dupa ce se incheie Zakros sa iti iei coechipieri si sa intram pe aceasi lume ,sa vedem atunci care pierde orase. Pana atunci sa vorbesti mai putin si asa o faci degeaba.
P.S- Cand trimiti o nava sa nu o mai trimiti cu 100 de bireme
 

DeletedUser16581

Guest
haide wild,voi nu vedeti?pierdeti oras la o alianta de locul 19(acel jucator al wildului e prin top 20)
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Neatza :) , sunt Iuli (7bal - externul iubitei plm ) , vad ca sunteti in extaz cand mai pierde careva din Wild cate un oras .... desi pe Baris nu stiu daca sunt 10 jucatori Wild restul invitati din harta , inclusiv eu sunt in vacanta de o luna , bucurati va cat mai puteti , ca poate asa abtionati cativa si intra grupul si pe Baris si va da temelie :) ... si totusi de pica Wild ul Luanei pe Baris nu aveti sanse impotriva Golanilor lui trafikkk .
 

DeletedUser16510

Guest
Neatza :) , sunt Iuli (7bal - externul iubitei plm ) , vad ca sunteti in extaz cand mai pierde careva din Wild cate un oras .... desi pe Baris nu stiu daca sunt 10 jucatori Wild restul invitati din harta , inclusiv eu sunt in vacanta de o luna , bucurati va cat mai puteti , ca poate asa abtionati cativa si intra grupul si pe Baris si va da temelie :) ... si totusi de pica Wild ul Luanei pe Baris nu aveti sanse impotriva Golanilor lui trafikkk .

de cand asteptai sa comentezi
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser16184

Guest
haide wild,voi nu vedeti?pierdeti oras la o alianta de locul 19(acel jucator al wildului e prin top 20)
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Lasa-i pe cei din wild ca desi nu joaca formula completa,bine nici asa nu sunt ei de speriat dar o mana de amatori ca voi ii batea sigur,golanii nu-i bateti.I-am mai zis eu unui breaz din chaos ca ne uitam la voi de la inaltime ca sunteti la etajul -1.
jkqi1g
http://prntscr.com/jkqi1g se vede clar cate orase ati pierdut in fata noastra:)
 

DeletedUser16356

Guest
Băi prietenași mai terminati cu comentariile si aruncarea de vorba urâte din stanga si dreapta ca suferiti prea mult de cat de buni sunteti, m-am saturat de spamul si suferintele de la toti inaptii care habarnau contra cui joaca daca alianta wild e macar 50% sa iei numele in deradere, sau anumiti jucatori, ca stati cu mine pe insula cu zid 20+ si permanente pana in dinti si mai fugiti si prin vacanta, in concluzie nu mai suferiti fara rost, spor la joc tuturor.
 
Sus