Spam

  • Autor subiect DeletedUser16406
  • Data de început

DeletedUser16406

Guest
vrem sa vedem cu ce esti dotata si dca esti dotata, cu siguranta esti dotata !

pune poza ca te loveste Cupidon
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 

nicol 10

Stie Tot
nu am vrut sa para o replica, doar ca sincera sa fiu..m-a socat colegul :) nu poti cere nimanui, oricine ar fi acea persoana, sa-si expuna ''dotarile'' ,
 

DeletedUser10574

Guest
Va salut Domnilor, Doamnelor si Domnisoarelor! Ceva noutati pe Grepolis? :D
 

DeletedUser10574

Guest
Buna si tie Nicol, pai nu umblu pe nicaieri sunt acasa, cu serviciul, cu familia, doar ca din cand in cand imi aduc aminte cu placere de grepolis si mai intru pe forum sa las cate o postare :)
Tu ce mai faci? :)
 

DeletedUser10574

Guest
bine :) rezist :D jocul va ramane doar o amintire pentru tine? nu te gandesti sa revii?
Pai sincer Nico m-am gandit de atatea ori, dar sincer sunt foarte aglomerat, si am incercat sa revin de atatea ori pe o lume nou deschisa dar nu am rezistat mult pe joc, a trebuit sa ma las pagubas.. Dar poate in viitorul apropiat cine stie, pe ce lumi mai joci? :)
 

nicol 10

Stie Tot
pe cele cu Revolta ma gasesti :) si daca se intampla sa am vre-o pauza ceva......exista Hyperborea, acolo este terenul neutru, punctul de intalnire/regasire etc :)
 

DeletedUser16510

Guest
haide wild,voi nu vedeti?pierdeti oras la o alianta de locul 19(acel jucator al wildului e prin top 20)
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser16214

Guest
haide wild,voi nu vedeti?pierdeti oras la o alianta de locul 19(acel jucator al wildului e prin top 20)
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Ușor nu îți lua zborul ma irita ca generalizezi wild, bai frate sunt câțiva jucatori din wild pe beris din wildul autentic și acei jucatori au intrat din respect Pt luana.
Va umflați atât in pene ca bateți wildul, intra pe zakors și acolo găsești formula completa a wildului. (Deci nu Sti nic despre wild, de cataloghezi)
Pana nu se termina zakros nu o sa vedeți pe alta lume wildul întregit așa ca nu va îmbătați cu apa rece.
Wildul are mereu aceeași biremeri, aceeași deffenderi și jucatori de granița.
Așa ca nu va îmbătați cu apa rece, ca wildul adevarat va muta de pe harta.
Prioritar wildului e zakrosul.
După vedem ce mai ștergeam de pe harta pe alte lumi.
Spor la joc.
 

DeletedUser16510

Guest
Ușor nu îți lua zborul ma irita ca generalizezi wild, bai frate sunt câțiva jucatori din wild pe beris din wildul autentic și acei jucatori au intrat din respect Pt luana.
Va umflați atât in pene ca bateți wildul, intra pe zakors și acolo găsești formula completa a wildului. (Deci nu Sti nic despre wild, de cataloghezi)
Pana nu se termina zakros nu o sa vedeți pe alta lume wildul întregit așa ca nu va îmbătați cu apa rece.
Wildul are mereu aceeași biremeri, aceeași deffenderi și jucatori de granița.
Așa ca nu va îmbătați cu apa rece, ca wildul adevarat va muta de pe harta.
Prioritar wildului e zakrosul.
După vedem ce mai ștergeam de pe harta pe alte lumi.
Spor la joc.


asta stiu si eu ca wild nu joaca la capacitate maxima
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Sus