Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

Missis Bella

Membru activ
Nu m-ai eliminat ca am plecat ... si de comentat da , sigur ca am facut-o, pe unii ne luai in seama doar cand ai aveai nevoie de sprijin sau sa atacam pe la vreunul cu bireme sa-i facem puncte mocca . Dar ma rog, tu numesti chef de cearta ...
Pentru mine discutia asta era incheiata de ceva timp , te las sa te lauzi mai departe ....
 

DeletedUser15724

Guest
Bun, prima data nu a mers alarma, a doua la fel, a trea la fel, a patra la fel... acum ce scuza m ai ai ?? erai on ai costumat 5 furtuni..
asta inseamna actiune boss :)


jFki9qUANoB.png


02h8AR4b7r3.png
 

DeletedUser12202

Guest
Ciudat noroc,norocul :),11,2,,1,-24,-15,-4,-8,0,0,0,1,-17,-1.Un pic prea...ciudat :).
 

DeletedUser16297

Guest
numai o saptamana ?
prea putin cand liderul vostru tare si mare face o jucatoare traseista merita toata alianta de la mic la mare sa fiti luati in fake pana nu mai puteti asa ca mai usor cu toate postarile si globalele
 

DeletedUser15890

Guest
de la sweetgirl chiar aveam pretentii,aveam o parere buna despre ea.din pacate si-a dat arama pe fata,calitate umana zero.si se mai si propune in consiliu,ca vrea sa ajute sa redevina grepolisu ce a fost.sincer imi pare rau ca am votat pt ea. da asta e, se da fecioara maria cea neprihanita cand de fapt e magdalena.
 

DeletedUser16297

Guest
ba voi suntti sanatosi la cap ?
numai din astia sunteti la voi in alianta ?
cum pnm a fost un mesaj la nervi si nici nu a fost dus la capat asa ca nu mai vrb aiurea asta a fost intre sorin si ea si acum zmei de voi va puneti si voi sa comentati
 

DeletedUser15344

Guest
iar umblati cu facaturi :)))

ii mai dau si eu 10k gold lui simbad sa va ma tina o saptamana :) na si nu mai plangeti . ati avut pact impotriva fake urilor nu voi l ati rupt ?? asa ca nu mai latrati vedeti va de joc noi de jocul nostru si tot asa .

si poate pana se termina lumea reusiti sa imi bagati nava aia ca pana acum numai tentative degeaba aveti 50 sageti si ba liviule a venit toamna ai zis ca nu mai latei pana in toamna ??? :))) inca e august .

uite ai draq tot ei rupe pactul impotriva fakeurilor tot ei se plang ca domnisoarele .

simbad daca citeste iti mai dau si eu 10.k gold sa ii mai ti o saptamana :)
 

DeletedUser15890

Guest
ba voi suntti sanatosi la cap ?
numai din astia sunteti la voi in alianta ?
cum pnm a fost un mesaj la nervi si nici nu a fost dus la capat asa ca nu mai vrb aiurea asta a fost intre sorin si ea si acum zmei de voi va puneti si voi sa comentati

daca nu era urmat de zeci de atacuri fake as fi crezut.de exemplu jucaria vostra simbad e tare smecher,da mesaje globale de amenintare si santaj.si tind sa cred ca e tot o smecherie organizata de creierele luminate de la voi. toata alianta e tinuta in fake-uri de acest copil.

4hNuciLEQgikEh6d-Sk0AA.png
 

DeletedUser16214

Guest
Dacă tot dați cu "roșii"in mine consider ce e Ok sa îmi spun și eu părerea.
Dacă tot sa vrut mediatizarea acestui mesaj atunci va spun și de ce am dat acel mesaj:
Cu câteva zile înainte Sorin.ro ma făcut traseista și boschetara nu cred ca se simte bn din pct unei fete sa se vb așa despre ea.
Dacă e Ok ce a zis Sorin.ro și nu e Ok ce a făcut Deea atunci da is cea mai vinovata in toată chestia asta.
Aveti mama, iubita soție, voi acum măcar Pt câteva secunde sa va puneți in locul meu și sa vedeți cum se simte.
Eu asta am avut de zi și aici îmi cer sczue fata de colegii mei din wild, ca întemeietor am greșit, nu se face așa ceva și știu asta nu dau vina nici pe nervi. Is vorbele mele și mi le asum.
 

DeletedUser15344

Guest
de la sweetgirl chiar aveam pretentii,aveam o parere buna despre ea.din pacate si-a dat arama pe fata,calitate umana zero.si se mai si propune in consiliu,ca vrea sa ajute sa redevina grepolisu ce a fost.sincer imi pare rau ca am votat pt ea. da asta e, se da fecioara maria cea neprihanita cand de fapt e magdalena.

nu ai vazut Codul lui da Vinci .Magdalena era pusa bine .:)
 

DeletedUser15890

Guest
Dacă tot dați cu "roșii"in mine consider ce e Ok sa îmi spun și eu părerea.
Dacă tot sa vrut mediatizarea acestui mesaj atunci va spun și de ce am dat acel mesaj:
Cu câteva zile înainte Sorin.ro ma făcut traseista și boschetara nu cred ca se simte bn din pct unei fete sa se vb așa despre ea.
Dacă e Ok ce a zis Sorin.ro și nu e Ok ce a făcut Deea atunci da is cea mai vinovata in toată chestia asta.
Aveti mama, iubita soție, voi acum măcar Pt câteva secunde sa va puneți in locul meu și sa vedeți cum se simte.
Eu asta am avut de zi și aici îmi cer sczue fata de colegii mei din wild, ca întemeietor am greșit, nu se face așa ceva și știu asta nu dau vina nici pe nervi. Is vorbele mele și mi le asum.

de acord cu tine,a gresit sorin,rezolva cu sorin. ce vina au colegii de alianta sa plateasca pt greseala lui? ce vina au colegii tai de alianta sa plateasca pt prostiile lui iuli?
 

DeletedUser15344

Guest
ba george am pretenti de la voi pai gucci al vostru ce face ma ????sau SaraTa sau alti si alti de la voi nu va mai plangeti in plm vezi pe careva din wild sa se planga bine va face simbad oricum ala alnxdb e o cotarla de om un tradator si un om de 2lei pe knossos a cedat orasele la dusmani puneiasi flori la mormantul aleia care la facut ala asa merita ce compatimire vreti stati si inghititi ca si eu am minim 500alarme zilnic si nu ma mai plang
 

DeletedUser15344

Guest
in plus simbad ni mai e in Wild nu suntem raspunzatori pt actiunile lui

vi cu un mesaj din data de 13 pai a trecut 2sapt de atunci ce patetici sunteti :)))
 

DeletedUser15890

Guest
ba george am pretenti de la voi pai gucci al vostru ce face ma ????sau SaraTa sau alti si alti de la voi nu va mai plangeti in plm vezi pe careva din wild sa se planga bine va face simbad oricum ala alnxdb e o cotarla de om un tradator si un om de 2lei pe knossos a cedat orasele la dusmani puneiasi flori la mormantul aleia care la facut ala asa merita ce compatimire vreti stati si inghititi ca si eu am minim 500alarme zilnic si nu ma mai plang
eu nu inteleg ce are de-a face ce a facut ala pe knossos cu faptu ca acum joaca in pirati.ai ceva cu el,da in el,nu iti bate joc de toti juc de pe server. pactu a fost rupt din cauza vostra.deea a primit printuri cu atacuri fake primite de juc de la noi,desi era pace teoretic.sau poate manastireanu e mai special si nu se supune regulilor stabilite de comun acord
 

DeletedUser15344

Guest
deea vali nu mai postati nimic lasati sa dea din gura . cui ii pasa :) noi ne vedem de jocul nostru :)
 

DeletedUser15890

Guest
in plus simbad ni mai e in Wild nu suntem raspunzatori pt actiunile lui

vi cu un mesaj din data de 13 pai a trecut 2sapt de atunci ce patetici sunteti :)))
era vb sa aratam calitatea de lider,tot se cere in consiliu.si iti spun sincer ca am votat pt ea,nu m-a interesat ca suntem dusmani.aveam o parere buna,da se mai inseala omu,asta e
 

DeletedUser15344

Guest
manastireanu fake uri ma faci sa rad :) se numesc controale port e sageata normal sau cum zicea marele jucator leinad sa spioneze sagetile :)))))) fereasca dumnezeu ....
 
Sus