Trivia/Quiz

DeletedUser

Guest
@ kinderul: ai grija...nu stii cu cine te pui :p

on: Mai vedem si noi o intrebare, doua? :)
 

DeletedUser47

Guest
Tu nu ai altceva de facut decat sa te bagi ca musca in lapte si sa raspunzi la toate intrebarile sau sugestiile?

Sugestia era pentru initiatorii concursului si nu pentru tine. Asa ca nu te mai baga tu sa dai verdicte.

Ba este foarte logic sa nu se dea pe puncte de dificultate si am argumentat deja. Nu suntem la "stii si gastigi".

Si daca te mai bagi mult unde nu iti fierbe oala, promit ca ma bag in concurs si iti iau rapid de sub nas toate punctele, nici macar www.google.ro nu mai apuci sa scrii... fiindca pot sa o fac. :D


În primul rând nu te mai agita, în al doilea rând nu ai specificat cui îi adresezi sugestile iar în al treilea rând chiar nu am ce face în momentul de faţă şi îmi omor timpul pe forum. Alte probleme?
 

DeletedUser

Guest
@ kinderul: ai grija...nu stii cu cine te pui :p
Tu ce te bagi?:D Lasa sa curga sange!

Din umbra falnicilor boti
El postu si-l indreapta
Inspre offtopic unde-n colt
Megara il asteapta.

Din Triburi ea veni cu greu,
El crede ca-i aleasa
Ea-i spune "Blandy-i tatal meu
Si muma-mea Noseleassa"

Un quote azi, un quote mani
Astfel e flame-ul gata,
Lord Adex - doua saptamani
Vacanta la Sovata...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
va rog frumos sa nu mai faceti offtopic mai bine discutati si dativa cu parerea si postati sugestii la discutii Trvia/Quizz
 

DeletedUser

Guest
Care este varianta feminina a titlului britanic "sir", care se acorda de Coroana diverselor personalitati cu merite deosebite ? 20 pct
 

DeletedUser

Guest
Tu ce te bagi?:D Lasa sa curga sange!

Din umbra falnicilor boti
El postu si-l indreapta
Inspre offtopic unde-n colt
Megara il asteapta.

Din Triburi ea veni cu greu,
El crede ca-i aleasa
Ea-i spune "Blandy-i tatal meu
Si muma-mea Noseleassa"

Un quote azi, un quote mani
Astfel e flame-ul gata,
Lord Adex - doua saptamani
Vacanta la Sovata...

ahahahaha....genial :D
 

DeletedUser

Guest
Sugestie :

#1

Earl, ai putea sa postezi cate 10 intrebari deodata / zi .. destul de grele ( adica sa nu aflam cu un mic search pe google ).

Iar la sfarsitul zilei sa se acorde punctele castigatorului din ziua respectiva.


#2


Sau.. cel care raspunde corect sa posteze urmatoarea intrebare.


Good luck :)



 

DeletedUser

Guest
corect.....Alin, sa va zic si de ce intr-adevar vulpea nu are pene dar in popor asa se zice:|
 

DeletedUser

Guest
Alin, 1 intrebarea mea nu e de acolo am si eu mess mai intreb si alte prostiii dar oricum acum gasesti pe net:|
 

DeletedUser

Guest
Care e cel mai sigur mod de a deveni plictisitor, conform lui Verlaine? Numai 10 puncte.

(celor aflati la prima ciocnire cu nickul asta, le dau un hint: nu juca Triburile. Si nu incercati sa-l intrebati chiar pe el:
verlaine este offline - http://www.imvisible.ro/ )
 

DeletedUser

Guest
Cred ca am oferit prea putine puncte, de-aia nu s-a bagat nimeni sa raspunda, nu? Alt motiv nu vad...:)
 

DeletedUser

Guest
Sau... nu s-au pus intrebari suficient de inteligente la care sa merite sa-ti pierzi vremea sa raspunzi :D
 
Sus