Lupii Albi

  • Autor subiect DeletedUser3978
  • Data de început

DeletedUser3978

Guest
lupu alb.jpg
S-au anuntat deja in jur de 30-40 de jucatori care intra din lupi. Cei care doriti sa intrati si la care nu mai am nici o metoda de a va contacta va rog sa ma anuntati aici sau pe joc in lumea PELLA pe contu Sindbad01.
 

DeletedUser14872

Guest
Altul care sparge gheata pe forumul extern ...vedeti ca se poate :rolleyes:
 

DeletedUser3978

Guest
Eu o sparg cu un motiv....sa afle lupi batrani:)
Intam ca de obicei in sud-vest(m45)
 

DeletedUser14872

Guest
Ce sa va urez ,succes si sa va mai treceti o lume in catastif daca intr-adevar intrati baietii cei originali ...noi o sa ne facem curaj sa traim printre magnati :)
 

DeletedUser15355

Guest
Bafta baietii, puneti mana tare acolo, sa avem o lupta frumoasa
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser8466

Guest
Cred că va fi o lume frumoasa ca au apărut între timp niște orgolii :))) :))))
 

DeletedUser9949

Guest
Bogdane sa iti fie rusine ca folosesti numele clanului de lupii albi, mia bine pui bones. Ai mai multi prieteni acolo dupa ce ne-ai vandut de pe byzantium.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser4418

Guest
Alladinx (numele folosit de bogdan777 pe heraklion unde a jucat in bones impotriva lupilor), lupii cei batrani au treaba in alta parte. Si dupa tradarea de pe byza si jucatul doar in bones pe heraklion ce lup alb te mai vezi tu?

Nu, lupii albi si batrani si fideli echipei cu care joaca de ani nu intra pe lumea asta.


Vezi ca de obicei in m45 intra bones. Lupii intra de regula in 44.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Alladinx (numele folosit de bogdan777 pe heraklion unde a jucat in bones impotriva lupilor), lupii cei batrani au treaba in alta parte. Si dupa tradarea de pe byza si jucatul doar in bones pe heraklion ce lup alb te mai vezi tu?
Nu, lupii albi si batrani si fideli echipei cu care joaca de ani nu intra pe lumea asta.


Vezi ca de obicei in m45 intra bones. Lupii
intra de regula in 44.
Cica "lupii cei batrani":))))
 

DeletedUser3352

Guest
s-a ales praful de "lupii" lui bogdan.

a incercat el sa adune academii fara numar dar rezultatul ZERO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3352

Guest
Gata, putem spune ca aventura acestor "lupi albi" ai lui Bogdan s-a incheiat definitiv pe aceasta lume de joc.

cat despre cei 30-40 de jucatori anuntati initial, ce sa zic, nu prea a vazut nimeni jucatori din clan pe aceasta lume de joc iar in lipsa lor Bogdan a incropit vreo 5 academii cu un total de cca 200 de jucatori care s-au risipit la prima bataie a vantului.

pacat ca unii jucatori incearca in permanenta sa se folosesca de renumele unor astfel de aliante consacrate.
 

DeletedUser8710

Guest
Gata, putem spune ca aventura acestor "lupi albi" ai lui Bogdan s-a incheiat definitiv pe aceasta lume de joc.

cat despre cei 30-40 de jucatori anuntati initial, ce sa zic, nu prea a vazut nimeni jucatori din clan pe aceasta lume de joc iar in lipsa lor Bogdan a incropit vreo 5 academii cu un total de cca 200 de jucatori care s-au risipit la prima bataie a vantului.

pacat ca unii jucatori incearca in permanenta sa se folosesca de renumele unor astfel de aliante consacrate.

"Mai dragilor" nu confundati alianta "Lupii Albi"cu "Clanul Lupilor Albi"
Lupii Albi a fost , de la aparitie, alianta fondata de Bogdan.
Clanul este altceva...
 

DeletedUser16157

Guest
chevron din prima a intrat in alianta cu reprosuri si frustrari, pe langa ca i s a mai explicat care e diferenta tot nu intelege si de asemenea el a iesit de la primele revolte incasate( ma rog, a fost exclus pentru propaganda inutila) . Da din maini dar nu inoata
 

DeletedUser12202

Guest
"Mai dragilor" nu confundati alianta "Lupii Albi"cu "Clanul Lupilor Albi"
Lupii Albi a fost , de la aparitie, alianta fondata de Bogdan.
Clanul este altceva...
CORECT !!!!
Unii ar trebui sa invete sa vorbeasca conform realitatii.Nu tot ce seamana se...aduna :).
Poate ar fi frumos un istoric al aliantelor de pe Grepo.ro cu intemeietorii lor,al aliantelor care au insemnat ceva,nu neaparat coronite,ci unitate si caracter.
 

DeletedUser3352

Guest
@liliana .01 si arisan

poate nu ati citit postarea initiala, eu nu m-am referit la numele aliantei, stiu foarte bine cum e cu alianta lui bogdan sau sinbad, problema este ca el mereu cand infiinteaza alianta se lauda ca aduce si ceva (30-40 jucatori) din clan, lucru care nu se intampla niciodata

eu nu am o problema strict cu numele aliantei, eu am o "problema' cu tactica lui bogdan care doar se lauda si atat, in rest e zero ca si lider, a adunat 5 academii de care s-a ales praful in primele 2 zile dupa protectie.

@Alex Mikado

cred ca frustrarile sunt la voi, ca nu ati realizat absolut nimic pe aceasta lume si s-a ales praful de voi.
1. eu am intrat in alianta si am observat si apoi am avertizat asupra acelei tactici de racolare fara numar a jucatorilor, a deranjat acest lucru DAR se demonstrat pe joc ca am avut dreptate.
2. mie nu mi-a explicat nimeni nimic deoarece nu era nimic de explicat, dar daca atat poti tu intelege nu e problema mea
3. pentru ca am spus adevarul, bogdan m-a rugat sa plec (nu am fost dat afara) si am plecat inainte de terminarea protectiei
4. eu zic sa te uiti pe joc sa vezi cine da din maini inutil, cred ca voi sunteti cei care nu ati putut inota si ati luat apa la bord
 
Sus