Alianta Brotherhood

  • Autor subiect DeletedUser14872
  • Data de început

DeletedUser14872

Guest
Colegul si prietenul nostru de joc becul rosu , doreste sa reinfiinteze alianta Brotherhood de pe lumea athens .

Pentru cei care au jucat atunci si pentru ceilalalti care vor sa joace intr-o alianta de oameni normali ce joaca de placere va invitam sa mergeti cu noi .

Pentru detalii privind ora la care ne bagam toti pe lumea noua rugam sa-l contactati pe becul rosu pe lumea pella sau pe mine pe lumea naxos ...

Vom intra toti la aceeasi ora sa fim pe aceeasi insula .

va multumim pentru intelegere si va asteptam cu mesaje
 

DeletedUser16037

Guest
Se ofera coroana ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser8466

Guest
E frumos atunci când se încearcă sa se reîntâlneasca foști colegi. Sper să reușiți.
 

DeletedUser16037

Guest
Pe aia o iei tu ca tot te dai vedeta pe grepolis :)
Eu nu ma dau vedeta, tu se pare ca esti vedeta :D
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Eu doar am intrebat daca se ofera coroana an spirit de gluma
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ce pot sa spun ? Succes cu alianta!
Daca voi i ntra pe lumea respectiva ma vei vedea pe acolo .
 

DeletedUser14872

Guest
Eu nu ma dau vedeta, tu se pare ca esti vedeta :D
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Eu doar am intrebat daca se ofera coroana an spirit de gluma
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ce pot sa spun ? Succes cu alianta!
Daca voi i ntra pe lumea respectiva ma vei vedea pe acolo .
pai ar fi bine sa intri sa mai si joci ceva ca vad ca de caterinca esti bun ..o sa te i-au la vre-o petrecere mai radem si noi ceva ..sigur nu pe gratis :rolleyes:succes si tie ..
 

DeletedUser6507

Guest
E bine sa speri asta,sunt un zeu din pacate sau din nefericire
 

DeletedUser14872

Guest
Inainte era mai activ forumul, acum s a dus
din pacate asa e ..daca nu veneam eu sa anunt alianta lui becul rosu riscam sa nu avem nici o postare pana se deschidea lumea ...

Brothehood pe Athens ? Really ? Nu-mi aduc aminte de o asemenea alianta acolo.
normal ca nu-ti aduci aminte deobicei oamenii isi aduc aminte de primele 2-3 aliante de pe o lume de joc ..celelalte iesite din top 10 sunt uitate .asa e la romani ..tre sa muncesti mult ca sa nu fii luat in zeflemea si sa demonstrezi ca tu esti cutare si chiar faci la mod serios cutare lucru ...nu este rau totusi ...uite colo la fotbal ...unul face un sezon bun e ridicat de toate televiziunile pe cai mari prinde un transfer in strainatate si in 2 ani se alege praful de el ca jucator ...e bine ca omul sa fie circumspect inainte de nume pe care nu le cunoaste ..de genul - cine mai e ma si alianta asta care se da precum ca ar avea istorie pe athens :)
ei bine a avut istorie dar o alianta de pluton normal sa nu ramana in mintea celor mai multi jucatori decat doar celor care au activat si au trait aventuri alaturi de ea acolo ....

nici eu, poate a fost una de aia desfiintata dupa prima zi fara protectie
scuipa-ti in san colegul ..eu cel putin ..am deja alergie la proiecte pocnitori ....de alea de se baga din primele zile pe joc isi fac 10 academii si in 2 saptamani sunt rase si se desfiinteaza ..intemeietorii lor devin inactivi si de rusine jura sa nu mai faca niciodata astfel de gresala ...daca tot esti pe post de ursitoare urseste si tu ceva de bine ,nu fii asa negativist ca sunt eu destul ...acuma nu ma mai bag pe lumea noua si il las pe becul rosu sa se bata cu celelalte aliante de unu singur :rolleyes:

pai na ..ce sa spun si eu ...pe athens nu a fost una dintre aliantele din clasamentul enumerat de colegul mikado si sper din tot sufletul sa nu fie nici acum nu de alta dar pentru becul rosu ar fi o lovitura prea dura si e pacat ca e baiat de comitet ..va rog frumos luati-ne mai usor ca nu prea le avem cu razboiul prea puternic si mi-e sa nu ajungem la ce spune colegul mikado :)ceea ce ar fi o dezamagire pentru noi toti membrii ei ...

Puteam sa nu anunt nimic ...ca si brotherhood vor mai fi inca 15 aliante insa am facut-o sa mai umplem si noi forumul pustiu si sterp de pe extern si cu gandul ca poate macar unii dintre cei care au jucat pe athens in alianta se vor sesiza si il vor contacta ori pe intemeietor ori pe mine ,mai vorbim ..mai spune unul ceva altul altceva ,mai socializam ,mai glumim eu ..sper ca alianta brotherhood sa nu fie trecuta pe aceasta lume ca una dintre pocnitori dar stim cu totii timpul va decide ce si cum ...

Si pe aceasta cale eu ca jucator urez succes tuturor participantilor care se anunta aici pe aceasta lume de joc ,sa castige cel mai bun ..sa dea Domnul si macar traiesc cu speranta ca nu vom mai vedea scripturi interzise si toti indiferent ce se va intampla in jocul de razboi de pe mai tarziu ..ne vom respecta ca niste oameni cu o anumita cultura ,o anumita educatie primita acasa ...

Sa nu uitam ca grepolis este doar un joc ...cu trairile lui intense cu aventurile lui ,istoria lui dar tot un joc va ramane si un jucator slab pe joc nu inseamna ca pe pe viata reala nu e un om de toate isprava si de tot respectul ...

Toate cele bune va doreste boboriro ,inca o data multumesc celor care au dorit sa mearga alaturi de noi intr-o alianta mica de prieteni si tuturor celorlalti care au ales aliante mai puternice poate altele care vor sa castige lumea aceasta de joc le doresc la fel succes ...

p.s. As fi vrut sa vad mai multa forfota pe forumul noii lumi..sa vad mai multi jucatori care isi prezinta aliantele pe noua lume insa se pare ca nu a fost asa ...colegul mikado si cu colegul gymus cu cel din urma am fost si colegi prin diferite aliante in trecut si am un mare respect :)daca pana acum nu s-a reusit sa se aduca in atentia majoritatii jucatorilor alianta si numele brotherhood pe serverul din Romania macar acum stim si noi ca exista pe serverul romanesc o alianta numita brotherhood cu intemeietor becul rosu ..un jucator la locul lui cu state vechi pe grepolis si poate de ce nu cand o sa va conectati si o sa vedeti o alianta de prieteni cu acest nume o sa stiti ca alianta aia e cu baietii aia de colo ...care si-au prezentat-o frumos pe forumul extern ...

Desigur lumea va fi probabil castigata tot de aliantele puternice dar de ce sa nu ne anuntam si noi ..o alianta de prieteni ca vrem sa ne refacem ca pe athens ..in fond si asa forumul e mai mult pustiu decat activ ..si am vazut cu totii atunci cand se populeaza de mesaje de obicei sunt discutii aprinse unele se lasa cu injuraturi intre tabere si pentru un joc de calculator ..mai nou si pentru telefon ...nu are nici un rost ..

Va pupa Boboriro si Becul rosu si de ce nu ..poate ne vedem si pe joc sa ne dam binete .sa ne respectam ...dar nu sa ne dam si revolte o_O
 

DeletedUser3978

Guest
:)
Intrati si distrati-va...este doar un joc.
Va complicati prea tare si de aceea nu reusiti sa treceti de start.
 

DeletedUser14872

Guest
:)
Intrati si distrati-va...este doar un joc.
Va complicati prea tare si de aceea nu reusiti sa treceti de start.
Man pe athens am fiintat 7 luni de zile sper sa nu fim scosi asa de devreme din schema ,oricum apreciez sfatul poate ar fi util si pentru altii deopotriva :)
 
Sus