Spam

DeletedUser12202

Guest
Este logic ca adminul responsabil de aceasta lume sa joace aici ?
3cfef227e9.png
 

Stil

Community Manager
Odmm, nu este administrator. Faceti confuzie intre administrator si moderator forum.
 

DeletedUser15785

Guest
daca nu este administrator de ce are voie sa preia unele tichete trimise pe sistemul de support?
 

DeletedUser7851

Guest
ce pot sa va spun e ca nu mai joc pe lumea noua, doar din lipsa de timp
in alta ordine de idei, oricine din echipa poate juca pe lumile pe care nu le admineaza
eu nu am fost admin niciodata pe nici o lume de joc, m-am ocupat de forum si atat
 

DeletedUser12202

Guest
Scuze,exprimare gresita,dar cat timp esti moderator si trimiti...la Caracal...,mea culpa eroarea :(
 

DeletedUser

Guest
Mama da' cata vorba pe aicea! O noua lume unde s-au aliat primele trei aliante din clasament. Wow, cat suspans! Sunt curios, chiar nu va simtiti cu musca pe caciula voi liderii Deathrow, Bad Jokers si Dracii Liberi ca omorati tot farmecul acestui joc? Dar ce sa mai comentez..acest joc este mort de mult. Aveam speranta ca macar comunitatea sa facanota discordanta, dar se pare ca e mai usor sa te aliezi cu toata harta si cu cei mai buni. Pana la urma urmei o dormeza buna asa se cunoaste. E mai lejer sa faci pacte cu aliante in care primii 20 de oameni scot pe toate gaurile posibile monede de aur (mai ceva ca in reclama cu Skittles), sa cuceresti orase de 5000 de puncte si fantome si sa te dai mare jucator de grepolis. Va meritati soarta, asa cum si-o merita si tara asta! Bravo romanasi, tineti-o tot asa.
 

DeletedUser

Guest
Jokeri jalnici ce sunteti. Am bagat la interne pe un coleg de 3 zile si nu l-a vazut nimeni pana nu am pus eu pe forum (am vrut si eu sa vad daca sunt adevarate zvonurile!). Degeaba sunteti o alianta de inspe milioane de puncte daca o dati pervers cu magarii, sifonari si cartitoi. Pe langa ca nu aveti o viata, bagati bani ca spartii, va dati aere de mari jucatori cand fara gold nu prindeti nici top 100, mai veniti si cu spioni prin aliante mai mici ca voi. Noi reprezentam pericolul pe lumea asta nu aia mari pe care ii pupati in fund si stati capra in fata lor. Jegosilor!
 

DeletedUser15377

Guest
BAD JOKERS - CASTIGAM IMPREUNĂ LUMEA ASTA . SĂ TRĂIM BINE VORBA FOSTULUI PRESEDINTE TRAIAN BĂSESCU . ASA AR TREBUI SĂ PUN NUMELE TRAIAN BĂSESCU ... :)))
 

DeletedUser

Guest
Tavi pe unde esti mama? Ce fac prietenasii astia ai tai. O ard pervers vad ca . Vrei sa iei din nou coronita pe sustache? Daca nu sunt Cainii Infernului cu multicont aici, trebuie sa fie jokerii cu spionasi infiltrati peste tot.
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,nu are rost sa jigniti,chiar nu are rost.Aici,ca si pe alte lumi,jocurile sunt...facute(sunt si...intelegeri : intru,fac orase,ne batem un pic,de...fatada si plec !Te ajut sa castigi aici,tu ma ajuti pe x lume-uitati-va la Vulturi-Cainii infernului de pe alte lumi,imi este mie rusine pt.ei,ii vedeam altfel).Frustrari avem,e logic,stiu mai bine ca multi(eu bag doar timp si...suflet).Dar,mai nou,asa se joaca,din pacate.Sincer ?Nu inteleg de ce,dar...potentii fac pacte,sincer,ma intreb cum fac pct.pt.orase(stiu cum se fac,ma intreb cum de se complac) ?Ma intreb daca le place ce joaca,daca mai joaca cu adevarat Grepo.Si ma gandesc ca nu este vina lor,goldul...corupe.
Haideti sa nu ne pese de elite,sa ne reamintim ca este un joc,sa-l jucam in limita timpului,sa ne bucuram de el,de prieteni in primul rand si sa lasam si...colegilor de joc ,bucuriile si realizarile lor(daca asa le vad si daca sunt mandrii de ele).
Am fost unul din jucatorii f.f.suparati ca nu-mi peermit gold pe banda(e frustrant sa distrugi toate trupele atacatorului si peste 1-2 ore sa te atace cu...full cand tu abia incerci sa te refaci cu toate facilitatile normale ale jocului,mai putin...goldul ),dar mi-am reamintit(cu greu,ce-i drept)ce conteaza : prietenii,colegiii !,orasele se pierd,se castiga,prietenii raman.
Dragilor,daca va place Grepo,jucati de placere,comunicati-conteaza enorm comunicare-si distrati-va !Este un joc,sa ne bucuram de el !
Spor dragilor !Si ganduri bune.

Mi se pare aiurea si ca mesajul dat astepta aprobarea moderatorilor pt.a putea fi vazut de toti,am inteles de ce,asta nu inseamna ca-mi place !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9949

Guest
BAD JOKERS - CASTIGAM IMPREUNĂ LUMEA ASTA . SĂ TRĂIM BINE VORBA FOSTULUI PRESEDINTE TRAIAN BĂSESCU . ASA AR TREBUI SĂ PUN NUMELE TRAIAN BĂSESCU ... :)))
Tavi, ii asteptam sa castige lumea? ei se credeau stapanii lumii
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser4901

Guest
Tavi, ii asteptam sa castige lumea? ei se credeau stapanii lumii
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

salut markule:))
candva, undeva,imi voi lua o revansa mult asteptata fata de tine.
(lyvyu-marku), sa ma anunti si pe mine cand intri pe o lume sa joci,
stii unde ma gasesti:)))

cine stie, poate voi da si de lupi acolo:)
dar atunci..... nu va mai fi 1 contra 20 ,stii la ce ma refer:)))
 
Sus