Sa umplem de spam!

Mr Jack

Super Moderator
Partea cu navele nu cred ca mai merita explicata,

Cat despre server nu ati fost singurii afectati, nu a fost singurul server afectat, au fost tickete facute si aseara si azi dimineata ca merge greu, eu am avut aceasi problema, daca nu dadeam vraji pe nave nu imi ramanea altceva de facut decat sa trimit un biletel de mustrare in Germania :)
 

DeletedUser9417

Guest
Cand iti ziceam sa nu umbli la butonul ala ca se ia curentu ai crezut ca glumim....uite cum te cearta astia acu.....
smiley_emoticons_lol.gif
 
Fortza Frends,se pare ca si pe aceasta lume schema lu Versace a tinut,dusmanii (asa ne zic ei,noi le zicem jucatori mai putin pregatiti) sau refugiat pe lumile unde nu joaca Friends
 

Missis Bella

Membru activ
Sigur stie schema de cand era la scoala cand se adunau 7-8 gasti mai mari impotriva 3 mai mici . Intradevar o schema de laudat!
 

DeletedUser15301

Guest
bre ioaneeeee(killer) vezi tata ca mai suntem 47 pe noi cand ne banezi...macar 3 zile
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser13143

Guest
Lasă i bre să baneze si sa facă tot ce le trece prin cap că oricum la joc unii sunt oițe dar în spatele aliantelor mari se cred zmei . gen mabaginseama care îmi dă mes ca el cu cine se distrează dacă intru în vacanță și na omul să gândit să îmi ureze vacanta plăcută cu 4 nave exact în ultimele sec .dar cum spuneam , această oita ( mă bag n seama și m-ai sunt vreo2/3spartani ) nici când lua notițe pe delphi nu îl ducea capul prea mult . mult succes friendtului la câștigarea lumii și sper sa ma reîntâlnesc cu oitele pe lumile viitoare dar sa fim măcar în alianțe egale .
 

DeletedUser15953

Guest
Domnilor,Doamnelor,haideti sa declaram Toruk Makto,Razboiul Papadiilor,acum in al x-lea ceas
 

DeletedUser15953

Guest
Vb,Ank-ii23,sa fim apoteotici,dam pe friends,fie femeie,tânc ori barbat,nu oferiti mila,ca nu ati primit,faceti curatenie
 
Sus