Sa umplem de spam!

DeletedUser16013

Guest
O simpla jucatoare . Aici toti jucatorii au privilegiul sa posteze, nu trebuie sa fii cineva deosebit .
Eram curios de numele pe joc,week-end placut iti doresc!
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser6873

Guest
Ma uit la voi si imi e mila . Undeti erati ma cand era Friends si noi contra Wild si Demos? Atunci nu mai era dezechilibrata lumea? Tot o bagati pe asta la inaintare .. ca ataca 3 aliante plus academiile. Lamentabil.
 

DeletedUser16013

Guest
Ma uit la voi si imi e mila . Undeti erati ma cand era Friends si noi contra Wild si Demos? Atunci nu mai era dezechilibrata lumea? Tot o bagati pe asta la inaintare .. ca ataca 3 aliante plus academiile. Lamentabil.
Esti patetic,1 la mana ma joc pe lumea asta din decembrie,2 la mana nu am fost cu wild niciodata in alianta,3 la mana cand ajungi sa ne cunosti si sa joci cu noi,ti-ai dori sa raman pe grup asa ca
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser13143

Guest
Ma uit la voi si imi e mila . Undeti erati ma cand era Friends si noi contra Wild si Demos? Atunci nu mai era dezechilibrata lumea? Tot o bagati pe asta la inaintare .. ca ataca 3 aliante plus academiile. Lamentabil.
cum poti spune ca era dezechilibrata ? pai ce voi si friends sunteti de mana a doua :))
 

DeletedUser6873

Guest
Brutus , nu tie ti se adresa comentariul meu . Asa ca , ciocu mic si joc de glezne.


N-ai jucat niciodata in wild? Citeste , recisteste pana intelegi ce am spus !

412a639ab3b549a8bb7bc7ad5a04e53e.png
 

Missis Bella

Membru activ
Ma uit la voi si imi e mila . Undeti erati ma cand era Friends si noi contra Wild si Demos? Atunci nu mai era dezechilibrata lumea? Tot o bagati pe asta la inaintare .. ca ataca 3 aliante plus academiile. Lamentabil.

Ca sa nu-ti mai fie mila, nu te mai uita la noi .
Daca eram si noi pe acolo cand luptati voi cu Demos si Wild , ati fi facut pact cu noi ?
Sunt aliante care au intrat mai tarziu si s-au format mai tarziu , nu aveau cum sa fie atunci.
Discutia nu era la trecut ci la prezent , vorbim de ce este acum pe joc, nu de ceea ce a fost .
 

DeletedUser15890

Guest
Ca sa nu-ti mai fie mila, nu te mai uita la noi .
Daca eram si noi pe acolo cand luptati voi cu Demos si Wild , ati fi facut pact cu noi ?
Sunt aliante care au intrat mai tarziu si s-au format mai tarziu , nu aveau cum sa fie atunci.
Discutia nu era la trecut ci la prezent , vorbim de ce este acum pe joc, nu de ceea ce a fost .

corect,prezentu e important.dar prezentul e influentat de deciziile luate de unii in trecut.acum ce ar trebui sa facem,sa rupem pactu cu friends sa va simtiti voi mai bine? pe lumea asta am colaborat ff bine,oamenii au fost si sunt fair-play cu noi,asa ca mergem inainte.e cam tarziu sa mai schimbam ceva si nu ar fi corect fata de jucatorii din friends care ne-au ajutat cand 7ball recruta ca disperatu tot ce se putea si ne-a pus cu spatele la zid prin tradari.oricum vad ca el tot pe principiul asta merge.din fericire nu mai e mult pana ne intalnim in M45.
 

DeletedUser15890

Guest
lasati cearta si comentariile urate.mai avem si reprezentante ale sexului frumos pe aici si nu e civilizat din partea noastra.putem sa comentam si altfel,sa aratam ca pe grepolis sunt in general oameni cu bun simt
 

Missis Bella

Membru activ
Pe mine nu ma intereseaza pe mine ce a facut 7ball si pe cine recruta in trecut si ce a tradat .
Tu vii acum si-mi spui de trecut ca vreti sa fiti acum fair-play fata de aliati , atunci unde e fair play-ul ca N aliante sa atace o singura alianta ? E fair- play sa veniti noaptea cu fake-uri din 5 in 5 minute si nave peste noi ? Fair play-ul este numai intr-un sens?
Chiar nu ar trebui sa sariti asa in sus cand se spune ca aliatii ataca o singura alianta , ci chiar sa va laudati cu realizarile voastre si de modul cum jucati . Sa spuneti, da, noi 5-6 aliante aliate , am reusit sa spargem un asediu de la alianta lui 7 ball !
 

DeletedUser15890

Guest
Pe mine nu ma intereseaza pe mine ce a facut 7ball si pe cine recruta in trecut si ce a tradat .
Tu vii acum si-mi spui de trecut ca vreti sa fiti acum fair-play fata de aliati , atunci unde e fair play-ul ca N aliante sa atace o singura alianta ? E fair- play sa veniti noaptea cu fake-uri din 5 in 5 minute si nave peste noi ? Fair play-ul este numai intr-un sens?
Chiar nu ar trebui sa sariti asa in sus cand se spune ca aliatii ataca o singura alianta , ci chiar sa va laudati cu realizarile voastre si de modul cum jucati . Sa spuneti, da noi 5-6 aliante aliate , am reusit sa spargem un asediu de la alianta lui 7 ball !

Referitor la fake-uri,nu stiu cine se ocupa cu ele.nu mi se pare ok.Daca ma trezesti noaptea,macar ataca serios,cu nava,sa stiu de ce ma trezesc.Sper sa se renunte la porcariile de fake-uri,nu e fair-play.
Referitor la nava,nu vad un motiv de mandrie.a fost o simpla nava,nimic special.ce atata tam-tam ca au atacat "n" aliante.sprijin cate aliante au bagat? ca erau destule trupe pe asediu.acum stam sa comentam fiecare nava intrata si sparta? sau cucerire reusita? pana la urma puteti sa considerati ca noi facem parte din fortele Nato :)) si ne respectam blazonu si aliatii :)
Spor la joc
 

DeletedUser6873

Guest
" coloratule" eram acolo asa ca mi se adresa si mie acel comentariu . de fapt se adreseaza la orice jucator care a facut parte din cele 2 aliante . ciocu mic si joc de glezne trebuia sa-i spuna tatal tau lui maica ta si poate nu mai ieseai .


Agariciule , eu zic sa te limitezi la vorbe , ok? Postul meu nu ti se adresa tie . Raspunsul meu era pentru rythen , intre timp ai postat tu. Data viitoare ai grija ce scoti pe gura sau incearca sa-ti pui acel gram de neuron la contributie .


Bella , faza cu atacurile pe bonus nu le-am agreat si n-o sa le agreez vrodata . E treaba fiecaruia ce si cum face , dar nu ii bagati pe toti in aceiasi oala. Pactul cu friends exista de pe vremea cand existau si demos si wild s.a.m.d .
 

Missis Bella

Membru activ
Fake-urile sunt de la colegii tai . In rest, doar comentam si noi si legat de N.A.T.O. ar trebui sa citesti ce scop are .
 

Missis Bella

Membru activ
Agariciule , eu zic sa te limitezi la vorbe , ok? Postul meu nu ti se adresa tie . Raspunsul meu era pentru rythen , intre timp ai postat tu. Data viitoare ai grija ce scoti pe gura sau incearca sa-ti pui acel gram de neuron la contributie .


Bella , faza cu atacurile pe bonus nu le-am agreat si n-o sa le agreez vrodata . E treaba fiecaruia ce si cum face , dar nu ii bagati pe toti in aceiasi oala. Pactul cu friends exista de pe vremea cand existau si demos si wild s.a.m.d .


Hai sa discutam deschis , sunteti mult prea multe aliante aliate, clar cele mici nu au nici o sansa si daca voi ati fi in locul meu si al colegilor la fel ati spune .
Cel mai urat cu fake-urile a fost din partea unora care chiar stiau situatia mea si au inceput noaptea cu atacuri din 5 in 5 minute, deci rautate si cat de urat este sa te trezesti dimineata cu o nava de la sageata si orasul blindat super, atacati voi pe moral 41 .
 
Ultima editare:

DeletedUser16013

Guest
"Agariciule" cand am intrat eu pe lumea asta,nu am jucat in nici o alianta de top,am inceput in ceva de jos,mi-am format nucleul si apoi tineam M46,apoi a venit Iulian(7bal) si am format echipa cu el,din acel moment nu vad rostul pozei tale,cu alianta in care sunt in prezent,poate vrei sa vezi si altfel situatia. asa ca nu mai umfla orezul in tine,de spartan ce esti :)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

27ed90497ab848d58e4e1689ac24ecaa.png
 

DeletedUser7387

Guest
Referitor la fake-uri,nu stiu cine se ocupa cu ele.nu mi se pare ok.Daca ma trezesti noaptea,macar ataca serios,cu nava,sa stiu de ce ma trezesc.Sper sa se renunte la porcariile de fake-uri,nu e fair-play.
Referitor la nava,nu vad un motiv de mandrie.a fost o simpla nava,nimic special.ce atata tam-tam ca au atacat "n" aliante.sprijin cate aliante au bagat? ca erau destule trupe pe asediu.acum stam sa comentam fiecare nava intrata si sparta? sau cucerire reusita? pana la urma puteti sa considerati ca noi facem parte din fortele Nato :)) si ne respectam blazonu si aliatii :)
Spor la joc
aveti destui din astia,care nu stiu sa joace frumos. uitate la alex-alexutu care e invatat sa joace triburile probabil. ca a dat 2-3 nave noaptea,cand nu a sunat alarma apoi a incercat si ziua si sia luat m..e. plus daniel bmp sau cum ii zice. ataca fake si retrage la 1,2,3,4 noaptea si la urma imi zice ca e jucator de grepo....ataca si retrage. voi sunteti doar de forma,,,un fel de durex. nu generalizez,dar acest gen de jucatori nu prea inteleg jocu..
 

DeletedUser15344

Guest
corect,prezentu e important.dar prezentul e influentat de deciziile luate de unii in trecut.acum ce ar trebui sa facem,sa rupem pactu cu friends sa va simtiti voi mai bine? pe lumea asta am colaborat ff bine,oamenii au fost si sunt fair-play cu noi,asa ca mergem inainte.e cam tarziu sa mai schimbam ceva si nu ar fi corect fata de jucatorii din friends care ne-au ajutat cand 7ball recruta ca disperatu tot ce se putea si ne-a pus cu spatele la zid prin tradari.oricum vad ca el tot pe principiul asta merge.din fericire nu mai e mult pana ne intalnim in M45.


c77caba6a2c047529cdb856e1cefbd9a.png



nu vad ce e de laudat cand aliantele de pe 1 , 2 ,3 , 7, 8 au spart o nava sustinuta de aliantele de pe locul 5 si 6 si ati scos nava aia la limita .
astea sunt punctele facute de mine astazi plus 37 parade date deja

2b7d24a19f064d138bf4257a353dc1ae.png



asta au spart friends + aliati

asta arata pe zid :

2549-mantii
3375- harpii
736-grifoni
31-pegași
5011-ușoare

si de partea noastra aproximativ 100 k terestru aparare :)

sa nu mai vorbesc ca i ati blindat pe absolut toti jucatori care erau in zona aia si nu vorbesc neaparat de cei din friends ci ca i ati blindat pe absolut toti pana si orasele de pana 1k ma gandesc de unde kkt au alea cate 2k trupe pe ele no ziceti voi de unde au orasele ale sprijin daca nu de la voi .

mai degraba noi ar trebui sa fim aia cei care ar trebui laudati ca desi suntem micuti (aveti aproximativ 70 milioane -noi de abia 15 wild plus ATI ) si totusi va dam asedii .

cum a scris si Bella jocul depinde de noi cat tine daca noi Wild Ati Sons stergem ce o sa faceti ???? o sa stati 11 luni in pact :)))) ???

@vandfan69 - frate cand te vad ca esti asa de tare in gura si ai uitat ca te rugai de mine sa nu te mai atac ???? pune ma 5 rapoarte macar ca mai atacat tu dar sa mai pui macar ca mi ai prins trupele :) dar sa mai zic de nave :) singura nava pe lumea asta care a incercat o OVERLORD si aia poc in prima secunda :) si u ce sa imi faci ma tu ????

si de la voi singuri care m au atacat au fost molnar cu un atac capryo ce l am prins pe contraatac si de abia mi a prins odata iulysmecheru 800 prasti in port si nu ca eram dormeza sau off ci pt ca vorbeam cu nevasta fb si cu capone pe voce skype si pur si simplu am uitat de atacul lu ala :) dar daca e baiat fair play spune si el de cate ori l am turnat :) ce sa spun ca marele NEK statea in permanet si la fel little witch poate nu din cauza mea dar asa stateau pe insula cu noi :) ati uitat ca aveati sageata edykp si cand il spionam avea cate 3k prasti in oras ,cat la suta erau trupele tale ?????? deci in concluzie ce sa faci u in fata mea noobule nu te uiti ca sunt in spatele tau in clasament desi sunt de 3 luni pe lumea asta ????

referitor la tradarii, ba noob pe cine am tradat eu ma lol :)))))

cum a zis si gabi ati vrea voi sa faceti parte din grupul nostru :) ne ati urma si pe lumile viitoare.
 

DeletedUser7387

Guest
7 bal,pe lumea asta dute la somn. au dat pe alta lume stergere friends din cauza voastra,pe lumea asta ati dat voi stergere. asa ca e bine sa fim cumpatati in comenatarii :)
 
Sus